Dlouhé věky od dob, kdy Bohové vyhráli svůj mýtický zápas proti Titánům, se zjevuje nové zlo zmítající světem. Šílený touhou po moci, započal král Hyperion (Mickey Rourke) válku proti lidskosti. Hledá bájný luk Epirus, zbraň nepředstavitelné moci, kterou ukoval bůh Áres. Aby luk našel, shromažďuje krvežíznivou armádu vojáků znetvořených jeho vlastní rukou a začíná válečné běsnění a kruté drancování starého Řecka. Jen ten, kdo vlastní tento luk, je schopen vysvobodit Titány lačnící po pomstě, od úsvitu věků uvězněné hluboko v kameni hory Tartaros. V rukou krále Hyperiona znamená luk zkázu lidstva a pokoření moci bohů - ti totiž dle prastarého zákona nesmějí zasahovat do sporů smrtelníků. Jsou tedy bezmocní, ale jen do chvíle, kdy se objevuje jejich jediná naděje, venkovan Theseus (Henry Cavill). (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

kersten

Okrem charizmatického Mickeyho ma na tomto filme nezaujalo prakticky nič.Záporná postava mu sedela a ja som mu len fandila a dúfala aby tento krát vyhralo zlo nad dobrom. Celý film zvláštne spracovaný, prostredie..... hm, ako by som ho nazvala...... skaly, múr, útes a to je všetko. Tento bohémsky štýl mi vôbec nebol po chuti. Bojové scény bez nápadu. Hodnotím podpriemerne. ()

pepa3rd

Nestává se často, abych po skončení filmu měl plnou hlavu otázek. V tomto případě tomu tak ovšem je a tou nejpalčivější mezi nimi je: O čem to proboha bylo? Naprosto nesourodá změť obrazů bez jakéhokoliv řádu nebo alespoň snahy o něj. Místy působivá výprava očividně spolykala většinu financí a nezbylo tak ani na kvalitní námět, natož scénář. Ten povětšinu času vkládá hrdinům do úst naprosto idiotské fráze, kterých naštěstí není tolik, protože druhou polovinu filmu tvoří zpomalené záběry na odlétající rozdrcené hlavy nepřátel (scénárista se opravdu nadřel). Film, který v kulisách 300 nemá naprosto nic, co by mohl nabídnout, snad krom naturalistické krutosti. Proti tomu má i poslední (výborný) Rambo epický děj. Budu-li chtít zůstat věrný námětu, pustím si raději znovu Řím. 30 % ()

Hulk Hogan

Kdyby podobný úsilí jako do traileru vložili i do filmu, dopadlo by to možná jinak. Velký zklamání (až na Rourka samozřejmě). ()

Al44...

Zmatený, nicneříkající a přeplácaný příběh - nesympatičtí herci - zajímavá vizuální stránka - pár gore scén - celkově slabý a zbytečný film. ()

aR3Zz

Slušně nabouchaný film s nějakým tím dějem, jakousi zápletkou, standardním hlavním hrdinou s minulostí jak podle kopíráků s obdobnými filmy. Ale výprava grandiózní, některé efekty na velmi vysoké úrovni (některé naopak působily až příliš lacině, jsme zkrátka zhýčkalí) a slow-motion se spoustou krve jsem si fakt užíval. Finální bitka měla úroveň a jak se titáni látali s bohy, to bylo taky efektní. Celkově dobrý zážitek, ikdyž hodně povrchní. 70% ()

AngelG

Když jsou ve filmu Bohové vyobrazováni jako tlupa čerstvých držitelů občanek s pekáčem buchet na pupku (což jsem mimochodem takové pojetí snad viděla opravdu poprvé).. tak to lecos poukazuje o jeho kvalitách.. kdyby tam nebyl božský Mickey, tak bych to ani nejspíš nedokoukala, ale jen on mě držel ve stavu jakž takž bdění.. což byl opravdu téměř nadlidský úkol, jelikož je to k uzoufání nudné.. a navíc Henry Cavill - dobře, docela hezky se na něj kouká, ale i přesto mi jeho herecký výkon dosti vadil, ale tak třeba to může být i tím, že jeho postava byla stereotypní až hrůza.. páč role nasraných hošíků, kteří jsou samozřejmě nejlepší z nejlepších a i přesto, že se chovají jak kreténi, tak jsou všemi oblíbení, obvzlášť Bohové je můžou, a jsou předurčení k tomu, všechno změnit a tak blablabla.. už mi lezou až ušima.. takže Immortals může být opět další výstrahou Hollywoodu, že kopírovat 300 se nevyplatí.. ()

ClayGirl

Už se vám někdy stalo, že jste se skoro dvě hodiny koukali (snažili koukat) na film, a přitom na konci nedokázali říct, o čem vlastně byl? Jediné, co si pamatuju, bylo, že chtěli nějakého chlápka zbavit koulí pomocí obřího kladiva. To bylo tak hrozně děsivý, až to bylo děsivě směšný a my jsme se s bráchou kvůli tomu smíchy skoro váleli po podlaze. Ale nebudu tomu filmu křivdit, vlastně to byla z větší části moje chyba, že jsem klábosila s Cleverbotem místo toho, abych dávala pozor. ()

Kadas97

Štýlovo a umelecky natočená mytologická legenda, ktorá ide len trochu v úzadí za dokonalým 300. Postavy to pri natáčaní určite nemali náročné, pretože na 3 vety pripadá 5 minút boja a aspoň 2 špeciálne efekty. Mickey Rourke ako záporák dokonalý a chvílami som mu fandil viac ako Theseovi. Tento film určite nemal za úlohu zanechať v divákovi pulzujúcu filmovú stopu, práve naopak ponúkol divákovi príbeh sprevádzaný masakrom ako z PC hry. Veľké plus bolo jedinečné stvárnenie bohov a titánov o minotaurovi ani nehovorím. Vzájomný boj bohov s titánmi nemusím snáď ani spomínať, pretože tá bitka bola neskutočná a videl som ju už nespočetne veľa krát a určite si ju ešte pár krát pozriem. 8 z 10. ()

redwik

Ja keď si to porovnám s novým Súbojom Titanov, tak je to efektovo aj príbehovo slabšie. I keď ani jedno z nich nie je zlé, je čo vylepšovať. Vo filme bolo niekoľko hlúpostí (v hore Tartaros sú uväznení Titani a high-council na nich neverí, pričom bývajú asi minútu cesty pešo od nich) a mne také veci celkom dosť vadia. Nevravím, že to bolo zlé, ale nijako extra som sa nebavil, dokonca pri bojových scénach som sa trošku časom začal nudiť - tie boli zo začiatku super, ale keď si to tak uvedomím, stále boli tie bitky o tom istom, o spomaľovaní a zrýchlovaní. Musím ale uznať, že výber Mickey Rourkeho do role Hyperiona bol skvelý ťah, on sa do tejto role hodil najviac ako mohol. ()

zliteonit

Velký omyl. Filmů o řeckých bozích a legendách k nim spjatých je spousty a natočit takhle špatně film v takové konkurenci je sebevražda. Zvlášť když tvůrci předtím dokázali takové dílo jako 300: Bitva u Thermopyl je to pro mě zklamání. ()

cerbygerby

Poslední dobou je tento styl hitem, samý bohové, mocné síly, Římané a boje s meči atd.. navíc ve 3D, to se fakt pak vše motá dohromady, takže člověk se trochu ztrácí.. tenhle film jsem zkouknul chvíli po seriálu Tudorovci, kde jsem si všiml že hlavní představitel Henry Cavill hrál pomocníka krále Anglie, proto jsem byl zvědavej jak se s hlavní rolí popakuje, a myslím že to zahrál skvěle, takže si tenhle film budu pamatovat i trochu díky němu. Jinak film si jel to své, co je tak nějak všude stejné... chudý, silný, dobrosrdečný, pohledný otrok nebo voják, který se z ničeho nic stane hrdinou který všechny porazí, nikdy se mu nic nestane a všichni ho milují... jooo ale mě to baví : ) takže 4* a 75% ()

papaguy

Tři hvězdy za nádherný vizuál a casting hezkých tvářiček. Z příběhu mi utkvěli tak tři, čtyři scény a zbytek se propadl do zapomění. Výsledek tedy není tak smutný, jako remake Souboje titánů, ale k uspokojivé popcornové adaptaci antických bájí to má stále daleko. ()

dalziel

Fajn rozprávka so  skvelým obsadením a pokrivkávajúcim príbehom. Inak tak teplý panteón som ešte nevidel. Tým vôbec nenarážam na Evansa. Tie Božské kostými boli skrátka hrozne teplé. Miky Rurka konečne našiel postavu do ktorej sa hodí. Prázdne pózy a žiadne hranie. Oskara tomu chlapovi !!!! ()

NorseSword24

Vizuálne to je úžasné, to režisérovi ide. Či už kulisy, zábery, efekty... Ale príbeh ako taký a celková výprava je proste priemer. ()

Marco Polo – žhavé zboží?

Marco Polo – žhavé zboží?

31.05.2012

Superman postaví Velkou čínskou zeď

Superman postaví Velkou čínskou zeď

11.02.2012

Uvidíme, co na to Čínská lidová republika :). Tak nebo tak, Edward Zwick pokračuje v přípravách svého nového historického eposu The Great Wall pro studio Warner Bros. a novou produkční společnost… (více)

Proyasův ráj ztracený?

Proyasův ráj ztracený?