Průměrňákovi

Ukázka z filmu 14
USA, (2009–2018), 75 h 32 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason (více)

Série(9) / Epizody(215)

Patricia Heaton hraje v tomto komediálním seriálu Frankie Heckovou, ženu středního věku, která má se svým mužem Mikem (Neil Flynn) tři děti. A i když je jejich rodina někdy lehce disfunkční, společně dokážou zvládnout každý problém.  Frankie Hecková (Patricia Heaton) je super hrdinka, nebo se jí to alespoň občas zdá, když den co den vypravuje své tři děti do školy a řeší každodenní starosti. Tahle pracující žena ve středním věku, ze střední třídy, žijící uprostřed Spojených Států, však nikdy neztrácí smysl pro humor a ironii. Frankie, jako jediná dealerka ve městě, prodává auta. Její manžel Mike (Neil Flynn) je vedoucím v místním lomu. Společně vychovávají své potomstvo v lásce, ale se středozápadní praktičností. Snaží se naučit disciplíně dospívajícího syna Axla (Charlie McDermott), podporovat svou nepříliš talentovanou, nicméně optimisticky naladěnou dceru Sue (Eden Sher) a ustát na třídních schůzkách výstřednosti nejmladšího syna Bricka (Atticus Shaffer). (HBO Europe)

Master19

Muselo dát práci dát dohromady takové průměrňáky. Kdyby se rodina skládala z trochu více charismatických postaviček, bylo by to na víc... ()

sheldonka.

Kupodivu mě to opravdu chytlo! Oblíbila jsem si postupně úplně každého člena této rodiny. Nejvíc ze všech je mi asi sympatický Axl, který nikdy nezklame a vždy mě rozesměje třeba už jenom tím, jak si bezstarostně sedí v trenýrkách (v jakoukoli denní hodinu) u televize a neustále do sebe láduje hory jídla. A nejzajímavější postava je pro mě bez dlouhého přemýšlení Sue. Ta holka je prostě šílená! Navíc se mi moc líbí prostředí seriálu. Ano, většinou se děj odehrává v domě, ale mně prostě přijde, že má svoje netypické kouzlo. ()

mab

Po imaginárních rodinách typu Krok za krokem či Sám doma konečně rodina a příběhy, které mají k realitě blízko. Poklidný seriál na podvečery. ()

Good Luck

Tuhle rodinku jsem si oblíbil. Věčně unavená matka, introvertní manžel, a tři děti. Nejmladší Brick, který takový trochu podivín tripící na OCD. Jeho sestra, tak trochu šprt, Sue, která srší optimismem a nadšením do všeho, bohužel velká nešika a věčně ji něco nevychází. A nejstarší Axl, egoista, sportovec, takový machýrek, věčný puberťák. Velmi humorný seriál. Možná proto, že mi mnohdy připomíná běžné příhody ze života. Konečně komediální seriál bez vloženého smíchu do pozadí, který se tam často dává, aby divák věděl kdy se má zasmát... ()

Myrreczech

Výborný seriál z prostředí průměrné, avšak neobyčejné rodinky, řešící běžné problémy všedního života. Dovolím si ho kvalitou, stylem a vtipem srovnat s Krok za krokem. Úplně v tom vidím moje rodiče a to jak se se mnou stresovali, když jsem byl ještě malé štěňátko. Stačí jen vypnout a užívat si tenhle pohodový seriál. ()

Trapper33

Opravdu průměrňákovi. Některé díly jsou dobré, baví a nenudí, ale střídají je díly, které jsou špatné a nudné. Suma sumárum je to průměrný seriál, který neurazí. ()

jefff

V záplavě sitcomů jeden z těch nejlepších co v poslední době vznikl. Herecká sestava baví, není příliš ujetá na to, aby srala dementností a postavy jsou uvěřitelné. A i přesto, že to je americký seriál, některé scény jsou i ze života Evropanů :-) ()

giovanni3

Dosti průměrný komediální seriál o průměrné rodině. Děj je mnohdy trapný, občas pobaví, ale hlavně není nijak originální. I samotné postavy ničím nevynikají, ale to je možná právě ten klad kdy to člověka jako podkres jednoduše baví. slabší 3z5 ()

