Twilight sága: Nový měsíc

• USA The Twilight Saga: New Moon (více)

Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách. (oficiální text distributora)

shakeXL odpad!

Mladý, velice vášnivě zamilovaný pár: ONA: Miláčku zajdem na tvajlajt do kina je to film o upírech!!! ON: No dobře. (asi myslí něco jako BLADE) Po skončení filmu odcházejí z kina- ONA: To byl krasný film viď ON: Fuck óff, už nikdy více také sračky nebo se s tebou rozcházím!!!!!!! :D ()

Jennifer600

Docela mě nudilo jak Bella řešila že je starší atd. Přesto na mě tenhle díl celkem zapůsobil.. Musím pochválit hudbu ta je prostě skvělá a asi nejlepší ze všech dílů. Dost na mě působila scéna kde Edward opouští Bellu. Nakonec musím říct že jsem hodně litovala Jacoba, kterého Bella někdy až využívala, přišlo mi to tak. ()

lisbon odpad!

"Jéje, on mi dal kopačky a já abych ho znova viděla se pokusím přizabít".... tohle je myšlenka celého filmu... přeji všem kdo se na to hodláte koukat skvělý požitek!!!!!! (mimochodem pochopitelně nemusím zmiňovat konec, kdy se jí ten její EX zase vrátí a málem mu zlomí srdce fakt, že ona se zamilovala do někoho jiného (do vlkodava mimochodem) Jestli chcete vidět film podobného motivu, koukněte se na Pearl Harbor - je to o poznání kvalitnější film ze stonásobně lepší zápletkou, obsazením, úplně vším... :-) Tohle je odpad jako ostatně všechny ostatní díly twilight ságy. ()

jakubzeman78

The Twilight Saga: New Moon. Sakra, já jsem se vážně díval na Twilight? Tak hluboko jsem klesnul... Je to nejhorší film všech dob? Ne. Je to dobrý film? Ne. Je to slušný film? Ne. Je to koukatelný film? Ne. Je to film, na který se dá koukat s dvěmi promilemi alkoholu v krvi? ...možná..? První scéna, ve které figuruje hlavní představitel filmu, kde mu vítr vlaje do vlasů, záběr je na něj z profilu, a má rtěnku, mě o tom celkem hodně přesvědčuje. Tohle nebude překvapivé. Obvykle začínám kladnými aspekty daného filmu, nicméně... Tenhle film žádné kladné aspekty nemá! Jedinou kladnou věc, kterou jsem ochoten zmínit, je Ashley Greene (aka Alice). Soundtrack mi tam nevadil, i když něco speciálního to také nebylo. V tomto filmu převážně věci, které jsou hodně špatné a ty, které jsou špatné. Mezi ty hodně špatné patří: Herecké výkony (Kristen Stewart), scénář (námět, zápletka, motivy, postavy, naprosto nesmyslná love story (na které je založen celý film) ), celkové provedení, CGI efekty (teda jestli se tomu tak dá říkat). Mezi ty špatné patří námět, režie a kamera. Tomuto filmu také naprosto těžce chybí jakýkoli konflikt, a proboha. What the fuck was this movie all about?! NA postavách vám díky jejich hereckému (ne)umění a scénáři vůbec nezáleží, u tohoto filmu se zkrátka budete nudit. Ale holt tento film není zaměřený na mou cílovou skupinu. (Vzhledem ke konstantně přítomným náctiletým hercům, kteří mají úžasně vypracované tělo a nosí pouze šortky). Co říci na závěr..? U filmu jsem se nudil a nedoporučuji se vám na něj podívat. Ale tak, hádám, že jsem se na to nemusel dívat, abych tohle mohl konstatovat. Konečný verdikt pro mě byl velice náročný. Ve své podstatě jsem se rozhodoval mezi jedničkou (What The Fuck?!) a dvojkou (Garbage). Nakonec jsem se ale rozhodl schovat si poslední dva body na škále pro něco horšího. Znovu opakuji, o nejhorší film všech dob se nejedná. 2/10 Garbage. (Ano, na stejné úrovni jako Star Trek: Generations) ()

Zanian odpad!

