Twilight sága: Nový měsíc

• USA The Twilight Saga: New Moon (více)

Poté, co se Bella zotaví z útoku upíra, který ji málem stál život, chystá se s Edwardem a jeho rodinou oslavit své 18. narozeniny. Nešťastnou náhodou se však Bella při oslavě poraní a pohled na čerstvou krev je pro rodinu Cullenových až příliš lákavý. Rozhodnou se pro Bellino bezpečí opustit městečko Forks. To však Belle zlomí srdce. Už se zdá, že se ze svého smutku nikdy nedostane, ale nový smysl života překvapivě nachází v nezodpovědném chování a stále hlubším přátelství s Jakobem Blackem. Nebezpečí však na ni stále číhá v různých podobách. (oficiální text distributora)

Hystory

..... to len za tých psíkov. Boli síce dosť "umelé", ale také psisko by som bral! Ech, aká je pravdepodobnosť toho, že v jednom zapadákove Bella spozná vlkolaka aj upíra, popritom je imúnna voči obom príšerám? ()

Clareeta odpad!

Myslela jsem, že jednička je nehorázná konina, za kterou by se měl někdo hodně krutě potrestat!! Pak jsem omylem spatřila dvojku a první díl teď shledávám záživnou průměrnou komedií ze života emo-pseudo-týnejdžrů. Dialogy o ničem, herecké výkony hadr, příběhová linie - nula, nula prd a nezlobte se na mě, ale když vidím na plátně blyštivého Pattinsona, napadá mě pouze jedna fráze z Prattchetovy Zeměplochy - Charisma čerstvě sneseného kachního vejce. Prostě hnus a škoda slov. Jednoduše odpad a v tomto případě bych prosila ještě čtyři další vykřičníky! ()

Ikarr0s odpad!

Opravdu je to až tak bolestivě zlé? Opravdu je to jen pohádka pro nadržené, naivní náctileté holčičky, která navíc znevažuje s zesměšňuje všechny ostatní filmové a seriálové upíry? Kdo neuvidí, neuvěří - emo náctka "kterou nikdo nechápe", třpitící se upír vlasového salónu a čokl-indián na steroidech který většinu filmu hledá důvod, aby si mohl sundat triko a nebo si zahrát na supermana. (zbytek postav by zabral celou další stránku) V průběhu vám připadá, že vás tento "film" zabavil (ať už je to tím že vás uvedl do jakéhosi tranzu, a nebo že se mu v průběhu v duchu smějete a nebo naopak divíte) ale je to až když skončí kdy si uvědomíte, že byl úplně ničem, a vy jste právě promarnili 2 hodiny svého života. ()

Fischa77

Nový měsíc - nová blbost. Vetšinu filmu jsem prospal, vzbudil mě vždycky jen řev vlků. Prostě to co se dalo čekat po skončení Stmívání. Všechno špatně tak jak jednička napověděla, jen místo upírů lítají vzduchem vlci! S postupným poklesem dávám ** ať Zatmění není odpad! Ale tuším, že asi bude. ()

Axlle odpad!

Dobře, budu hodná a budu mít pochopení. Existují totiž i 12 leté holčičky které potřebují nějaký vzor a kult. Proto jim dopřejme tento film a jeho následná pokračování. Ale neberme vážně to, že se to snaží prezentovat herectví nebo zajímavý děj filmu ;) ()

zelvicka82

První část se mě zdála poněkud hodnotnější. Filmu možná pomohly efekty v podobě vlků, ale jinak mě film nějak extra nenadchnul.Samozřejmě zvědavost mě přinutila pokračovat. ()

Airasza odpad!

Nezajímavá knížka, nezajímavý film. Bella trpí abnormálním strachem ze stáří a nezdravou upírománií. Edward, exhibující upír, který odkrývá svou třpytivou hruď na náměstí (strašný pohled). Jacob, metrosexuál marně se snažící zaujmout potencionální samičku. Kombinace, která vás nutí k smíchu (nebo spíš pláči) je 125 minut dlouhý mučicí nástroj. ()

Traktorista

Hola hou, po děsivé jedničce tu máme parádní dvojku, která je ještě stupidnější a blbější než první díl. Největší pecka filmu je rozhodně hlavní ženská postava Bella, která si po "roce" života tam u nich na vidlákově po setkání s Edwardem uvědomí, že ten její kámoše je parodie na vlkodlaka. Což by nebylo zas tak divný, kdyby k tomu nebyl použitej stupidní flashback a navíc každej divák to poznal už po pěti minutách prvního dílu. Výkony jako vždy maximálně otřesný, ale to bude u téhle série asi standartem... ()

kohout08 odpad!

Todle prosím ne. Stmívání 1 byl skvělý film, ale tento "skvost" to se opravdu nedalo. Hrůza naprosto mě tento díl znechutil celou ságu Twilight, nemám na to už si pouštět další díly ani mě už nazajímaj. Tímto to u mě skončilo. ()

Stingray

Bella se tváří ztrápeně.Edward vypadá jako Michael Jackson.Indián se stříhá.Bella se tváří ztrápeně.Edward se zjevuje a vypadá jako Michael Jackson. Indián se svlíká. Bella se tváří ztrápeně. Edward vypadá jako svítící Michael Jackson. Indián je pes! Bella se tváří ztrápeně. Edward taky! Psi snědli dredatýho upíra! Sem strašně ztrápenej a asi sem ke konci usnul...Jedna hvězda za vlky. ()

vojtik.sup odpad!

Tenhle film nám názorně ukazuje, jak se dá všechno podělat a zkazit, protože "někdo si to tak představuje". Upíři byli bezva hororovou zábavou a při Twilight se mi chce zvracet. Fujtajbl! Desplat si nejspíš myslí, že upíři jsou romantický kluci, kteří nemají smysl pro humor a letí na sexy holky! Je mi z toho zle. ()

Romulos odpad!

Film, u kterého čekáte děj skoro 2 hodiny se nedá ani kladně hodnotit. Knihu jsem sice nečetl, ale film jako takoví nemá spád, nápad ani nepřináší zábavu. Hlavní hrdinové jsou jaloví. Na Kristen Stewart(Bella) se nedá kvůli její chronické tikavé chorobě ani koukat. Na 2 „kluky“ kteří sotva dostudovali základní školu jakbysmet. Filmů s upíry ubývá a je to zapříčiněno přesně těmito kousky, které nemají ani trochu umu, ale jen se bohužel ženou za výdělkem. ()

Undertaker4

To není možné... Jak se to mohlo stát? Taková blábolová kravina. Nesmyslný děj (SPOILER v jedničce z belly cákala krev na konci a nikdo si ji nevšiml ve dvojce se řízne o papír a jeden z upíru je k nevytržení KONEC SPOILERU). Pořád dokola se řeší stejná naivita - kdo komu víc ubližuje? - Pokud vím Bella měla být inteligentní - jak rychle přišla na to že EDA je upír? Myslím, že rychle. Jak dlouho tý naivce trvalo než přišla na to, že Jacob je vlkodlak? Dokud se neproměnil? Nedoporučuju nikomu. ()

barons

tragické, nezvládnuté, nadsazené K tomuto filmu snad není ani co dodat, bohužel mě vůbec nepohltil, a smutné na tom je, že se o to vůbec nesnaží, scény kdy hlavní hrdinka zhrzená svým upířím princem trpí jsou tragické, Bella tam působí dojmem invalidy, který se jen lituje, scénář, kamera absolutně nezvladnuté a vše to bohužel podtrhují dialogy o ničem. klady : hudba, zejména sekvece s Viktorii, tam mne hudba přímo pohltila, kulisy a krásná příroda, efekty zápory: herecké ztvárnění, scénář, režie, kamera 25/100 ()

vadas

takze mam za sebou druhu cast, a musim uznat ze hodnotenie na csfd celkom odraza realitu filmu a nuti ma rozmyslat, ako je mozne, ze aj tento brak je v najoblubenejsich filmoch? pochopil by som to aspon keby tam hrali sympaticki herci, ale ta jedna karikatura muza, a druha kopa svalov bez talentu predsa nemozu nikoho ohurit... film totalne zabila hlupost hlavnej hrdinky (ktorej som velmi prial aby jej samovrazda vysla a uz ma neotravovala svojou dementnostou. bohuzial sa tak nestalo) a kvantum dialogov o nicom. vaham medzi jednou a dvomi hviezdickami. mam velmi rad filmy s upirskou tematikou, ale toto vobec nieje o upiroch a vlkolakoch, je to len nepodarene beverly hills ()

LukasLongr

Po zotavení v nemocnici chce oslavit své osmnácté narozeniny s rodinou Edwarda. Náhodou se ale řízne a Edward se rozhodne odjet raději z Forks. Už trochu povadlejší a nudný příběh. Myslím že čtyři hvězdičky je docela štědré. ()

corax8 odpad!

Po prvním díle jsme si říkal, že to už horší být nemůže, mohlo. Myslím, že ani divadlo Sklep by tak blbé dialogy nevymysleli, nehledě na nesmyslnost celého děje. ()

Vlkodlak umí karate

Vlkodlak umí karate

20.12.2009

Pravděpodobně neexistuje recenze, která by „herecký výkon“ Taylora Lautnera v Novém měsíci pochválila, či alespoň nepohanila. Na tom ale vůbec nezáleží. Hezounek se zářivým úsměvem je ochoten… (více)

Zmutovaný Conan?

Zmutovaný Conan?

13.12.2009

Marcus Nispel (bez komentáře, kdo viděl nový Pátek třináctého, ví své) začne na jaře natáčet v Bulharsku nového Conana. Ano, je nejvyšší čas obsadit hlavní roli. Až do této chvíle jsme neslyšeli… (více)

Adaptace scifárny od autorky Stmívání

Adaptace scifárny od autorky Stmívání