Průměrňákovi

Ukázka z filmu 18
USA, (2009–2018), 75 h 32 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason (více)

Série(9) / Epizody(215)

Patricia Heaton hraje v tomto komediálním seriálu Frankie Heckovou, ženu středního věku, která má se svým mužem Mikem (Neil Flynn) tři děti. A i když je jejich rodina někdy lehce disfunkční, společně dokážou zvládnout každý problém.  Frankie Hecková (Patricia Heaton) je super hrdinka, nebo se jí to alespoň občas zdá, když den co den vypravuje své tři děti do školy a řeší každodenní starosti. Tahle pracující žena ve středním věku, ze střední třídy, žijící uprostřed Spojených Států, však nikdy neztrácí smysl pro humor a ironii. Frankie, jako jediná dealerka ve městě, prodává auta. Její manžel Mike (Neil Flynn) je vedoucím v místním lomu. Společně vychovávají své potomstvo v lásce, ale se středozápadní praktičností. Snaží se naučit disciplíně dospívajícího syna Axla (Charlie McDermott), podporovat svou nepříliš talentovanou, nicméně optimisticky naladěnou dceru Sue (Eden Sher) a ustát na třídních schůzkách výstřednosti nejmladšího syna Bricka (Atticus Shaffer). (HBO Europe)

Dzeyna

Hodně mě potěšilo, když jsem jednou zapnula televizi a myslela si, že jí tak po minutě vypnu, ale oni dávali tento hodně komický seriál! Viděla jsem pár dílů a opravdu jsem se bavila i když jsem moc neznala souvislosti. Rozhodně budu pokračovat ve sledování. ()

MikeCool

TV-seriál. Jeden z řad příjemných, zároveň i trochu praštěných, ale hlavně zábavných sitcomů z prostředí jedné rodiny. Prozatím veliká spokojenost. | 1.série (85%), 2.série (80%), 3.série (80%), 4.série (80%), 5.série (70%), 6.série 20/24 (75%) > Průměr: 78% (4*) | ()

Slartibarkfast

Průměrňákovi jsou v mých očích bohužel podprůměrní. Nesympatická směsice herců, ztvárňující ještě více nesympatickou směsici postav, které mají divákům připadat sympaticky v epizodách, které jsou spíše týráním a nepřímým vyzýváním k sebevraždě. Nenacházím téměř žádný klad na tomto více méně zbytečném sitcomu. Scénáristé nejspíše vsadili na to, že samotný "sitcom" je omluvou pro blbost, jakou se tohle vše presentuje. Bohužel, vážení a milí, i sitcom musí za něco stát a i blbost, jakou se hlavní hrdinové projevují, je třeba řádně promyslet. 20% ()

Zodd

Staré díly jsou snesitelnější. Sem tam je to hodně vtipné. Ale ta atmosféra je mi proti srsti, satira či ne. Možná jsem jen povrchní typ pro kýč, ale jsem rád, když nadsázka mě donutí si v rámci žánru oblíbit charaktery, které by IRL byly odporné. Jinak mě to nutí k pocitu, proč si pouštím televizi k oddychu a eskapismu, když se mi vlastně svět z té horší stránky najednou promítne tam, v podstatě takový pocit mám furt z moderních děl našich luhů a hájů. Ale americká vyšší a vyšší střední třída se rády zasmějí i jakože poučí, o tom žádná. ()

Ratemus

Co postava to originál a všichni mě baví, snad jediný výborný a zábavný serál za poslední roky. Ty hlášky táty jsou naprosto úžasný. ()

klerik

Fakt som nečakal, že sa na to namotám... Výborný casting. Páči sa mi hra so šialenosťou postáv a situácií a funkčnosť rodinného posolstva. Nechcem príliš porovnávať ale seriál si pozriem takmer rovnako rád ako MODERN FAMILY. Skrátka, namotal som sa... ()

korbitch22 odpad!

