Soukromé pasti

Česko, (2008–2011)

Zdena Studenková, Jan Budař, Martha Issová, Josef Polášek, Marek Daniel, Miroslav Etzler, Klára Issová, Roman Zach, Vilma Cibulková, Aňa Geislerová (více)

Série(2) / Epizody(16)

Ty nejhorší pasti si na sebe stražíme sami. Někdy s pomocí našich blízkých. A těm zase pomáháme my. Soukromé věci jsou složité a nikde se to neučí. Navíc býváme zmatení. Nemluvě o tom, že doba je rychlejší než my a všechno se mění – než si s něčím poradíme, je to jinak. (TV Nova)

Xeelee odpad!

Tento seriál obsahuje mravní i jiná ponaučení, takže by se na něj neměl nikdo dívat. Kdyby tahle sračka nesloužila k vymývání mozků diváků a podstrkování jediné a správné definice toho, co je dobré a co ne, tak by si tahle hovadina možná jednu hvězdičku zasloužila. Za snahu. Takhle je u mě ještě o stupínek níž než české nekonečné seriály, které ovce svojí propagandou nemasírují takhle brutálním způsobem. ()

SLOTH

sandra novakova neumi hrat neverne pasti sjou nudne a to jsme videl jeden dil ja vim ja vim nemel bych hodnotit ale jelikoz se uz na to divat nechci tak je neco spatne ()

duklak2

Skvělé zpracování, výborné herecké výkony. To vše zdobí tento počin z našich krajin, který celkově za všechny díly hodnotím 85%. Jen lehce rozeberu jednotlivé epizody a přidám k nim hodnocení. Díl Tatínkova holčička, hodnotím 75%. Etzler hrál dobře až nechutně:) Díl Malý terorista, hodnotím 90%. Líbilo se mi zvolené téma a herecké výkony, zvláště "malého teroristy":) Díl Fajn brigáda, hodnotím 90%. Překvapil mě hlavně herecký výkon Sandry. Tuto herečku nemám moc v lásce, ale zde se mi líbila. Působila "popelkovsky". A celý ten příběh měl "hlavu a patu":) Díl DNA jako důkaz, hodnotím 70%. Zamotaný příběh a překrásná Voříšková s charismatickým Hanákem. Opět díl, který nezklamal. Díl Nezabiješ, hodnotím 90%. Výborný výkon zejména Langoše:) a trochu překvapivé zakončení příběhu bylo nápadité. Jen scénáristé nějak přepískli výběr herečky (jak hrála dceru, tak na konci vypadala na 30 let a to měla hrát 16ti letou holku:) Díl Manželství nebo život, hodnotím 65%. Podle mého názoru zatím nejslabší díl. Ale rád jsem po dlouhé době viděl Vaculíka:) Díl Útěk, hodnotím 40%. Slabý příběh a ještě slabší herecké výkony. Díl V síti, hodnotím 95%. Zatím nejlepší díl s překvapivým koncem a výborným hereckým výkonem v podání Kryštofa Hádka. ()

codeas

Jeden z nejlépe řemeslně zvládnutých českých seriálů. Práce s kamerou, střihem a hudbou. Jediný problem je ovšem v nás, kdy nedokážeme ohodnotit práci druhých - navíc když něco takového vzniklo v tak pro nás prohnilé televizi jako je NOVA. Ať je Nová jakákoliv buď zastáváme názor že produkej podprůměrnou zábavu nebo že přináši pouze negativní zpravodajství. Jedno je jasné, má dostatek peněz na to aby zaplatila kvalitním profesím jako je režisér, střihač či herece. Nutně pak vznikají díla neříkám výborná v celosvětovém měřítku, ale na české poměry či vůči ostatním seriálům TEČKA. ()

Jansen

Ze začátku ohromen pro český televizní seriál netypickou formou a chladným od citů oproštěným vyprávěním jsem se nechal unést hrdinčiným k neštěstí neodvratně spějícím příběhem. Postupem času jak jsem vstřebal netypickou formu vyprávění a soustředil se na samotný obsah, napětí ze mě postupně začalo vyprchávat. Až jsem dospěl ke konci a uvědomil si, že pod chladně stylizovanou slupkou se skrývá vlastně úplně obyčejné televizní drama osekané do délky seriálu. A s dalšími díly to bylo velmi podobné. I přes to se jedná o jednu z lepších věcí, co pro nás televize Nova letos připravila. ()

maseer2

viděl jsem myslím jen 2 díly, takže moje hodnocení není úplně objektivní.. ale z toho, co jsem viděl, soudím, že se jedná určitě o jednu z nejlepších věcí, co nám televize Nova za poslední dobu nabídla :) ()

