Průměrňákovi (TV seriál)

Taká obyčajná rodinka

Komedie

USA, 2009, 169x21 min

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason, Alexa Vega, Andy Milder, Mackenzie Brooke Smith, John Cullum, Greg Cipes, Luenell, Donovan Scott, Mandy Musgrave, Patricia Belcher, Michael Kostroff, Brooke Shields, Betty White, Derek Waters, Aramis Knight, Mason Cook, Toši Toda, Isabella Acres, Lamorne Morris, Matthew Moy, Kristin Cavallari, Jillian Rose Reed, Amy Sedaris, Sean O'Bryan, Gabriel Basso, Brady Allen, Suzanne Ford, Robert Capron, Molly Shannon, Galadriel Stineman, Laura Heisler, Chelsey Valentine, Thomas Mann, Noah Lomax, Ray Romano, Chord Overstreet, Vicki Davis, Norm MacDonald, Harry Groener, Gabrielle Christian, Mary Pat Gleason, Diane Delano, Marianne Muellerleile, Elle Labadie, Jim Abele, Edward Asner, Richard Gant, Judith Hoag, Whoopi Goldberg, Jim Holmes, Dale Waddington, Mary Birdsong, Shanley Caswell, Jon Paul Burkhart, Aedin Mincks, Kamala Jones, Krista Braun, Hilary Pingle, Bailey De Young, Dave Foley, Sam Lloyd, Jane Kaczmarek, Nancy Lenehan, French Stewart, David Koechner, Gabrielle Carteris, Roger Rees, Moises Arias, Ezra Buzzington, Carolyn Hennesy, Amy Okuda, Jack McBrayer, Jim Beaver, Marion Ross, Chelsea Tavares, Meghan Falcone, Julie Brown, Vincent Martella, Garrett Ryan, Dyllan Christopher, Mel Rodriguez, Brian Doyle-Murray, Leslie-Anne Huff, Katie Gill, Devan Leos, Elizabeth Small, Sarah Domin, Aimee Carrero, Casey Sander, Ryan Rottman, Nicole Travolta, Blaine Saunders, Bekka Prewitt, Karan Soni, Gina Gallego, Mary Kate Wiles, Brianne Howey, Elle McLemore, Steven Krueger, Ron Roggé, Derek Theler, Jerry Van Dyke, Andy Kreiss, Ansley Gordon, Alison Sieke, Suzy Nakamura, Ping Wu, Robert Scott Wilson, Terrell Ransom Jr., Christiann Castellanos, Wendy Allyn, Mitch Silpa, Jeneta St. Clair, Steve Byrne, Maddie Levy, Caitlin Elizabeth Baunoch, Mackenzie Aladjem, Celia Finkelstein, Lauren Lapkus, Jerry Lacy, Justin Prentice, Pat Finn, Jacob Bertrand, Bryce McBratnie, Steffani Brass, Jan Hoag, Joel McCrary, Mason D. Davis, Krista Marie Yu, Linda Porter, Michael James Bell, Lise Colleen Simms, Raymond Ochoa, Molly Jackson, Ashlee Füss, Maxwell Chase, Judith Drake, Tabitha Morella, Jill E. Alexander, Marianne Bourg, Jeremy Palko, E.J. Callahan, Joseph David Whipp, Craig Anton, America Young, Rhonda Aldrich, Peter Breitmayer, Danielle Macdonald, Taylor Murphy, Jason Boegh, Kayla Madison, Mary Passeri, Brian Palermo, Brandon Scott, Brandon W. Jones, Patrick Bristow, Ryan McCartan, Michael S. Chambers, Hal Landon Jr.

Scénografie:

Randy Ser

Kostýmy:

Julia Caston
  • Flaxik

Ten chlapeček, co vypadá jak ufon (Atticus Shaffer) by slušel nějakému hororu. Kdyby ho tak chtěli rozřezat motorovou pilou...anebo rozkrájet žhavým ostnatým drátem...anebo nechat roztrhat smečkou vzteklých pštrosů. Je odporný. Ta rodina taky. A ty jejich kecy? Odporné. Po druhém skouknutém dílu měním jednu hvězdu na odpad. V okamžiku, kdy pociťuji stud místo herců, kteří v takové příšernosti vystupují, nemohu hodnotit jinak. Odporné.(31.10.2014)

• Daji

Komu se ten seriál líbí, ať to nečte... Ale: Stupidní, trapné, PODprůměrné, ani trochu vtipné, nic neříkající, hloupé!... "Herci" pravděpodobně posbíráni z ústavu pro choromyslné.(9.3.2013)

Spíš komediální seriál něž sitcom. Humor funguje na bázi fungování rodinný stereotypů, vztahů a paradoxů, takže vás neoslní jeden díl. Spíš si vás seriál postupně získává krůček po krůčku... 70%(15.10.2009)

Komediální seriál z prostředí neobyčejné rodinky. Nějak jsem se do toho zabral a teď mě mrzí že jsem už viděl dost a musím jen čekat na další série. Vtipné scény pubertálních dětí a hlav rodiny. Výplň času jak má být. / Viděné epizody z 1-7 série *168.dílů / Očekávám 8 sérii ( Hodnocení: 9/10 )(5.3.2013)

Je to fajn. Málokdy dokáže rodinný séroš zaútočit na bránici jako právě Middle. Po všech těch načančaných Step by step a full Housech je zde bizarní rodina s problémy nám tolik blízkými, že nejde si je neoblíbit. Chlapeček mluvící se svým prsem tomu už je jen bonus navíc.(16.2.2013)