Průměrňákovi (TV seriál)

Taká obyčajná rodinka

Komedie

USA, 2009, 169x21 min

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason, Alexa Vega, Andy Milder, Mackenzie Brooke Smith, John Cullum, Greg Cipes, Luenell, Donovan Scott, Mandy Musgrave, Patricia Belcher, Michael Kostroff, Brooke Shields, Betty White, Derek Waters, Aramis Knight, Mason Cook, Toši Toda, Isabella Acres, Lamorne Morris, Matthew Moy, Kristin Cavallari, Jillian Rose Reed, Amy Sedaris, Sean O'Bryan, Gabriel Basso, Brady Allen, Suzanne Ford, Robert Capron, Molly Shannon, Galadriel Stineman, Laura Heisler, Chelsey Valentine, Thomas Mann, Noah Lomax, Ray Romano, Chord Overstreet, Vicki Davis, Norm MacDonald, Harry Groener, Gabrielle Christian, Mary Pat Gleason, Diane Delano, Marianne Muellerleile, Elle Labadie, Jim Abele, Edward Asner, Richard Gant, Judith Hoag, Whoopi Goldberg, Jim Holmes, Dale Waddington, Mary Birdsong, Shanley Caswell, Jon Paul Burkhart, Aedin Mincks, Kamala Jones, Krista Braun, Hilary Pingle, Bailey De Young, Dave Foley, Sam Lloyd, Jane Kaczmarek, Nancy Lenehan, French Stewart, David Koechner, Gabrielle Carteris, Roger Rees, Moises Arias, Ezra Buzzington, Carolyn Hennesy, Amy Okuda, Jack McBrayer, Jim Beaver, Marion Ross, Chelsea Tavares, Meghan Falcone, Julie Brown, Vincent Martella, Garrett Ryan, Dyllan Christopher, Mel Rodriguez, Brian Doyle-Murray, Leslie-Anne Huff, Katie Gill, Devan Leos, Elizabeth Small, Sarah Domin, Aimee Carrero, Casey Sander, Ryan Rottman, Nicole Travolta, Blaine Saunders, Bekka Prewitt, Karan Soni, Gina Gallego, Mary Kate Wiles, Brianne Howey, Elle McLemore, Steven Krueger, Ron Roggé, Derek Theler, Jerry Van Dyke, Andy Kreiss, Ansley Gordon, Alison Sieke, Suzy Nakamura, Ping Wu, Robert Scott Wilson, Terrell Ransom Jr., Christiann Castellanos, Wendy Allyn, Mitch Silpa, Jeneta St. Clair, Steve Byrne, Maddie Levy, Caitlin Elizabeth Baunoch, Mackenzie Aladjem, Celia Finkelstein, Lauren Lapkus, Jerry Lacy, Justin Prentice, Pat Finn, Jacob Bertrand, Bryce McBratnie, Steffani Brass, Jan Hoag, Joel McCrary, Mason D. Davis, Krista Marie Yu, Linda Porter, Michael James Bell, Lise Colleen Simms, Raymond Ochoa, Molly Jackson, Ashlee Füss, Maxwell Chase, Judith Drake, Tabitha Morella, Jill E. Alexander, Marianne Bourg, Jeremy Palko, E.J. Callahan, Joseph David Whipp, Craig Anton, America Young, Rhonda Aldrich, Peter Breitmayer, Danielle Macdonald, Taylor Murphy, Jason Boegh, Kayla Madison, Mary Passeri, Brian Palermo, Brandon Scott, Brandon W. Jones, Patrick Bristow, Ryan McCartan, Michael S. Chambers, Hal Landon Jr., Michael Dempsey, Ayumi Iizuka, Ian Scott Rudolph, Jude Demorest, Malcolm Foster Smith, Bruce Holman, Katherine Von Till, Wayne Wilderson, John M. Keating, Riley B. Smith

Brian Barr

Scénografie:

Randy Ser

Kostýmy:

Julia Caston

No moje hodnocení nebylo ze začátku moc kladné. Pouhé tři hvězdy. Ale víte, já jsem si tu rodinku a její humor nějak postupně oblíbil. Nakonec se pobavím u každého dílu.(16.7.2012)

Celkem dobrý seroš. Vtipný a nenudící, ale něco tam chybí k dokonalosti. 55%(18.2.2013)

• slayerrrr

Neuvěřitelně stupidní, až urážející divákovu inteligenci.(22.8.2012)

Pilot. 80%(17.10.2009)

Kupodivu mě to opravdu chytlo! Oblíbila jsem si postupně úplně každého člena této rodiny. Nejvíc ze všech je mi asi sympatický Axl, který nikdy nezklame a vždy mě rozesměje třeba už jenom tím, jak si bezstarostně sedí v trenýrkách (v jakoukoli denní hodinu) u televize a neustále do sebe láduje hory jídla. A nejzajímavější postava je pro mě bez dlouhého přemýšlení Sue. Ta holka je prostě šílená! Navíc se mi moc líbí prostředí seriálu. Ano, většinou se děj odehrává v domě, ale mně prostě přijde, že má svoje netypické kouzlo.(21.4.2013)

• - V 6. epizodě 3. série se mihnou Brian Van Holt a Ian Gomez ze seriálu Město žen (od r. 2009). Spatřit je lze okolo 49. vteřiny. (Zdroj: serialzone.cz)

• - Seriál, který Brick (Atticus Shaffer) v 22. epizodě 1. série sledoval, byl Kick Buttowski: Hrdina předměstí (od r. 2010). (Elbarto08)

• - V 8. epizodě 1. série pan Ehlert (Brian Doyle-Murray) oznamuje Frankie (Patricia Heaton), že bude muset pracovat na Velikonoce. Podle zákonů státu Indiana je ale zakázáno, aby byla prodejna aut otevřena v neděli a jelikož Velikonce na tento den spadají, není to možné. (Zdroj: serialzone.cz)