Průměrňákovi

Ukázka z filmu 5
USA, (2009–2018), 75 h 32 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason (více)

Série(9) / Epizody(215)

Patricia Heaton hraje v tomto komediálním seriálu Frankie Heckovou, ženu středního věku, která má se svým mužem Mikem (Neil Flynn) tři děti. A i když je jejich rodina někdy lehce disfunkční, společně dokážou zvládnout každý problém.  Frankie Hecková (Patricia Heaton) je super hrdinka, nebo se jí to alespoň občas zdá, když den co den vypravuje své tři děti do školy a řeší každodenní starosti. Tahle pracující žena ve středním věku, ze střední třídy, žijící uprostřed Spojených Států, však nikdy neztrácí smysl pro humor a ironii. Frankie, jako jediná dealerka ve městě, prodává auta. Její manžel Mike (Neil Flynn) je vedoucím v místním lomu. Společně vychovávají své potomstvo v lásce, ale se středozápadní praktičností. Snaží se naučit disciplíně dospívajícího syna Axla (Charlie McDermott), podporovat svou nepříliš talentovanou, nicméně optimisticky naladěnou dceru Sue (Eden Sher) a ustát na třídních schůzkách výstřednosti nejmladšího syna Bricka (Atticus Shaffer). (HBO Europe)

danielosbourne

Prvních, asi 10 dílů, je naprosto skvělých. Opravdu se najde jen málo seriálů, které mě dokážou pobavit natolik, abych se u nich smíchem popadal za břicho. The Middle se to povedlo. Seriál sice dalšími epizodami trochu ztrácí dech, ale stále je to v komediálním a sitcomovém, seriálovém světě, nadprůměr. ()

Hanys_

Po 5 sériích. Některé díly jsou fakt skvělé, ale většinu času to je jen takový průměr, který je dobrý hlavně jako dopo nebo odpolední kulisa. Nejlepší je samozřejmě Brick._Po 8 sezónách už je z toho tak trochu vztah. Baví to, a to dost._9 sérií a dost. Škoda,bude mi smutno. Hlavně si to plus minus tu kvalitu fakt dokázalo držet celou dobu. ()

kornitko

Seriál má možná trochu slabší rozjezd, ale postupně se zlepšuje a zlepšuje. Celkově působí jako podařený a v některých dílech i velmi vtipný seriál na pohodové 3 hvězdičky. Kvůli úžasné postavě Bricka ještě jednu hvězdičku přidávám. ()

Strandmon

Komediální seriál, u kterého není v pozadí přehnaně trapný smích. K tomu ještě skvělé role. 90% kterých dávám seriálu po dost dlouhé době. ()

Arach.No

Spousta epizod by si sice zasloužila nižší hodnocení, ale nakonec jsem se přiklonil nahoru. Tento seriál je totiž i v 7. řadě vtipný, a zdá se, že znovu nabral dech. ()

Oňďo

l 1. séria » 100% l l 2. séria » 100% l l 3. séria » 95% l l 4. séria » 100% l l 5. séria » 90% l l 6. séria » 90% l l 7. séria » 90% l l 8. séria » 90% l l 9. séria » 90% l ()

Ukko

Asi stárnu… nebo co. Pryč jsou doby, kdy jsem ohrnoval nos nad rodinnými problémy, házel dlažební kostky do mekdonaldů a vyzíval neomarxistické anarchisty k boji. Takže musím říct, že Průměrňákovi jsou opravdu povedený seriál. Nutno zdůraznit, že seriál je spíš pro „vyzrálejší“ publikum a ne pro mladé rebely. Po zhlédnutí tohoto seriálu si najednou sami přejte prožívat nejdivnější ale zároveň nejroztomilejší patálie této rodiny. Hezké na tomto seriálu je atmosféra, lidskost a přirozenost postav, že by můj oblíbený civilismus? *šepot* civilismus. ()

Yardie

Průměrňákovi jsou průměrný seriál. Jakoby nám název chtěl i sám napovědět, co máme čekat. Není to vyloženě špatné, ale ani nic extra. Hlavní problém vidím v kolísavosti kvality jednotlivých epizod. Některé jsou výtečné a proto jsem seriál začal sledovat. Ale potom přijdou díly téměř nevtipné a nebo s totálně infantilním a trapným humorem. Takže občas ano, ale musí se chytnout lepší díl. Howgh! ()

Untentrauer

Postupem času jsem si seriál opravdu zamiloval. Každý díl je opravdu povedený. Vtípky a scény nejsou trapné. Herecké obsazení je naprosto vynikající. Věřím, že když tomu dáte šanci, tak že si seriál také oblíbíte. ()

maty39

Velmi příjemný a zábavný seriál. V letošní sezoně jeden z těch lepších sitcomů (ale letos je laťka kvality hodně dole). ()

lardko

Zaneprázdněná Frankie , nikdy se neusmívající Mike , divný Brick , nešikovná Sue a frajer Axl. Tuhle tu rodinku prostě miluju ! ()

Vaiollet

V průběhu třetí série zvyšuji ze čtyř hvězd na pět. Naválím se u toho smíchy, ale nemůžu si pomoct a prostě to miluji. Postavy skvělé (až na otravnou Sue) a hlavně ve vztazích mezi sourozenci dost často vidím své zkušenosti. Nejraději mám sváteční díly, u kterých se vždy dobře pobavím. Já mám prostě slabost pro uječené seriály. ()

dawe787

Moc příjemný a úsměvný seriál, pro ty, co žijí v rodinném životě a mají děti, to platí dvojnásob! Po shlédnutí druhé série dávám plný počet!! ()

Extrakritik

Na to,že nenávidim sitcomy,tenhle seriál není úplně špatnej.Holt vyjímka potvrzuje pravidlo.Především jsem velice rád za absenci karciogeního smíchu. ()

Bozvav

Docela dobrý seriál, který mne uklidňuje. Nic nepotěší více, než pocit, že je na tom někdo hůř než vy. 70%. ()

Elbarto08

Z počátku mi seriál nepřišel vtipný, nesmál jsem se, ale nějak jsem se od něj nemohl odtrhnout. A tak jsem koukal, koukal, sbližoval se s rodinkou, zamiloval jsem si jí, a ke konci přišel konečně ten humor. Nejlepší je ale Sue a její zpackané umění všechno podělat!! ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz