Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist. A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt? (oficiální text distributora)

DaNvYto

Pouze bych to přejmenoval na něco jako: "Všichni milujeme jen Bellu"... Předešlé díly mohou znít něco jako: "Jak jsem poznal Bellu" a "Učím se milovat Bellu"... Věřím, že každá "týnka" se jednou v životě chtěla cítit vždy jak Bella... Mít pocit, že je jiná než ostatní, myslet si, že jí nikdo nechápe... a to, že o ní stojí upírek a vlček a perou se o ní jakožto dva sexy silní "alfa" samci chránící jí před vším zlem i sebou navzájem... Ona/ty tam stojící v povzdálí, tyčící se do nebe jako bílá mramorová socha... jako jejich modla, která není vlastně ani nijak zvlášť hezká, chytrá a obecně... ničím vyjímečná... maximálně svojí průměrností, přesně to je na tom celém asi to nejvíc sexy že. ()

Majoslav11

Tretia časť tejto "legendárnej" série je zatiaľ najlepšia. Vnímam posun filmárskej práce na všetkých úrovniach, konečne to má vlastne hlavu a pätu. Príbeh začína trochu viac rásť, nie vždy je to len o nadprirodzenom milostnom trojuholníku. Ale väčšinu času je to práve o ňom. Bellino správanie, rozhodovanie a motivácie sú už dávno za čiarou, to dievča to nemôže fakt myslieť vážne. Veľmi rád by som si pozrel vyjadrenie Kristen Stewart ohľadom motivácie konania hlavnej ženskej protagonistky. Jesus Christ. Samotná zápletka (armáda novorodencov) je pre mňa prostoduchá, nezáživná, sto krát videná a nijako ma nedvíhala zo stoličky. Film je vlastne aj celkom nuda, keď tak uvažujem. Opäť chválim výbornú hudbu, to je na celom tom snímku to najlepšie. Len za dve hviezdy, viac nie. ()

liebgott

,, A JÁ JSEM TEPLEJŠÍ NEŽ TY " v twajlajt saze je zde jediný posun , Edwardovy začali říkat Edword , další bezduchá hovadina kde se mele o bezduchejch hovadinách . ()

Bembeřice

Rozhodne nejvydarenejsi dil, komentar viz arachneuss , S New moon absolutne nesrovnatelne a poprve taky dokonce misty vtipne! :-) Pro me prijemne prekvapeni, jestli se Twilight bude stejnym zpusobem vyvijet dal, tak uz se tesim na dalsi dil! ()

shinlove

Právě jsem přišel z kina a můžu říct, že jsem příjemně překvapený. Nečekal jsem, že to bude takhle dobré a akční. Bál jsem se a hodně, že to bude slátanina á la BH 90210 o tom, koho si nakonec Bella vybere...ale tak co se dá dělat, mýlit se je lidské. Jsem spokojený a proto dávám 4* ()

LuckaW

Díl od dílu lepší. Roberta Pattinsona nemusím ,ale zahrál to dobře věřila jsem mu každé slovo. Podle knihy až na pár detailu se drží a filmu nemám co vytknout, důležité momenty tam byli a herci se vyvíjí a hrají čím dál lépe. Jsem zvědavá na rozbřesk snad nesklame. ()

kondomxxl

Twilight:Eclipse - takže, aby som bol čo najobjektívnejší, ide o najlepší film z Twilight série, ale stále to nestačí na to aby sa dostal z podpriemeru. Má jedinú výhodu, režiséra Davida Sladea, talent na akčné a efektné scény(30 Days of Night), vlastne akcia je to jediné čo si chlapi užijú ale tá tvorí len 10% filmu, zbytok je sračka či už po stránke scenáristickej (milujem ťa Bella, milujem ťa Edward, milujem ťa Jacob....a sme tam kde sme chceli byť)alebo hereckej (jedine na tú Ashley Greene sa dá pozerať). Ide o film určený pre špecifické publikum, ktoré sa neustále zväčšuje (devolúcia?) ale odporúčam všetkým pozrieť Twilight ságu, aby sa niektorí našli v tom špec. publiku, a ostatným aby zistili že aj zlý film sa dá natočiť a aby ešte viac ocenili tie dobré filmy. Škoda, ani dobrý režisér túto ságu nezachráni nakoľko scenár a predloha nepustí (tu zakopaný pes !!!)......dám 40% za tú akciu, zbytok je pre to špec. publikum :)))) ()

Medic.Droid

Stmívání bylo zlo. Dvojka již byla obskurnost. Ale trojka oba díly převyšuje. Celou dobu jsem se bavil. Doslova. Nesmát se všem těm dementním kecům a rádoby na 120% prožitým výrazům bylo nadmíru těžké. Ale akční složka celkem šlape, což ji tahá z bahna filmového průmyslu. 2,5* - zaokrouhleno nahoru. ()

