Soukromé pasti

Česko, (2008–2011)

Zdena Studenková, Jan Budař, Martha Issová, Josef Polášek, Marek Daniel, Miroslav Etzler, Klára Issová, Roman Zach, Vilma Cibulková, Aňa Geislerová (více)

Série(2) / Epizody(16)

Ty nejhorší pasti si na sebe stražíme sami. Někdy s pomocí našich blízkých. A těm zase pomáháme my. Soukromé věci jsou složité a nikde se to neučí. Navíc býváme zmatení. Nemluvě o tom, že doba je rychlejší než my a všechno se mění – než si s něčím poradíme, je to jinak. (TV Nova)

Spiteri

Hodnotím průměrně, některé díly se mi hodně líbily, některé méně a bylo pár takových které mě nijak zvlášť neohromily. Ale rozhodně jsem ráda, že byl cyklus natočen, protože jsem si v něm pár originálních motivů a situací našla. ()

Tirroz

Vcelku příjemný cyklus (obzvlášť s přihlédnutím k tomu, že je z produkce Novy), ale přesto nijak nevyniká. Nenadchne, ale ani neurazí. ()

kritička

Tenhle soubor se hodnotí těžko. Některé díly byly udělány tak, že chytnou širokou škálu obecenstva, jiné jsou zase dělané tak, že máte problém se zařazením. Nejvíce se mi líbily díly Něžný vetřelec - Tatiana Wilhelmová tu zahrála velmi výborně Marketing konzultantku, Exmanželkou snadno a rychle - Terezu Brodskou mam ráda a tyhle role jí sednou a pak Ukradená spermie - tam je ten problém velmi těžce řešitelný .... myslím, že by dal tenhle případ zabrat leckterému právníkovi. Příběhy jsou postaveny na tom, že se skutečně dějí a mají upozornit a donutit národ přemýšlet. Myslím, že se to zadařilo a právem je nazýván jako jeden z těch lepších ... ()

KcarlosK

Velmi rozdílná kvalita dílů. Nejvtipnější jsou teplé učitelky. Při dílu o zneužívané dceři mě běhal mráz po zádech a měl jsem chuť vyvraždit všechny podobné bestie. Na Nova počin to ujde. ()

1990Jirik

Nevím co proti tomuhle pořadu všichni mají asi tady každý hodnotí psychologické hlubokomyslné zamyšlení ale nikdo nechápe to že tohle má být jakási oddechovka na nedělní večer mě se líbí témeř všech jedenáct dílů:) nehledě na to že mnoho ze scenářu posílali sami diváci.. holt to tak na ČSFD chodí hlubokomyslné sračky stylu snímku stalker který nikdo nechápe všichnise nad ním zamýšlejí jsou hodnoceny 80 procenty a poměrně úspěšná ikdyž né dokonalá série příběhů ze života je hodnocená tak jak vidím... ASi sem skutečně koukal na jiný seriál nebo nevím.. zajímavé komentáře : Gemini. arachneuss ()

MrsAngel

Zajímavý seriál, příběhy ze života, některé jsou více povedené, jiné méně. Zaujala mě Tatínkova holčička, opravdu silný příběh, Miroslav Etzler zahrál roli otčíma opravdu skvěle. ()

aquarkko

Hodnotím díl "Nezabiješ!" a část "DNA jako důkaz" - a nezastírám, že kdyby to nenatočila Nova, kdyby to nebylo český provenience a kdyby seriál a jednotlivý díly měly názvy, co by se mi víc libily, bylo by to i za 4 hvězdičky. ()

pidla

Díl V síti je vedle Fajn brigády a Tatínkovy holčičky nejlepší z celých Pastí. Výborně napsaný, zahraný, autenticky natočený. Škoda jen trochu bezradného konce. JInak ale nechápu, proč se to tu hodnotí jako celek, když mezi jednotlivými díly jsou tak propastné rozdíly, jako např. mezi výše uvedenými a třeba Ukradenou spermií nebo Malým teroristou, což jsou docela trapné paskvily. Pasti přece nejsou seriál, ale cyklus a každý díl má jiné autory. Proč nejsou jednotlivé díly uváděny zvlášť, jako v případě cyklu Černí andělé, dokumentů 13. komnata a dalších? Jako bezesporu nejvýznamnější počin TV NOVA by si to Soukromé pasti (i jejich tvůrci) rozhodně zasloužili. ()

Adhemar

Viděl jsem sice jenom 3 díly, ale musím konstatovat, že i když nerad, smekám před TV NOVA klobouk. Seriál splnil vše co jsem od něj očekával - opravdu drama. ()

ronaldmekdon

Kvalita kolísá díl od dílu, některé jsou skvěle syrové a zaujmou (např. Tatínkova holčička - sice Etzlera nemám ráda, ale zde byl nádherně slizkej), jiné tolik nezaujmou.. Každopádně od Novy docela dobrý počin, ne jako všechen ten odpad co produkují :) ()

lebi

Druhá řada trošku slabší, ale jinak skvělé propracované, hlavně ta hudba, ta je vážně dokonalá... ()