McClane

První díl měl určitě hereckou kvalitu, ale zase spoustu nedostatků: to opravdu, když dvě osoby telefonují, musí být v podkresu "bublající" zvuk, aby nás o tom usvědčil? proč jsou auta na silnici slyšet víc než dialogy? Promluvy hlavní hrdinky do kamery? aj. 50%._____ Druhej díl opět trochu trpí tím co první. Po první výborné půlce přijde těsně za sebou několik WTF momentů, ze kterejch se skoro nevzpamatuju. A ty promluvy do kamery jsou opravdu hodně špatná scénáristická berlička. Za Langmajera a Novákovou 70%_____ Škoda, že je Norisová tak bídná herečka, jakmile má začít hrát emoce, tak odcházím zvracet. Třetí díl 70%._____ Čtvrtej díl nepřinesl nic moc novýho, jen standard SP, takže 50%._____ Pátej díl = herecký koncert Vášáryové, Bartošky a Cibulkové, hlavně Vášáryová nemusí nic říkat, stačí její pohled do kamery, zatím nejlepší díl - 80%_____ Sedmý díl: Etzler na mě vždycky působil jako úchyl, takže v týhle roli mi seděl. Tomuhle dílu se dá jen málo věcí vytknout, téma zneužívání dítěte rodičem se povedlo zpracovat velmi dobře a asi i velmi přesně. 80%._____ Po dlouhý době projekt některý z českejch televizí, kterej mě zaujal a kterje budu sledovat pravidelně. ()

JayZak

1. Něžný vetřelec; Tady převládá hlavně bezchybný výkon Tatiany Vilhelmové, byla radost se na ni dívat. Bylo to dobře napsané, s uvěřitelným příběhem, prostředím(zajímavé mikroklima kanceláře) i charaktery. Jestli SP v dalším díle udrží laťku, tak se mám na co těšit... 4* ()

Marsik

NOVA - Mám rád tenhle český projekt. Oceňuji ho však až po 6 letech, tenkrát mě seriál minul obloukem. Jednotlivé díly hodnotím následovně: 2. Série: 4. díl (V síti): 80% ()

Philippa

Tím ,že Nova zaplatila "hvězdné" obsazení mě nalákala , že jsem si jako kulisu při práci "Soukromé pasti" pustila , takže přece jen jim něco vyšlo. Příště už mě neoblbnou ...... víc se mi ani nechce psát ,abych si na sebe dnes večer nenastražila další past. ()

Kryton

Někdo chválí a někdo haní. Já jsem ten co se mu SP vůbec nelíbily. Nemohu si pomoct, ale je to celé až moc strojené a dělané tak, aby se to vymykalo všemu co na Nově dělají. ()

Korbitch

No tak jako to je těžký to hodnotit jako celek, když každá epizoda je točená jako samostatný televizní film! Hlavně, že tady je každej druhej videoklip, ale tohle můžete hodnotit pouze jako celek. Zase se směju! Hodnocení epizody: V síti **** ()

ivishka

Na televizi nova je tento dramatický seriál naprosto nepřekonatelný. Nejedná se o další z odpadů jedné z nejkomerčnějších televizí snad na celé planetě - a neskutečně mi napínavý a zajímavý děj narušují každých deset minut běžící reklamy - ale je to překvapivě poutavé. Nedovoluji si tvrdit, že to sleduji pravidelně, protože už kvůli zmíněným důvodům mi přijde zvrhlé jim plnit nesmyslnými hodnotami jejich koláče sledovanosti ale ty díly, které jsem viděla mě odzbrojily a donutily přemýšlet nad hloubkou určitých životních dramat, které se dějí kolem nás ale ani je nevidíme nebo se dokonce můžou dít někomu blízkému. To je na tom to nejhorší a toto je cesta jak si to uvědomit. Natočit nenásilnou formou a s herci, kteří jsou opravdu věrohodní a pro každou z těch špatných rolí se prostě hodí něco co lidi zvedne ze židle. ()

Sandiego

1. díl - dost omletou zápletku oživuje výkon Táni Vilhelmové a hlavně výborná Šafránková. Jejich dialog v parku zastínil celý zbytek děje, který byl poněkud mdlý.*** 2. díl - lepší námět, lepší atmosféra a takřka filmové zpracování. Sandra Nováková už předvedla své herecké kvality v Pusinkách a zde je jen potvrzuje. Jen ten konec se trochu vymikal realitě.****4. díl - opět silný příběh na téma nevěra s následky, kterému neskutečně prospěly skvělé herecké výkony, jimž vévodí civilní Voříšková a Bydžovská, která každou roli neskutečně prožívá. Zatím pro mě nejlepší díl.****6. díl - spíše banální historka, která ničím nezaujme a ani není vtipná, spíše televizní průměr s docela sympatickou Geislerovou.***7. díl - Velmi silný námět probíhá víceméně standartně, občas je cítit sžíravé napětí, ale pak přichází spíše zklamání a když se k tomu přidají směšné scény s rohlíky, nebýt katarzního závěru výsledek by za moc nestál.*** ()

Jillen

3* po dvou dílech...zatím jediná seriálová alternativa, která z těch českých výplodů přichází v úvahu ()

Noir Film Festival slaví 5. narozeniny

Noir Film Festival slaví 5. narozeniny