Ailly

To je vážne predloha taká zlá? Lebo ja som ju čítala a boh mi odpusť tie slová - mne sa páčila. Ale, po vzhliadnutí troch častí na plátne rozmýšľam že som buď čítala iné knihy alebo moja fantázia pracovala úplne inak ako mala. Ten film je príšerný a snáď ešte horší ako Nový Mesiac. Alebo sú oba diely rovnako hrozné? Kristen Stewart má celý film v tvári jeden jedinký výraz, obmieňa akurát vzdychy - ten pomalší a ten rýchlejší. Stupídne dialógy a trápna romantika by sa mi snáď nepáčili ani keby som mala trinásť, okrem toho, film sa vlečie v príšerne pomalom tempe, pán vedľa nás v kine celý čas spal, zobudil sa akurát na záverečnú bitku, celý čas niekto odchádzal a prichádzal či už na WC alebo nakúpiť viac pukancov a koly. Najmä v strede filmu sa ľudia medzi sebou kliďánko rozprávali aj o tom či bude pršať ale ten šum vravy nikomu ani nevadil. Moja polovička sa zabávala so svojim iPhonom a ja som s každou ďalšou scénou len viac a viac neveriacky krútila hlavou. Asi sa vrátim ku knihe a prehodnotím aj tú. ()

Koffe

Proboha, tohle bylo normální mučení neb jsem při sledování cítíla opravdovou fyzickou boles a neskutečně se styděla za herce a za ty perly co vypouštěli z pusy, za to, že i moje mladší sestra hrála na školní besídce muchomůrku líp než oni a za to, že triky se snad ani nedaly nazývat triky. ()

Lillyilly

Jo jako z těch všech je asi nejlíp udělanej. Upíří story mi neva mám je ráda - ale toto - co je jako hezkýho na tom když bábovka je upe blbá a radši se stane mrtvolou než aby normálně žila a zestárla s někým kdo ji má rád... Asi ta tragičnost. No normálně harlekínka jak vyšitá - akorát tam nejsou žádný pořádný milostný scény (zlatej true blood 1 série). V twilight a Novým měsíci se pořád jen voděj za ručičky a nemá to pořádně žádnej spád.... ()

james11

Nevím koho napadlo natočit příběh o tom, jak se jedna holka neumí pořádně rozhoudnout. Sice je hezké, že v pozadí jsou upíři a vlci, ale jinak nic extra... Asi se tady řeší opravdový děj trošku víc něž v Novém měsíci, ale stejně hodinu poslouchat Belly monolog neni nic, na co bych se těšil. Kdyby nebyl první díl tak slušný, neviděl bych důvod koukat na tuhle sérii vůbec. ()

xhonza5

Po zpackaném druhém díle přichází zase lepší třetí díl. Nic nemění na tom, že úvodní snímek má stále víc do sebe. Sám jsem zvědavý na poslední pokračování Stmívání. Nejen z důvodu, jak kvalitně to bude zfilmované, ale i na samý závěr, jelikož jsem knížku nečetl. ()

feho312

Ta jedna* neznamena 20 voltů. Znamená jenom 10% a to kvůli jedné jediné scéně, která mě pobavila těsně před předčasným opuštěním sálu - rozhovor Belly s tátou o sexu. Jinak je to odpad a už dlouho jsem neodešel z kina před koncem filmu. ()

Sindymindy

Láska pomalu uvadá, tak je to ostatně vždycky. Romeo a Julie měli štěstí, že umřeli dost brzo. Zatmění navazuje na předchozí díly, ale nepřináší vůbec nic nového. Nenaplnilo mé očekávání, nedočkala jsem se žádného srdcehnutí. Naopak mi vadilo, že Bella to má v hlavě totálně pomotané a neví, co chce. Edward asi psychicky zamrzl ve starověku a je stále panic. Stejně by mě zajímalo, jak upíři souloží a jaktože se nijak nerozmnožují (kromě kousání). ()

Režisér pro Padesát odstínů šedé?

Režisér pro Padesát odstínů šedé?

13.05.2013

Kdo natočí finále Twilight ságy?

Kdo natočí finále Twilight ságy?

17.03.2010

Už angažováním Davida Sladea pro Zatmění studio Summit Entertainment překvapilo. Pro zastánce masakrování upírů sekerami a sněžnými frézami bude zřejmě bolestivé dívat se na selanky v malebných… (více)

Stmívání 3 ještě před Stmíváním 2

Stmívání 3 ještě před Stmíváním 2