Reklama

Reklama

Rychle a zběsile 7

  • USA Furious 7 (více)
Trailer 1

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

SPOILER! Hele Statham měl prostě křišťálovou kouli, nebo dokázal číst myšlenky hlavních hrdinů nebo měl od začátku to lokalizační zařízení po kterým se Diesel a spol celej film pídili, aby ho mohli vystopovat. Jinak se nedá relevantně vysvětlit, že se pokaždý úplnou náhodou zjevil vždycky tam kde zrovna operovali hlavní hrdinové, což je jasnej důkaz toho jak je ten scénář retardovanej. Teda ne, že by mě to nějak extrémně vadilo, ale když už si toho všimne dokonce i člověk jako já, kterej se běžně baví u filmů bez scénáře, tak si myslím, že už je to co říct :-)

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Ale padat at už z jakékoliv výšky do vody je pořád aspon na pohled reálnější než to co se předvádělo ted. Ted už to bylo až moc...

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Jo to jsi mne dostal, uznávám. 

Ale že se vrátí Own? Mne bavil, ale co je moc, to je moc. Toto nemůže rozchodit. 

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Ouwen

Jeho vyhození bylo tak součást akční scény a ty dva příklady jsou úplně stejné (taky se nedrželi při zemi).

 

Jasně, že se vrátí a vytvoří s bráchou záporácké duo.

na příspěvěk reagoval Ouwen

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Jedna věco je dělat věci, který by nikdo nerozchodil, druhá vymějšlet píčoviny, který by neobstály ani v bondovce. SPOILER: Např. na konci tohohle dílu, se Torreto rozjede autem proti helikoptéře teroristů. Tu autem škrábne, auto se i s ním rozmlátí někde na chodníku a pak si teroristi všimnou, že jim za letu na kliku pověsil tašku s granáty. Kdyby tím autem ze střechy těch nadzemních garáží sejmul ten vrtulník a na poslední chvíli vyskočil, neřeknu ani popel. Ale pověsit jim v letu granáty na kliku? Jako vážně??? Bylo to nutný? KONEC SPOILERU

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike , S.W.A.T

Jenže to s tou Letty bylo pořádně vysvětlené, neodfláklé a dávalo to docela smysl. :))  

 

A ty další dva party, byly součástí akčních scén. A mne v FF nevadí přehnaná akce. Ale aby aspoň ten scénář se držel v něčem při zemi. Když vypadnu z letadla, těžko se dočkám alespoň kómatu, to spíš budu roztrhaný na úplný kusy a nic ze mne nezůstane. A vsaďte se, že Own se vrátí. Mohli ho nechat zabít a byl by klid. Kdo ví, proč je zrovna na lůžku. :)

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Ouwen

V celý sérii se dějou věci, který by postavy nerozchodily - v 5 jak padá Diesel a Walker z velký výšky do vody (ta by byla jako beton), v 6 Diesel lítá a nemá pak ani škrábanec. Dokonce vrátili Letty. A tohle by se mělo tvůrcům vyčítat?

na příspěvěk reagoval Ouwen, vegetol.mp, Merengues9

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

No počkej, takže by ti přišlo normální a v pořádku kdyby se vrátil Han třeba? :) 
A těžko říct. Až uvidím, posoudím 

na příspěvěk reagoval Lacike, S.W.A.T

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Ouwen

je to akční film, že někdo přežil co nešlo je normální (děje se to v nich pořád).

 

A co že žije? Je na tom dost blbě a pokud to chce za něj brácha vrátit, tak čím to sráží jeho motiv?

na příspěvěk reagoval Ouwen

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Ale už to, že žije... pokud si pamatuji, vyletěl z letadla v plné rychlosti, měl by být na sračky. 