Naprosto k z blití! Dneska sem zrovna chytil díl, kde ta malá kurva s rovnátkama prosí faráře, aby jejího mladšího brášku přesvědčil o tom, že existuje bůh a on ho pak ten farář srovnával s Džastinem Bíbrem, ty vole já nevěřil vlastním uším.Přebarvená, fašistická, tupá a vidlácká americká nechutnost.Ještě jednou mi budete cpát tu vaší zasranou víru a boha, tak sežeru vaše děti!0%. ()

heyda

Nejdřív jsem tomu nedával moc šancí, ale nakonec jsem si to dost oblíbil. Ty postavy jsou naprosto fantastický a každý dil si drží vysoko laťku jak v humoru, tak v kontextu celkového příběhu. Ano, možná to není na maximum, ale kašlu na to :))) ()

jonyyy

Český název vystihuje i kvalitu seriálu. S7 => Nakonec jsem si tuhle podivnou rodinku docela oblíbil, už jsou to Nadprůměrňákovi. ()

anderson

ČESKOSLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: HBO COMEDY = 6.9.2010, réžia českého znenia (HBO 2010) = VLADIMÍR ŽĎÁNSKÝ+SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: FOOOR = 5.7.2013, réžia slovenského znenia (MARKÍZA 2013) = - Po RODINNEJ VOJNE ďalšia skvelá séria až do špiku kosti satiricky sa "navážajúca" do problémov dnešnej tradičnej rodiny. Všetky postavy akoby vypadli z reálneho života a do vienka si pribalili nekompromisnú mieru nadsázky a jedinečného humoru. No a nad tým všetkým exceluje Patricia Heaton ako sympatická a pochopiteľne "mierne" hysterická matka. (18.7.2013) ()

veru_needy

Pohodová rodinná komedie, kterou si rádi pustíte k jídlu po dlouhém dni práce. Tedy aspoň pro mě tento účel zmiňovaný sitcom splňuje. V televizi s českým dabingem mě moc neoslovil, ale originál, to už je něco jiného. Takový větší průměr(ňák). - "Socializing is hard." ()

ARI50

Asi bohatě stačila první série kdy jsem nedokázal za pár dílu si to zamilovat spíše mě to dost nebavilo a nepřišlo mi to vůbec zábavne nenašel jsem si cestu k téhle rodině. ()

BoPo

Údržbár zo Scrubs a manželka Raymonda, ktorého má každý rád, si založili rodinku. Majú tri deti a rodinný rozpočet na úrovni chudoby. Žijú však v Amerike, takže si môžu dovoliť lepenkový dom, auto a jedlo do mikrovlnky. Žijú si proste ten americký sen. Axl, najstaršie decko, je tuctový, lenivý, ignorant, a teda zrejme budúci člen manažmentu detroitskej automobilky. Najmladšie decko Brick, otravný trpaslík vlastniaci rybie oči a dr*lú povahu. Parchant zrelý na pár faciek. Už zostáva len dcéra Sue. Divná, nadšená, naivná, neskazená, zjašená osôbka. Rozhodne najväčšie plus seriálu, lebo jej ksichtové kreácie ma vyložene bavia, tak ako aj jej povaha. Podpriemerný seriál, ale nejako podivne púta pozornosť. ()

hous.enka

Sarkastická verze hraných Simpsnů aneb problémy jedné americké rodinky, která si na nic moc nehraje, ale pořád se maj vlastně všichni hrozně rádi. Na nedělní odpoledne koukatelné, zázraky nečekejte. ()

zdepapepa

Realističtější prostředí než podobně zaměřené Modern Family. Někdy se do té televizní Indiany musím podívat - Pawnee, Hawkins a Orson. Prvních pár řad trochu klesající kvalita, ale jak děti rostly a dostávaly samostatné příběhové linie, tak to šlo zase hezky nahoru. ()

Paxxx.cz

Rodinné seriály mám docela rád, ale v poslední době přicházejí v tomto žánru spíše jen průměrné sitcomy. Naštěstí se najdou drobné vyjímky jako je třeba tento seriál HBO. Není to žádný zázrak, ale celkem se u toho dá zasmát- 65%. ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz