Přešlapy

Česko, (2009–2010), 32 h 33 min (Minutáž: 48–53 min)

Filip Blažek, Zuzana Norisová, David Novotný, Jitka Schneiderová, David Matásek, Soňa Norisová, Miroslav Šimůnek, Daniel Svoboda, Betka Stanková (více)

Série(3) / Epizody(39)

Nový třináctidílný seriál Televize Prima, který sleduje životní kotrmelce tří párů ve věku okolo 30 let. Jsou vzájemně propojeni láskou a přátelstvím. Adam a Radka se teprve poznali a jejich vztah začíná. Petr a Jana mají po svatbě a snaží se o první dítě. David s Karolínou už dítě mají a uvažují o dalším. Jsou to vaši sousedé nebo kolegové z práce – mají zaměstnání, koníčky, chodí se bavit i sportovat. Seriál je o tom, co všichni prožíváme. O tom, co řešíme, nebo o tom co budeme dělat, až dorazíme domů. Může to být rozhodování mezi mateřstvím a kariérou, můžete mít pocit, že vám manžel doma nepomáhá, řešit partnerské neshody, sexuální problémy, rodinné finance, žárlivost, nevěru. Že byste šli raději na pivo než hlídat… Nebo naopak, že byste raději hlídali, ale nemáte koho. Stejně jako v životě se i v seriálu vážnější soukromé tragédie dají přežít jen díky humoru. Důležité je, že ty nejhorší rány osudu berou naši hrdinové s nadhledem, takže pak máte i vy pocit, že je všechno o něco jednodušší. Život po třicítce přece občas každému připomíná komedii plnou omylů. (TV Prima)

triatlet odpad!

Konkurenceschopný seriál? Určitě - pro VKV, RP nebo OvR II. Takže bez možnosti na dlaší reparát. Tak hloupěnudné tuctové dialogy s křečovitým herectvím nepobaví. Nepůsobí ani nejrůznější "vychytávky" v podobě vzpomínek, představ... A za účast Rudy z Ostravy v jednom z prvních dílů další bod dolů. ()

honajz

Bída s nouzí. Původní seriál Šest v tom (Cold Feet) neznám, ale tohle je zcela mimo mísu. Holt anglické reálie jsou na 100 % někde úplně jinde než ty české (minimálně v možnostech lidí v Anglii, příjmech, bydlení apod.). Takže mi nepřišlo, že to osciluje s problémy mými nebo mých známých 30+ v Česku. Navíc to není vtipné. Podobně Prima zprasila Ošklivku Katku, když se bála z toho udělat český seriál, a ne latinsko-americko-počeštěného kočkopsa. Jednu hvězdu dávám za Zuzku Norisovou, stačí, když se usměje a vypadá zlatě, ale to je na celý seriál sakra málo. ()

Xeelee

Po Velmi křehkých vztazích působí tohle stupidní nic jako balzám na duši. Snad se mi nepoštěstí vidět další díly. ()

Beastmaster4

Na české seriály nekoukám ze zásady a vůbec seriály celkově moc nemusím. U Přešlapů jsem čirou náhodou uviděl pár prvních dílů a překvapivě mě začal bavit. Netvrdím, že jde o nějak kvalitní počin nebo originální. Důvodem, proč mě zrovna tenhle TV seriál bavil, bylo herecké obsazení. Každého jednotlivého herce mám z nějakého důvodu rád a jako skupina kamarádů a kolegů fungují v Přešlapech dokonale. Originál jsem neviděl a vlastně jsem se o něm dozvěděl až před posledním dílem. Humor postav ztvárněných Davidem Novotným a Davidem Matáskem je jedinečný :-). Milostné aj. pletence jsou tu klasicky jako v každém podobném seriálu, tady mi ale nijak nevadily. Asi nebyly probírány tak zdlouhavě a nudně. ()

Handle

Né, že bych musel vidět každý díl, ale špatný mě to nepříjde. Krom toho 47% není tak špatné hodnocení. Na český seriál 2009 určitě ne.. Takže i to beru za úspěch. ()

Terez.S

první díl mě bavil .. jak to bude dál se uvidí, zatím to má ale slušně "našlápnuto" :). A musím říct, že mě docela zarazilo tohle nízké hodnocení. ()

Kryton

Lidi co blbnete?! Narozdíl od věcí co jinak Prima produkuje z análu tak tohle je vcelku příjemný a svěží. Neříkám jak je to originální - to ani není. Já jsem se u dvojice Blažek x Novotný bavil! Btw. hodnotí to tady vůbec lidi v jejich věku? Jediný a to velký přešlap je Matásek. Tohohle fašouna a kvaziherce opravdu nemusím a on se holt nase*e do všeho Made In Prima. Pilotní díl ušel - průměr , ale na české průměry v hromadě hnoje a odpadků jako ULICE, VKV, ORDINACE je to něco jiného. Na další díl se celkem těším. Další hvězdu dávám za Rudu z Ostravy a jeho Nedvědi cover! Takže 3,5! ()

Korbitch odpad!

Nejsem takový odborník přes Šest v tom jako Tosim, protože sem jednouduše ten seriál neviděl. Nemůžete taky čumět na všechno naráz že jo.Takže vlastně díky této milé blbince si rozhodně 6vTom :-) shlídnu. ¨ V této české variaci vidíme místy rozpačité výkony, protože Filipa Blažka a další tváře jsme všichni viděli už podávat lepší výkony.Jenže to nemůžeme zas tak moc přisuzovat hercům samotným,ale také novodobému seriálovému masokombinátu ve stylu...."dělej, za pět minut zvoní...". ()

rt12

Příliš velká motanice. Vše z Britských ,, Šesti v tom ". V dílech okopčen nejen děj, ale i slovo od slova, což mi přijde nejen trapné, ale vyloženě zbytečné. ()

type_B odpad!

1. nejsem znalec, ale kamera a úroveň záběrů jsou totálně amatérské 2. výkony herců jsou nesnesitelné 3. je to o ničem 4. Nemám rád Matáska 5. Ulice je oproti tomuhle román Thomase Manna Buddenbrookovi. Pět důvodů, pět zviezd dolů. Na další díly se koukat nebudu. ()

Easykk

Na české seriálotvorectví je tohle skvost, sice tam byly chvíle, které nebezpečně připomínaly ULICoidní šílenství a RůžovouZoo, ale byly tam i chvíle kdy jsem se celkem nasmál a které se mi líbily..třeba videoklipový sestřih jednoho ze vztahů byl dle mého zvládnutý pěkně i s pěknou hudbou, jako kdyby to točil někdo jiný :)...možná kdyby to bylo celé v tomhle svižnějším stylu bylo by to mnohem líbivější. Po prvním díle za tři..uvidíme...bojím se ale, že Přešlapy přešlápnou a ušlapou se svými tvůrčími přešlapy. :)) Dodatek po třech dílech: Stále nepřešláply..ono mě to i baví :)) ()

veronikav

Škoda, že to tu většina srovnává se seriály ..... které běží nebo s původní předlohou. Možná by bylo fajn, hodnotit až po čase .. Pustila jsem si to v kuse a bezva .. odpočinek, pohoda, vtip a život.....který bychom chtěli ? nebo který nikdo nežije ? ()

Rosalinda odpad!

No to snad ne!!!! Úporná snaha o... něco!!! Výsledek se opravdu nedá. Celkově je to tak toporné, až mě to udivuje. A udivuje mě, že mě to vůbec tak udivuje. ()

Petfruf

Bohužel - Šest v tom bylo o hodně lepší. Škoda, že se tvůrci nepokusili natočit svoje vlastní nápady a jen kopírovali jž zmíněný britský seriál :-( ()

Beagle

Asi o třídu dál než seriály typu VKV a Ordinace v růžové zahradě, přesto o celou základní školu za seriály ze zahraniční produkce podobného typu. ()

BoredSeal odpad!

Tak tohle je opravdu příklad absolutně dezertu bez chuti, mdlý děj, dialogy, nezajímavých výkonů, noční můra každého diváka. Přesně proto jsem dal Ordinaci pár hvězdiček, protože v té aspoň někteří herci hrajou a někdo píše scénář, abych mohl škatulku odpad šetřit pro takovéhle hrůzy. Produkt opravdu iritující svou neschopností, mdlostí, pravé české budižkničemu. ()

jhr

Příšerná, toporná snaha o zábavný a poučný seriál který selhává ve všech ohledech. Scénář katastrofa, herci se evidentně trápí, technická stránka, je rovněž děsivá. Jedna hvězdička za snahu. ()