Twilight sága: Rozbřesk - 2. část

• USA The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (více)

Mike2005

Je konec.... mám za sebou celkem asi 10 hodin sledování "romance" :-) leč pouze 15 minut Rozbřesku - 1. část a 15 minut Rozbřesku - 2. část mě zaujalo i přesto jsem vydržel... byly to normální, všední večery.... ()

BlackMolla

Můžu říct, že první díl se mi i líbil a těšila jsem se na další, ale každým dílem to bylo horší a horší.. a toto? Věřím, že v knížce to tak špatné být nemusí, ale ve filmu mě to prostě nebavilo.. ()

Allein4

Ale jo, ušlo to; jediná věc, co mě vyloženě naštvala, byla ta závěrečná skvělá scéna, která se vlastně vůbec nestala. Měli to tam nechat jako reálnou věc, ne jen představu, respektive náhled možného budoucího vývoje, ze kterého jedním rozhodnutím je vlastně jen "nesplněný sen". ()

Teen.AGE.r

Dokonalá ukázka toho jak jde natočit dvouhodinový film vlastně o ničem. Twilight skončil tak jak skončil (díkybohu za to že už konečně skončil!), normálně by se z celého toho děje (Nevim kolik je knih) daly natočit řekněme dva vcelku snesitelné filmy určené pro náctileté holky. Kristen je krásná (to je asi důvod proč jsem většinu z těch filmů dokoukal) Robert děs běs (ale tady v tomhle filmu je vidět, jak už musí hrát, aby vypadal stejně jak v prvním díle - kde nic nehrál - byl sám sebou) a Taylor? Hrůza! :D A co k filmu? Řekl bych že nejhodnotnější (nejvíce se líbily) byly úvodní titulky - a to si myslím mluví za vše! ...35% ()

Cheyenee

Rozhodně lepší než první část. Na tohle se už dalo koukat. I když to mohli trochu zkrátit, některé scény byly opravdu hodně roztahaný. Ale jinak to šlo. 65%. ()

bimbama

Až na jeden dějový moment překvapení - prostě nic moc. Ne, že by předešlé části nějak zářily, ale tato druhá část Rozbřesku ve mě nic moc nezanechala. To už Rozbřesk jednička byl zajímavější. ()

Sevprince

Nojo, ono je moderní, plivnout si na Twilight sagu, je snadný dát odpad, nebo jednu hvězdu, zajímalo by mě ovšem, jestli by hodnocení bylo stejné, kdyby celý film nesl název, protože z přeplácané a přitom řídké předlohy vytřískali tvůrci maximum a já se vážně bavil. Závěrečná bitva super, casting na rozdíl od Volturiových povedený, například dva Rumuni jsou vážně úžasní. U mě 4 hvězdy, přes spoustu malých hloupostí se na to koukalo moc hezky. ()

Epco

Strach a hrôza sa mi drala do mozgu s každou napozeranou sekundou tohto "veľdiela". Alebo čím ďalej tým horšie. Idiotské dialógy, herci ktorý možno aj vedia hrať, ale nemajú čo a samozrejme samotný príbeh, ktorý je natoľko stupídny, že to prekračuje všetky medze. A jedna hviezdička za to že je to časť posledná. Len sa modlím aby si to autorka nerozmyslela a nedajbože ešte nestvorila niečo z tohto sveta, lebo to by už bolo na čistú samovraždu. ()

Hacune

Mezi vší tou přeslazenou vatou okolo se závěrečná bitva mezi fajnovou, stopro nej "rodinkou" a škaredýma zlýma Volturiovýma blýskala téměř jako falešný diamant vedle obsadu záchodové mísy. Už už jsem byla hotova mrsknout tam tři hvězdičky a to i přes fakt, že zbytek filmu byl čiré utrpení, který měl pravděpodobně ztělesňovat očistec na cestě za finální bitvou (a ano konečně pořádnou řežbou všech bez rozdílu). Celkový dojem způsobený radostí z hromadné vyvražďovačky postav zničil vzápětí fakt, že přece ta vata okolo nakonec zvítězit musí a Bella s Edwardem musejí mít svůj růžový Happy End bez toho aniž by je přitom otravoval pohřeb tolika milovaných příbuzných a přátel. Nejraději bych dala odpad, ale přece jen mě u srdce hřeje jistý pocit zadostiučinění při představě, že v jisté alternativní realitě se třeba mistr Aro rozhodl vykašlat na vize bláznivý holky a risknout to. Tři hvězdy za desetiminutový zážitek, mínus dvě za ty hodiny utrpení, než jsem se k tomu vůbec prokoukala. ()

Verunka045

Nechápu...Snad když celou sérii Twilight ságy nemám rád(a), tak na to nekoukám,ne? Je mi jasné, že jsou tady "borci" co potřebují zkritizovat každý film..:Ale je spoustu fanouškuůůůů :)) A MĚ SE LÍBIL!!!!! ()

DEADek

Film je neskutečná kundovina( taky točil Kundon),ale závěrečný konflikt se mi líbil natolik, že z toho vytlačim dvě hvězdy. Snad nezpyšní :D ()

assassinGH

Musím povedať že tento film som išiel pozerať hlavne kvôli tomu že ma zaujal trailer a chcel som vedieť ako sa to skončí :) .. čo sa týka vizuálnych efektov tak musím povedať že sa mi veľmi páčia niektoré zábery vo filme. No akonáhle prejdem na dialógy aa celkové herecké výkony príde my tento film ako riadná španielská telenovela .. nepáči sa mi celková zápletka filmu a čo sa týka zložitých vzťahov tak tie už vôbec nemusím ... Zato sa mi však páčil koniec ktorý bol poriadne nečakaný, zo začiatku až príliš prekvapivý a drastický :) Uznávam že môj odpor k tomuto filmu je aj kvôli jeho už takzvaným "klíše" upírom. ()

schindler

Přiznám se, že celou tuto sérii jsem shlédl jen kvůli její nevídané popularitě. Knihu jsem samozřejmě nečetl a tak mě celý film šokoval svými nesmyslnými zápletkami jako např. předvídání budoucnosti, nesmrtelné ditě nebo zvláštní schopnosti upírů. O to víc mě překvapila relativně brutální bitka v závěru. I když je to celé natahované jak to jenom jde, pořád toto shlednutí hodnotím jako snesitelné. Je mě jasné, že sága je určena hlavně pro puberťačky věku 10 a výše i když mě překvapila moje 7letá neteř otázkou ,,Kdy vyjde Twilight sága 5. díl"??? ()

Pavlo

Konečne. Po strastiplných a otrasných troch dielov prišiel záverečný, ktorý mierne napravuje reputáciu ságy. Je to štandardné priemerné béčko o upíroch. Slušné akčné scény, slušná dejová rovina a konečne menej „emotívnych“ kecov zo strany vlkoblbečka, vzorom psychopata (Belly) a Ruperta, pardon Edwarda. I keď film obsahuje opäť veľa nelogickostí spôsobených spisovateľkou, scenáristom/ami a režisérom, dá sa na ňom dobre zabaviť. Avšak naďalej ľutujem zabité hodiny s minulými časťami, vážne to nestálo za to. Pevne verím, že v budúcnosti podobnú chybu neurobím a obdobným „teen“ hlúpostiam sa úspešne vyhnem. ()

ZekiZeki

Tak jo. Máme to za sebou. Uff. Říci se k tomu dá jediné. Naše generace vyrůstala na Nekonečném přiběhu. Ta současná na něm vyrůstá taky. Jmenuje se Twilight sága 1 - 5 díl a je opravdu nekonečný ... ()

fabregas1

Asi nejpovedenější část, na konec se už dalo dívat, každopádně celá série je pro mě divné, kýčovité, nudné hovínko, kde se mi z efektů chtělo plakat. Vůbec mě to nebralo.Twilight Sága má podle mě víc odpůrců než příznivců. No jsem rád, že celé tohle divadlo už skončilo. 3 hvězdy aby se neřeklo ()

soarka

Oproti ostatním dílům byl tenhle ten nejnudnější. Kdyby tam tu bitku nechali, udělali by lépe. Ale tohle? Tenhle díl mohli úplně v pohodě ještě dát do předchozího. Nepotřebovala jsem vidět lov, Charlieho a ani tak zdlouhavé vyhledávání svědků. Z filmu by mi úplně stačilo pár minut ze začátku a pak posledních 20 min. Pobavil mě komentář: Tigran. ()