Páni, tak dnes je v kurzu mentálně zaostalá pipka, metrosexuální úpír a homosexuální vlkodlak?! No nazdar!!! ()

wooblood

Stejně jako u prvního dílu tak i tady lze konstatovat, že film je určen spíše pro diváky milující romantická dramata. Film má nepochybně svoji vcelku zajímavou atmosféru, chvílemi je docela předvidatelný, rozhodně bych jej však neoznačil jako dobrodružný. Svého diváka si opět najde, zejména v mládežnických vrstvách, nicméně jako odpad bych jej určitě neoznačil. ()

Evziiik

Twilight ságu mám ráda, četla jsem všechny knížky a docela mě mrzí, jak ji všichni haní. Ale na druhou stranu to chápu, pokud jste viděli pouze filmovou verzi. První dva díly jsou neskutečně amatérské, a to bohužel i ze strany herců, kteří by ze sebe právě v těchto naivních dívčích příbězích z jiného světa měli vydat úplné maximum, aby dokázali přesvědčit. Především si musíte uvědomit, kdo je cílová skupina a taky se musíte odpoutat od všech předsudků. Musíte si pustit k tělu tu naivitu a nevinnost. A především musíte přežít první dva zfilmované díly. Se Zatměním už jsem o 100% spokojenější. ()

smajki

Tak tohle byl pro mě nejslabší díl celé série. Edward si uvědomí, že Bellu miluje tak moc, že ji musí opustit. Bella 3/4 filmu brečí a má noční můry. A když není Edvard po ruce tak si rychle najde náhradu v podobě Jacoba. Tomuto dílu chyběla i jakákoliv akce, takže pro mě nuda. Dvě hvězdy dám, jedna je za povedený soundtrack, druhá za první setkání s Volturiovýma a především Arem, který mě za těch pár minut co byl na scéně pobavil víc, než ostatní za celý film. ()

mikla

Najslabší diel tejto upírskej ságy...takmer celý film som sa nudil a čakal na koniec..krásna Kirsten to aspon ako tak zachranovala ()

mpet

Co bylo na prvním díle špatné, tady bylo ještě horší. Prkenní herci, albínští upíři, idiotský scénář a ještě více umělé emoce. To vše nám přinesl druhý díl této ságy. Jednička nebyla nic moc, ale tohle už je opravdový odpad, teda až na ty vlky, ty se mi docela líbili, ale to je tak všechno. Ale kvůli těm vlkům tu jednu hvězdu přece jen dám. ()

LarisaDavid

Časy, kedy som bola do tejto série zažratá, sú nenávratne preč. Dokonca aj knihy mi stačilo prečítať raz a po filmoch...ani nehovorím. A tento diel je obzvlášť zle natočený. V podstate (môj subjektívny dojem) to zachránili iba vlci a bitka upírov na konci...no...a ešte Arov smäd. Inak nula bodov. Za to dávam tie dve hviezdy. ()

andy60

Ta kýčovitost naznačená v jedničce tady dosahuje svého vrcholu. Dialogy jsou ještě dementnější, scénář prostodušší a herecké výkony ještě víc k pláči. Naprosté herecké dřevo Taylor Lautner zde dostal bohužel mnohem více prostoru a i to pomohlo dostat film do těch nejnižších pater. V jednom mám jasno - pokud bude trojka, vyhnu se jí obloukem. ()

DragonSwan

A máme späť naivku Bellu, jej trblietavého vysávača Edwarda a tretieho člena do partie, pudla čo chce byť vlkom, Jacoba. Musím uznať, že oproti jednotke (Súmrak) tu máme aspoň trocha viac farby na obrazovke, no to je asi to jediné plus (no možno ešte sem tam tie polonahé telá tzv. vlčej partie). Musím priznať, že sama som to kedysi milovala... och, tá dievčenská hlúposť. Dnes sa na tom akurát tak schuti zasmejem. To čo tam sladučká Bella a jej partia obdivovateľov predvádzajú je naozaj k popukaniu, myslím, že by mali radšej naročiť niečo typu "Bella ide na psychinu" alebo niečo podobné. Toto je naozaj film pre naivné pubertiačky, ktoré po nociach čakajú na vlastného zvodného Draculu alebo vĺčika-tĺčika. ()

Vlkodlak umí karate

Vlkodlak umí karate

20.12.2009

Pravděpodobně neexistuje recenze, která by „herecký výkon“ Taylora Lautnera v Novém měsíci pochválila, či alespoň nepohanila. Na tom ale vůbec nezáleží. Hezounek se zářivým úsměvem je ochoten… (více)

Zmutovaný Conan?

Zmutovaný Conan?

13.12.2009

Marcus Nispel (bez komentáře, kdo viděl nový Pátek třináctého, ví své) začne na jaře natáčet v Bulharsku nového Conana. Ano, je nejvyšší čas obsadit hlavní roli. Až do této chvíle jsme neslyšeli… (více)

Adaptace scifárny od autorky Stmívání

Adaptace scifárny od autorky Stmívání