ZkuKol

Spíš komediální seriál něž sitcom. Humor funguje na bázi fungování rodinný stereotypů, vztahů a paradoxů, takže vás neoslní jeden díl. Spíš si vás seriál postupně získává krůček po krůčku... 70% ()

upson

V mém srdci si číslo 1 mezi seriály našel tento počin v podstatě ihned po prvním premiérovém odvysílání prvních episod na HBO. Tehdy byl Mike Heck dabován Vladimírem Čechem (čest jeho památce). Na jednu sérii mu hlas propůjčil Libor Hruška a nakonec po zbytek 6 - 9 série u něj zůstal Pavel Šrom (ještě, že tak). Jednoznačně nejlepší a nejzajímavější postavou je Brick Heck, kterého ztvárnil úžasný Atticus Shaffer (novodobý Danny DeVito). Dokonce nemá tento seriál odfláknutý a nepovedený konec, jako jiné zajeté značky. Nechci na nikoho ukazovat prstem, viď Hro o Trůny! Ale i konec Přátel byl takový hořko-sladký. Tento seriál má však ukázkový Happy End! Tvůrcům za něj i za celý seriál mnohokrát děkuji ;-) ()

Lisabellla odpad!

Tak jo ... dala jsem tomu šanci. Fakt jsem se tomu snažila dát šanci! Přísahám! Ale ... rodinné večeře u televize? dvě hulící segry navíc? otec idiot a matka všeumělka? děcka jedno horší než druhé? Co vám to připomíná? Být všichni žlutí, alespoň by to mělo šmrnc ... Rozhovory Frankie s tlampačem jsou k pláči. Za tři díly jsem se nezasmála ani jednou. Nehledě na to, že nerozumím tomu, proč KAŽDÁ americká domácnost zkrátka POTŘEBUJE sušičku.. A podíváte-li se vpravo od komentářů, hned pod ta šíleně absurdní hodnocení, uvidíte "Podobné". Nesourodý mix všeho, co už tu bylo. Takže, páni a dámové - méně je někdy skutečně více! ()

HiddenDragon

Na serialy v televizi moc nejsem, nebavi me stihat byt u TV v danou dobu. Od tohoto jsem videl tri dily a nebylo to spatny. Sice prvni dojem byl, jak kdyby updatovali Roseanne a ubrali dve ste kilo, jak chlapovi (opet permanentne v kostkovane flanelove kosili - zrejme znak stredni tridy), tak zenske. Navic maji tri naprosto nesympaticke deti - prcek quasimodo bez krku (tady se trochu omlouvam, pry ma Shaffer nejakou nemoc), holka s zelezarstvim v tlame a nadrzeny pubertak (i kdyz chapu, je to vsechno zamer). Ale pri poslednim sledovani jsem tomu docela prisel na chut. Zatimco ceske trapne serialy s "bezneho zivota" jako Ulice apod. jsou vrcholne nudny brak, Prumernakovi maji docela chytry scenar. A i v tech par dilech, co jsem videl, se vzdy snazili o nejakou myslenku nebo vudci tema, kolem ktereho se dil toci. Neni to vylozene humor, ze bych se valel smichy, jako u Pratel nebo Big Bang Theory, ale je to prijemne usmevny serial. Nesnazi se hrat na neco vic, mne prijde takovy akorat prumerny. Misty nudny, misty trefi docela hrebik na hlavicku... ()

korndaddy

Normální rodina a normálníma starostma a trochu dementníma děckama. Co víc si přát na vyplněnní mezery mezi půl dvanáctou a dvanáctou, když už ty mrdky na nově nic lepšího prostě nedaj? ()

Lukoboss

Jako nějakej ten vtip se tam zjeví, takže se divák zasměje, ale jinak to není žádná pecka. Je to dost generický, opakující se a po čase prostě jednotvárný. Zejména E. Sher vás po chvíli začne nejspíš srát, protože její role spočívá v tom, že je totální a jeblá puberťačka, takže většinu seriálu prořve, probrečí, proječí, až to prostě leze na nervy. Rozhodně existujou lepší seriály na pobavení - když na to přepnu v TV, obvykle hned přepínám dál. ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz