Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

• USA The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (více)

baner

Posledná bitka - no ja som veľký fanúšik komiksoviek a toto bola komiksovka jak vyšitá. Pekné súboje, pekný tréning, pekné mutanské vlastnosti. No príma :) ja dávam 100%. Najlepšia časť série. Posledný súboj bol ako súboj dvoch mutanských skupín. Už som len hľadal Wolverina a Magneta. Neprišli :) nevadí, aj bez nich to bol super zápas. ()

Interhofer

Děkuji všem svatým za to, že je to poslední část! Za to si ten film zaslouží půl hvězdy. Druhou půlku hvězdy si to zaslouží za tu finální bitvu, kde skoro všichni pochcípali. Amen ()

fairytalebliss

Konečne koniec. Jediné, čo sa mi v tomto diele páčilo bolo, že ako Bella konečne „potrestala“ Jacoba. Na toto som čakala od začiatku. A tá bitka... a ja som si už som si myslela, že nebude happy end, ale to sa mi zdalo nemožné. :D Alice je aj tak naj postava v celom príbehu. Spolu s Jasperom. Lepší ako tie hlavné postavy! ()

Euros

Nádherný romantický film pro ženský, díky kterému se mnou přítelkyně asi 3 dny nemluvila. Je to prosté, ke konci je konečně pořádná akce, hodný a zlý se do sebe pustí, začnou létat hlavy a chlupy. Upíři a vlkodlaci umírají ve velkém a mé oči zářili radostí. A pak plesk...všichni žijou, byla to jen představa pro Ara. AAAAAAARGH. Byl jsem tak vytočený. Když poté přítelkyně zjistila, proč jsem byl naštvaný, že jsem vlastně celou dobu chtěl, aby se to mezi sebou pomlátilo, tak to byl konec...a jsme u toho. Musím ale uznat, že to špatné nebylo...dal bych 2-3 hvězdy, ale ta scéna byla fakt dobrá, 80% ()

Pythonator

Asi stejně dobré jako předchozí film - tedy na prd. Velká bitva na konci byla sice docela dobrá, ale plno keců kolem mi dalo opravdu zabrat. Nakonec ta slavná sága ovšem dopadla velmi dobře. Když Bella odmítla homodlaka, aby si mohla užívat chladný sex s homotupírem, vypadalo to pro toho chlupatce velmi smutně, ale nakonec mu Bella dá k dispozici jako milenku svou dceru, takže jsou všichni spokojení a každý si má s kým vrznout. Prostě heavy end. Jak praví to staré přísloví: Vlkodlak se nažral a Bella zůstala celá. ()

imanicornyt

Poměrně uspokojující zakončení přeslazené upíří ságy. Za tuhle frázi by mě jistě desetileté fanynky nejradši ukamenovaly, ale vůbec bych se nezlobila, kdyby ty osvícené 4 bichle tvůrci vyšťavnili do jednoho filmu - Meyerovou jsem nečetla, ale nevím, kde vzala tolik stromů na tak náročný děj - Bella migruje ke svému otci a v nové škole se zamiluje do upíra Edwarda, kterého i s jeho rodinkou a teď už i lidskou Bellou v těsném závěsu pronásleduje další skupinka upírů (kdyby jenom jedna). Bella zjistí, že její starý známý se mění ve vlkodlaka a všechny již zmíněné charaktery se prostě honí za míčkem. Bella, která si nedávala bacha, otěhotní a děcko se narodí, což s sebou - pro účinné navýšení stopáže - nese jisté komplikace. Děcko se lusknutím prstu přetransformuje v předpubertální slečinku, která toho zjevně moc nenamluví a protože je napůl upír, následuje válka, která ani tak vlastně válka není. Teď jsem vám děj celé ságy shrnula do čtyř vět. Můžete si tedy odpustit 588 minutový skvost. Ale abychom to uvedli na pravou míru, občas není na škodu si připomenout něco ještě více pošetilého, než je Ordinace nebo česká politika. ()

BryanSeya

Miluju to! Renesme je dračice, její táta je debil a její matka naivní magická děv*a a celá série je vlastně o hovně, ale tento díl je něčím spešl, asi tím že to je konečně konec této nadměrné dávky dramatu a humoru a naivity a především debility, takže jak je jasné tento komentář je z čista jasna debilní SHITPOST╥﹏╥ protože toto nikdo nemůže brát seriózně ¯\_(ツ)_/¯ ()

NikiVai

Zazvonil zvonec a pohádky je konec. A žili šťastně až do smrti. Ehm, pardon, vlastně na věky věků. Forever. Tak jako finále Twilightu bylo peckoví! Jaké to šťastné zjištění, že vlastně upíři a vlkodlaci jsou nakonec mírumilovní, že mají zdravý rozum, hezky v klidu se vždy domluví, vše vyřeší a když se náhodou strhne nějaká bitka, tak to jedině v alternativních představách. Lidstvo je před příšerami v bezpečí. Vždyť ti vegetariánští upíři ani nemají tesáky nebo jsem snad blbě celých pět dílů koukala? Jediný kdo cenil zuby byli hafíci :))) Ale jo, dalo se na to koukat, tato Sága pro mne asi navždy zůstane jako milá vzpomínka na má pubertální léta, kdy jsem podobné sladárničky vyhledávala. Dnes se nad takovými filmy shovívavě usměju a rozhodně je nehaním, protože pro cílovou skupinu mohou být fakt kultovním snímkem. Oni z toho taky za čas vyrostou :) ()

ronyyy

Dle mého názoru nejslabší film Twilight ságy. Rodiče Bella a Edward zkrátka nejsou úplně můj šálek kávy a milostný vztah mezi Jakem a pár týdnů starým miminem už vůbec ne. ()

Nick321 odpad!

A neskutečně nudný natahovací upírsko-vlčí sabat jde do finále. V tomto díle se dozvídáme, že upíři jsou nejenom všudybylové všeználci, oni jsou také všeumělové supermani. A vlk Jacob si neodnese Červenou Karkulku, namísto toho si rafinovaně počká, až jablíčko jménem Renesmeé patřičně uzraje. Nejslabší díl  z celé ságy. ()

Jansuper odpad!

Sám bych se na tuto sérii ani nepodíval, v podstatě sem se na celou tuhle sérii koukl jen díky druhému člověku, který se na to cele chtěl se mnou podívat,a kdybych se na to celé nikdy nepodíval, bych vůbec o nic nepřišel, já vlastně ani nevím na co sem vlastně konkrétně koukal, a co vlastně sem konkrétně viděl, já vlastně z celé té sérii v podstatě skoro vůbec nic nevím, abych byl upřímný, nechápu že je tato série tak známá,  je to opravdu tak tupá nudná lyrická zamotaná patlanina , po celou dobu sem měl pocit že spíše sleduju nějaké amatérské filmy, než celovečerní megafilmy, skutečně tak špatně sestříhaná slátanina, a tak primitivní a takřka špatné efekty, nechápu, a to každý ten film měl třeba i 7 minutové titulky, no , nepochopím to nikdy,  první díl možná ještě trochu ušel, ale ostatní díly sem se prostě tak strašně nudil, ti herci sem měl pocit, že sami nevěděli co hrajou a v čem hrajou,  abych byl trochu fér, postavy sou docela sympatické, občas tu je pár zajímavější emočních scén,  a hudba ujde , ale i tak je celá ta série pro mě nudná lyrická slátanina ()

Nathana

Ať si mě třeba všichni sežerou, ale mě se to fakt líbilo. Klíčový moment mě fakt dostal! Robert umí víc "obličejů" než jen "ouvej, to to bolí" a i jsme se fakt nasmáli, a podotýkám, že opravdu díky humoru. Jediné, co bych mohla lehoulince vytknout je ta kýčovitá louka, která se mi v podstatě líbila jen v prvním díle (kde byla relativně uvěřitelná..), ale protože si myslím, že těch "jednohvězd" a "odpadů" je nespravedlivě moc, a to spíš z automatické předpojatosti, než proto, že by si to tu jednu hvězdu opravdu zasloužilo, dávám plný počet, ať se to trochu zvedne. Amen. ()

anet71

Pokud jste se u předchozích dílů nudili, pozastavovali se nad občasnou nesmyslností a nepochopitelností některých částí, a přesto vydrželi až do toho posledního, určitě ne zbytečně. Za mě jednoznačně 4* - dobré herecké výkony, spád, výborná hudba a excelentní závěrečná část, která vyrazí dech i těm z vás, kteří celou ságu tvrdí, že všechno je ohromně předvídatelné. ()

bombis

Tak a máme to za sebou, opět půlnoční premiéra, ale tentokráte si oproti té minulé odnáším veskrze příjemné pocity. Narozdíl od předchozího dílu, byla dvojka svižnější, zajímavější a hlavně měla naprosto zvláštní atmosféru, která se s jedničkou srovnat nedala, protože na jedničku šel člověk pln očekávání a ta nebyla zdaleka naplněna. U dvojky byla očekávání proto daleko střídmější a to se vyplatilo.Tento film nelze hodnotit tak, jako každý jiný a to z jednoho prostého důvodu, tahle sága má naprosto ultimativní účinky srovnatelné s opiem na naše drahé polovičky. Jednu chvíli v kině při romantické scéně jsem se rozhlédl okolo sebe a zjistil jsem, že všechna ženská entita v sále je mimo realitu a všechny dívky,slečny a dámy chtěly jen jediné, vyměnit si to s Bellou :-) Dávám čtyři hvězdy, za atmosféru, moc a obstojné ztvárnění vlků, protože to se mi líbilo. Nebudu psát o chybách a negativech, pokud na to půjdete se svojí drahou, pak je vnímat nebudete, protože jí to nebudete kazit a dopřejete jí to krásné snění, za její úsměv a trochu toho snění to přeci stojí. Jen ten konec trochu zaskočí, ne všude je vhodný happyend. Takže mise TWILIGHT splněna :-) ()