Vites

Sice kolísavá úroveň, ale světlé výjimky zaručeny a hlavně pochvala pro NOVU za záměr i realizaci, ČT už pak jen opisovala. P.S. Terezka V. a Berenika K. jsou mé favoritky:-) ()

frannyberry

Musím se přiznat, že kvůli absenci televize jsem se vlastně s Pastmi poprvé setkala v jejich knižní podobě, kde jsou jednotlivé epizody zpracované jako povídky, Zábava na jedno odpoledne ucházející, ale jak už je to u čtení, všechny postavy jsem si tak nějak "vypředstavovala", takže když jsem pak chtěla vidět seriál, byla jsem zatížená tím, že se mi na role někteří herci nehodí. Jednotlivé díly mají bohužel hodně kolísavou kvalitu. Některým bych se nebála dát 4 hvězdy, jiné jsou na jednu, což kolikrát je bohužel i kvůli neadekvátnímu obsazení. Velmi povedené díly (chronologicky): Fajn brigáda, Tatínkova holčička, Exmanželkou snadno a rychle. Líbilo se mi i Riskantní interview. Fajn brigáda má Sandru Novákovou, která je přirozená, a vždy příjemně civilní a talentovanou Polákovou, V Holčičce mě příjemně překvapila Berenika Kohoutová, a Miroslav Etzler zde konečně začal hrát roli, která mu sedí, jako úchyl je nechutný až mrazí, výborné jsou v dalších i Brodská, Balzerová a Žilková. Zklamáním jsou naopak Malý terorista, ten malý kluk je hrozné dřevo, jeho "výkon" drásá (d)uši, a Geislerová s příšerným účesem a vnitřními monology nestojí za řeč, DNA jako důkaz zase nesedla Janu Budařovi, který se prostě na roli vysloveně nehodil. Přesto je to chvályhodný počin, seriál, který není nekonečný a o ničem a má aspoň ambice poukázat na některé spletitosti, se kterými se v životě setkáme. ()

andy60

Viděl jsem pouze dvd se čtyřmi novými filmy a rozhodně mě to neurazilo. Žádný nesklouzl do podprůměru - nejlépe asi hodnotím Manželství nebo život s Vaculíkem a Kostkovou v hlavních rolích. ()

eexDon

Für mich - 60%, - /některé díly teda děsně překombinované, pořád jenom supr vážně o vážných tématech, často až pesimisticky, smutně/, + /pestré zápletky, motivy, až na tu občasnou překombinovanost proč ne/, hodnocení - divný seriál, který mi prostě nesedl - svým charakterem, vyzněním, pesimičností, když je něco takovéto, jako tenhle seriál/film nebo seriál - to je jedno/, tak mi to prostě až na absolutní vyjimky nesedí a tohle mi teda opravdu moc nesedlo, 1x viděno, podruhé už rozhodně ne ()

Martazoe

Nic jsem této série nečekala, ale byla jsem velmi mile překvapená. Některé příběhy byly tak nadupané, že jsem ani nedýchala, navíc témata jsou aktuální, chvílemi až mrazí, co všechno se děje a jak moc si dokážeme životy zkomplikovat, jak moc dokážeme ubližovat a nechat si ubližovat, jak osud někdy zamíchá naše karty, že to skoro neustojíme... ()

Jarsey

Je to ze života, proti tomu se nic namítat nedá, NOVA do toho zamíchala potřebnou dávku dramatu. Asi jediný díl, který na mě hodně dolehl, byla Tatínkova holčička, Míra Etzler to prostě zahrál bravurně! ()

NikoKovac

Tady jsem teda všechny díly neviděl, ale v porovnání s Nevinnými lži to docela pokulhává. Fajn brigáda je příběh chudý holky, co chce studovat a bavit se, ale nemá za co. Myslím si, že takhle tvůrci vystihli život nějakých vysokoškolaček, co jsou chytré, ale někdy jim povinnost a pud sebezáchovy velí udělat něco, co není společensky úplně přijatelné. Ale tím koncem to zabili úplně, nicméně náhoda je svině. DNA jako důkaz, to je příběh holky, co udělala jedinou chybu ve vztahu, ale platí za to krutou daň. Nicméně tady je to zakončení pozitivní v tom smyslu, že nakonec ze svatby neuteče. Líbila se mi proměna role Tomáše Hanáka, ze začátku nepříjemnej a oplzlej starej kozel, na konci vlastně sympaťák. Malý terorista dává pohled na rodinnou situaci, kde ta rodina není kompletní. Adam Mišík byl přesvědčivě rozmazlenej a otravnej. Tatínkova holčička je bezesporu vrchol tohoto cyklu, fantastický Miroslav Etzler a bezradná Berenika. Nejvíc se mi líbilo to, jak to je natočené bez nějakých servítků, holá pravda o zneužívání dětí. Ukradenou spermii jsem shlédl jen kvůli Kláře Issové, tu herečku mám rád, jinak je to ale takové pro mě málo uvěřitelné, i když je fakt, že v honbě za svým snem jdou někteří lidi přes mrtvoly, kor ženské, když jde o děti. Tři do páru je zase klasická slátanina o nevěře, kterých bylo natočených myslím si už dost. Z druhé série mě zaujal příběh dílu Nezabiješ. Už František Smolík ve Vyšším principu tvrdil, že vražda na tyranu není zločinem. Tady si tyrana luxusně zahrál Michal Dlouhý, myslím, že to zvládl hodně dobře. A pak taky Jiří Langmajer, ten má talent snad na každý typ role. Povedený je i díl V síti, kde zase pro změnu toho nechutného a zakomplexovaného ajťáka skvěle sehrál Kryštof Hádek. Zároveň to poodhaluje, kam až můžou někteří zajít. Dnes se tomu říká stalking a je to normálně klasifikováno jako trestný čin. Zbytek epizod jsem neviděl, protože podle popisu mi nepřijdou nijak zajímavé, že bych tomu měl věnovat přes hodinu času. Ale úplně to neodsuzuju, jenomže holt produkce TV Nova je produkce TV Nova. X dílů o lásce, nevěře, zamilování, na které už jsem alergický jak Churchill na komunisty. Ale myslím, že nejen Tatínkova holčička stojí za shlédnutí. ()

Noir Film Festival slaví 5. narozeniny

Noir Film Festival slaví 5. narozeniny