Průměrňákovi

Ukázka z filmu 19
USA, (2009–2018), 75 h 32 min (Minutáž: 21–22 min)

Hudba:

Joey Newman

Patricia Heaton, Neil Flynn, Charlie McDermott, Eden Sher, Atticus Shaffer, Chris Kattan, Frances Bay, Bob Clendenin, Paul Hipp, Doris Roberts, Marsha Mason (více)

Série(9) / Epizody(215)

Patricia Heaton hraje v tomto komediálním seriálu Frankie Heckovou, ženu středního věku, která má se svým mužem Mikem (Neil Flynn) tři děti. A i když je jejich rodina někdy lehce disfunkční, společně dokážou zvládnout každý problém.  Frankie Hecková (Patricia Heaton) je super hrdinka, nebo se jí to alespoň občas zdá, když den co den vypravuje své tři děti do školy a řeší každodenní starosti. Tahle pracující žena ve středním věku, ze střední třídy, žijící uprostřed Spojených Států, však nikdy neztrácí smysl pro humor a ironii. Frankie, jako jediná dealerka ve městě, prodává auta. Její manžel Mike (Neil Flynn) je vedoucím v místním lomu. Společně vychovávají své potomstvo v lásce, ale se středozápadní praktičností. Snaží se naučit disciplíně dospívajícího syna Axla (Charlie McDermott), podporovat svou nepříliš talentovanou, nicméně optimisticky naladěnou dceru Sue (Eden Sher) a ustát na třídních schůzkách výstřednosti nejmladšího syna Bricka (Atticus Shaffer). (HBO Europe)

Olík

Křesťanštější Goldovi, bělejší Cosbyovi, současnější Flintstoneovi, asocialnější Pearsonovi, chudší Sheffieldovi, méně zavázaní Bundovi, subtilnější Connerovi, reálnější Obloukovi, ne tak početní Lambert-Fosterovi, decentnější Moodyovi, američtější Harperovi, pozemštější Solomonovi……..vezměte mixer, vložte do něj všechny vypečené seriálové klany jaké jenom znáte, nechte ho vykonat své a výsledkem jdou Heckovi……nestandardní rodinka složená ze standardních členů. ()

matini

Všichni jsou tam tak praštění a ujetí, až je to prostě vtipné :) každá postava je jeden velký originál a častokrát i extrém, ale dohromady tvoří jeden velký, pevný celek - Heckovi :-D ()

johnywalker

Proboha, začínám na tenhle seriál být alergický. Pokaždé, když vidím tu holku s železem v hubě nebo to fakt divný dítě, tak se oklepu a snažím se ignorovat. Někdy to ale prostě nejde. "Vtipy" nejsou vůbec vtipný. Ani jednou jsem se nezasmál. Alespoň ten taťka to zachraňuje od vyhození do koše. ()

Wargoo

Príjemný situačný humor a hlavní hrdinovia hláškujú ako o život... výborné na minutkové pobavenie. 4**** a 74,282% ()

baiskon108

Pro začátek bych chtěl říct, že k smrti nenávidím sitcomy. Jsou nekonečné, nenavazující a mnohdy vycpané otravným umělým smíchem. A ano, i tady si v podstatě můžeme pustit random díly, oni na sebe totiž nějak násilně nenavazují, ale malé pouto mezi nimi přeci jen je. A to čas. Přiznejme si – v seriálu vystupují převážně děti, u kterých můžeme postupem těch let fascinovaně pozorovat, jak nám oni a i samotní herci rostou před očima. Je to tak uchvacující, když vidíte v prvních dílech nejstaršího Axla na střední škole a následně v posledních dílech zas na střední Bricka. Tahle rodina jako celek funguje vážně na jedničku. Za mé oblíbence určitě považuji Mika a Axla, perlí ty nejlepší hlášky vůbec. Brick je taky super, vše, co řekne, stojí i za hlubší zamyšlení, ale někdy mě jeho bizár povaha trochu štve. A Sue, to je prostě nejslabší článek, obdivuji ale její nezlomnou vůli a touhu se nikdy nevzat. Většina vedlejších postav je tu bohužel dost odbytá, působí prostě až moc stupidně. Trochu mi vadí, že všechny série se sebou strašně splývají, neboť mají stále ty samé motivy (Díkůvzdání, Vánoce, Halloween, Den matek,...). Jen mi přijde, že to mohlo být více nápadité. Ale co se mi naopak líbilo i když se to také neustále opakovalo – každý díl měl v celku hřejivě šťastný konec. Někdy to bylo vyloženě klišé, ale někdy mě to vážně dojalo až k slzám. Poslední série byla vážně výborná, hlavně díky romanci Sue a Seana. Ani mě nezajímalo, jak to dopadne, vždyť to bylo jasné, ale ta cesta k tomu vztahu.  S osudem té sněhové koule si vážně tvůrci do detailu vyhráli, normálně jsem měl vždy husinu z toho, co se s ní vlastně stane. Nemůžu uvěřit, že tenhle seriál, který trval devět let, už vážně skončil. U posledního dílu jsem slzil sentimentem. ()

