Průměrňákovi (TV seriál)

Taká obyčajná rodinka

Komedie

USA, 2009, 169x21 min

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason, Alexa Vega, Andy Milder, Mackenzie Brooke Smith, John Cullum, Greg Cipes, Luenell, Donovan Scott, Mandy Musgrave, Patricia Belcher, Michael Kostroff, Brooke Shields, Betty White, Derek Waters, Aramis Knight, Mason Cook, Toši Toda, Isabella Acres, Lamorne Morris, Matthew Moy, Kristin Cavallari, Jillian Rose Reed, Amy Sedaris, Sean O'Bryan, Gabriel Basso, Brady Allen, Suzanne Ford, Robert Capron, Molly Shannon, Galadriel Stineman, Laura Heisler, Chelsey Valentine, Thomas Mann, Noah Lomax, Ray Romano, Chord Overstreet, Vicki Davis, Norm MacDonald, Harry Groener, Gabrielle Christian, Mary Pat Gleason, Diane Delano, Marianne Muellerleile, Elle Labadie, Jim Abele, Edward Asner, Richard Gant, Judith Hoag, Whoopi Goldberg, Jim Holmes, Dale Waddington, Mary Birdsong, Shanley Caswell, Jon Paul Burkhart, Aedin Mincks, Kamala Jones, Krista Braun, Hilary Pingle, Bailey De Young, Dave Foley, Sam Lloyd, Jane Kaczmarek, Nancy Lenehan, French Stewart, David Koechner, Gabrielle Carteris, Roger Rees, Moises Arias, Ezra Buzzington, Carolyn Hennesy, Amy Okuda, Jack McBrayer, Jim Beaver, Marion Ross, Chelsea Tavares, Meghan Falcone, Julie Brown, Vincent Martella, Garrett Ryan, Dyllan Christopher, Mel Rodriguez, Brian Doyle-Murray, Leslie-Anne Huff, Katie Gill, Devan Leos, Elizabeth Small, Sarah Domin, Aimee Carrero, Casey Sander, Ryan Rottman, Nicole Travolta, Blaine Saunders, Bekka Prewitt, Karan Soni, Gina Gallego, Mary Kate Wiles, Brianne Howey, Elle McLemore, Steven Krueger, Ron Roggé, Derek Theler, Jerry Van Dyke, Andy Kreiss, Ansley Gordon, Alison Sieke, Suzy Nakamura, Ping Wu, Robert Scott Wilson, Terrell Ransom Jr., Christiann Castellanos, Wendy Allyn, Mitch Silpa, Jeneta St. Clair, Steve Byrne, Maddie Levy, Caitlin Elizabeth Baunoch, Mackenzie Aladjem, Celia Finkelstein, Lauren Lapkus, Jerry Lacy, Justin Prentice, Pat Finn, Jacob Bertrand, Bryce McBratnie, Steffani Brass, Jan Hoag, Joel McCrary, Mason D. Davis, Krista Marie Yu, Linda Porter, Michael James Bell, Lise Colleen Simms, Raymond Ochoa, Molly Jackson, Ashlee Füss, Maxwell Chase, Judith Drake, Tabitha Morella, Jill E. Alexander, Marianne Bourg, Jeremy Palko, E.J. Callahan, Joseph David Whipp, Craig Anton, America Young, Rhonda Aldrich, Peter Breitmayer, Danielle Macdonald, Taylor Murphy, Jason Boegh, Kayla Madison, Mary Passeri, Brian Palermo, Brandon Scott, Brandon W. Jones, Patrick Bristow, Ryan McCartan, Michael S. Chambers, Hal Landon Jr., Michael Dempsey, Ayumi Iizuka, Ian Scott Rudolph, Jude Demorest, Malcolm Foster Smith, Bruce Holman, Katherine Von Till, Wayne Wilderson, John M. Keating, Riley B. Smith, Ajay Mehta, Rodney J. Hobbs, Vernée Watson-Johnson, Rick Harrison

Brian Barr

Scénografie:

Randy Ser

Kostýmy:

Julia Caston
  • korbitch22

Naprosto k z blití! Dneska sem zrovna chytil díl, kde ta malá kurva s rovnátkama prosí faráře, aby jejího mladšího brášku přesvědčil o tom, že existuje bůh a on ho pak ten farář srovnával s Džastinem Bíbrem, ty vole já nevěřil vlastním uším.Přebarvená, fašistická, tupá a vidlácká americká nechutnost.Ještě jednou mi budete cpát tu vaší zasranou víru a boha, tak sežeru vaše děti!0%.(29.10.2015)

Nic z čeho bych byl příšerně odvázanej, ale sranda to je. Takže určitě 60%. Občas nějaký díl neurazí :)(28.2.2015)

1 série - 5* .. Vynikající seriál, baví mě každý díl, nečekala jsem od toho tolik, ale přeci jen mě to nalákalo a vůbec nelituji. Humor mi sedí, jen si říkám že teda tak retardované děti má asi málokdo :D). Oblíbené postavy: Brick, Frankie(21.2.2017)

• Lisabellla

Tak jo ... dala jsem tomu šanci. Fakt jsem se tomu snažila dát šanci! Přísahám! Ale ... rodinné večeře u televize? dvě hulící segry navíc? otec idiot a matka všeumělka? děcka jedno horší než druhé? Co vám to připomíná? Být všichni žlutí, alespoň by to mělo šmrnc ... Rozhovory Frankie s tlampačem jsou k pláči. Za tři díly jsem se nezasmála ani jednou. Nehledě na to, že nerozumím tomu, proč KAŽDÁ americká domácnost zkrátka POTŘEBUJE sušičku.. A podíváte-li se vpravo od komentářů, hned pod ta šíleně absurdní hodnocení, uvidíte "Podobné". Nesourodý mix všeho, co už tu bylo. Takže, páni a dámové - méně je někdy skutečně více!(22.7.2013)

Kupodivu mě to opravdu chytlo! Oblíbila jsem si postupně úplně každého člena této rodiny. Nejvíc ze všech je mi asi sympatický Axl, který nikdy nezklame a vždy mě rozesměje třeba už jenom tím, jak si bezstarostně sedí v trenýrkách (v jakoukoli denní hodinu) u televize a neustále do sebe láduje hory jídla. A nejzajímavější postava je pro mě bez dlouhého přemýšlení Sue. Ta holka je prostě šílená! Navíc se mi moc líbí prostředí seriálu. Ano, většinou se děj odehrává v domě, ale mně prostě přijde, že má svoje netypické kouzlo.(21.4.2013)

• - V 6. epizodě 3. série se mihnou Brian Van Holt a Ian Gomez ze seriálu Město žen (od r. 2009). Spatřit je lze okolo 49. vteřiny. (Zdroj: serialzone.cz)

• - Ve 12. epizodě 5. série je ve třídě, kde se Frankie (Patricia Heaton) snaží najít někoho na dojíždění, na zdi česká vlajka. (Zdroj: serialzone.cz)

• - Doris Roberts, představitelka učitelky Rinsky, a Patria Heaton, která si zahrála Frankie, si už spolu zahrály, a to v seriálu Raymonda má každý rád (od r. 1996), kde byla Doris coby Marie tchyní Patricie, která si zahrála Debru. (Elbarto08)