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

vegetol.mp

Rock točil Herkula a Statham zase Expendables 3, po obnoveném natáčení pak točili zase něco jiného (San Andreas a Spy), tak nemohli mít tolik prostoru

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

Hezky si to napsal. A bylo by moc hezký, kdyby přesně tuhle dějovou linku tvůrci rovedli. Bohužel, jediný co se dozvíme o Stathamově postavě je, že je nasranej. Žádný paralely mezi postavou Diesela a Stathama se tam nijak nerozvíjí.

Ellmariachi

Ellmariachi (hodnocení, recenze)

Na pet to u me nejspis neni, jeste uvidim, ale jinak je to presne to co jsem cekal. Ja se bavil a rozlucka je naprosto genialni. Zadny ubreceny cajdak, ale emoce to ma. Zadny slzy to vyplodit u me nemohlo, ale pointa za srdicko vzala. 

 (hodnocení, recenze)

Nemůžu si pomoct,ale to co jsem četl na fandimefilmu.cz o 8.díle,tak by mě dost překvapilo kdyby se dřív nebo později jak tam píši,Owen a Deckard Shawovi vrátili,a dali třeba už nějakej ten konečněj úder Torretovi.Samořejmě nechci nic spoilerovat nebo předvídat,je to jen má fantazie xD.

vegetol.mp

vegetol.mp (hodnocení, recenze)

Ouwen

Já měl navíc problém s nevyvážeností prostoru, kterej některý postavy měly. Statham se vždycky zjeví zničeho nic a Rock je tam akorát na záčátku a na konci. Dohromnady max. 30 minut. Chápu, že herci jako Statham nebo Rock jsou dražší než Tyrese nebo a ten  druhej negr-hacker, ale já neznám nikoho, kdo by místo Rocka chtěl čumět na užvaněnýho Tyrese.

na příspěvěk reagoval S.W.A.T, Wacoslav1

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Ouwen

Jenže v tom filmu je vysvětlený proč to dělá - říká tam, že brácha si vždycky něco s někým začal, ale až on to musel dokončit. Shaw žije podle stejný představy jako Toretto, že do rodiny se nesere a proto po nich jde. Bože ta série na tomhle stojí, tak je to o něčem - o střetu dvou lidí se stejnými hodnotami, kdyby Shaw Hana jenom zmrzačil, tak Toretto by po něm taky. SPOILER: A jeho brácha je na tom dost špatně je v komatu, na přístrojích a potřebuje dohled - jeho nejde jen tak přesunout.

na příspěvěk reagoval vegetol.mp, Ouwen

Merengues9

Merengues9 (hodnocení, recenze)

Jako film je to dobrý, dal jsem 4* jelikož jsme se u něho bavil ale občas...Občas jsem se musel smát jak je to dementní. Ted už to fakt přehnali a myslím si, že by bylo nejlepší kdyby už žádný další díl nevznikl. Už jenom kvuli Walkerovi, který k této serii patří. 

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Jenže ono to o něčem je - Shaw jde po nich a oni jdou po něm (že jim by stačilo počkat až si pro ně příjde je věc druhá) a Shaw je tam popsán jako nadčlověk, speciálně vytvořený zabiják. A řekl bych, že akce je tam víc než dialogů - akční scény jsou celkem dlouhý (třeba finále má dobrých 30 minut), ale přepadení autobusu je podle mě naprosto suprový a je to vrchol filmu a celý série, dialogy jsou zase o rodině (ale s tím Diesel otravuje už od 4), dost si tam v kecacích scéná dělají sravdu s Tyrese.

 

Jednoduše je to stejný jako předchozí díl - dějově slabý, ale kurva zábavný a nebere se to tak vážně jako předchozí díly. A kdyby si takovouhle kvalitu držely i jiné blockbusterové série, tak by to bylo fajn.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Související novinky

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Sérii Rychle a zběsile není teasování velkých záporáků ke konci filmů nijak cizí. Šestý díl měl jako hlavního antagonistu Owena Shawa (Luke Evans), na konci filmu se ale představil jeho bratr Deckard… (více)

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)

Reklama

Reklama