Rathalos

Ulala,tento serial milujem,tato rodinka je fakt velmi podarena a vzdy sa smejem,ked sa na nich divam,hlavne,ked vidim Axla,ten jeho ksicht je cool,jednoznacne plny pocet...:-) ()

bolf!k

Takový příjemný rodinný sitkom, který sice nepřichází s ničím novým nebo originálním, ale i tak se jedná o kvalitní a zábavné 20ti minutovky. 75% ()

Plechpetr

Vždycky když usednu do křesla k Tv... Počkat máme gauč. Vždy když usednu na gauč k TV a běží tohle, rád zůstanu alespoň na pár dílů. Je to super sitcom, který u nás ještě nestihl udělat díru no. ()

FeriusParfax

Když se řekne pohodový komediální seriál, tak je to určitě toto. Sleduje život absolutně obyčejné rodiny a jejich strastí, problémů, ale i jejich radostí a pospolitosti. Humor tu tak hezky plyne a není vystavěný na sílu. Všichni mají perfektně stanovené vlastnosti a těch se celý seriál drží. Na nich stojí celý humor a seriál. Rodina je sympaticky obyčejná, pohodářská. Mike je klasický chlap, který nic neřeší, háže fórky, proplouvá si životem v klidu a bez stresu. Frankie je proti němu klasická ženská, ve které jsem se bohužel občas poznávala, což mě rozesmávalo ještě víc. Sue je infantilní, optimistická holka s hlavou v oblacích. Brick je introvertní kluk, který chce hlavně čas a klid na čtení. Axel – nejstarší syn – klasický puberťák, který nic neřeší. Seriál jsem sledovala/poslouchala hlavně jako kulisu k dalším činnostem. Rozhodně vám vždy zvedne náladu. Jejich rodinné trable vás tak hezky vytrhnout z vašich rodinných problémů a svět vypadá hned optimističtěji. ()

Lamount

Tenhle serial o "takove normalni rodince" z americkeho stredozapadu je velice dobre obsazena a velmi vtipne psana, takze nenudi (proto jsem prvni serii zhledl da se rict na jeden zatah). Mama mi trochu pripomina Tinu Fey z 30 Rock, a nelze si nezamilovat maleho septajiciho geeka Bricka. ()

Aurewen

Takhle uřvanej seriál jsem dlouho neviděla. Já být tím starším bráchou (Axlem) tak už tam nehraju, jak promluví Sue, vypínám zvuk, ponevadž se to jinak nedá. Za ty občasné hlody celkově všech to celkově ujde, dávám dvě... ()

M0NCA

Tak teda pardon, ale mě tihle Průměrňákovi vážně baví. Nejen proto, že v nich díl od dílů víc a víc vidím svou rodinu, ale prostě proto, že ten bezprostřední humor (zejména díky Frankie) zasazený do každodenních situací je neskutečně odzbrojující a nemůžete říct ani popel. Nevlezle komické a na nic si nehrající. Tohle není rodina ze škatulky, které byste záviděli načinčaný dům, rozkošné dětičky a rodinnou pohodu. Tohle jsme my a já to tak chci! Jedu to teď potřetí a pořád se mi nic neokoukalo. ()

Wyrdas

Naprosto průměrná a nejméně tisíckrát ohraná, typicky Americká sitcom komedie. Těch několik málo byť jen minimálně originálních hlášek a alespoň trochu vtipných momentů za sledování tohoto seriálu skutečně nestojí. Není zde nic nového ani nepředvídatelného, ale ani to není vyloženě odpad - 15% je ale víc, než dost. ()

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz

TOP 2018 dle TOP uživatelů ČSFD.cz