Reklama

Reklama

Rychle a zběsile 7

  • USA Furious 7 (více)
Trailer 1

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. (Cinemart)

(více)

Diskuze

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

Snad máš pravdu. I když dal jsi tři hvězdičky, jsi špatný člověk. Tohle ti neprojde, chápeš? Jsi zlej, hajzl! 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Je to šestka v bledě modrým. Originalitu nečekej, jenom se přidalo ještě pár šíleností na efekt, ale Jason si to užil. Měl potenciál na nejlepšího záporáka série a naplnil ho.

na příspěvěk reagoval Ouwen

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Ouwen

Taky mě to zaskočilo. Ten scénář je každopádně jedna velká retardace, ale zase Jason hraje výborně, fakt to tady táhne, uvidíš sám, ale škoda, že nedostal větší prostor.

na příspěvěk reagoval Ouwen

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Queb

SPOILER: Statham v nemocnici na začátku sedmičky, objeví se tam postava, která v 6 zmizela ze scény úplně stejně jako někdo z party :SPOILER

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

S.W.A.T

asi jsem krapet natvrdlej, jakou postavu máš namysli....? jaký cameo postavy ze začátku 6. dílu....?!

a to jsem komplet celou sérii sjížděl cca před týdnem....

na příspěvěk reagoval S.W.A.T

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Queb

mne ale štve, jak dementně šperkují ten scénář. SPOILER: HLavně ohledně Shawna. Tím pádem jsem ztratil motivaci fandit Stathamovi. Zase nechci, aby to bylo úplně unrealný. 

na příspěvěk reagoval Wacoslav1

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

Ouwen

třeba.... :-)

ohledně Hana a Gisele by mi to ani nevadilo, kdyby je nějak "oživily".... :-D  u Briana by to bylo po týhle rozlučce v 7. díle trošku divný a tím by ta krásně udělaná rozlučka ztratila "smysl".... :-)

na příspěvěk reagoval Ouwen

S.W.A.T

S.W.A.T (hodnocení, recenze)

Queb

SPOILER: vzhledem ke cameu postavy z 6 na začátku filmu, mohou tvůrci jednu postavu klidně vrátit :SPOILER

 

Ale jsem taky zvědavej jak doplní partu - docela se ztenčila. A hlavně jestli z 2 potencionálních záporáků do budoucna vytvoří duo.

na příspěvěk reagoval Queb

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Queb

Han přežije, Brian se vrátí, Gisele leží v těžkým komatu. Nemusíš se strachovat, scénáristi ví jak na to )

na příspěvěk reagoval Queb

Queb

Queb (hodnocení, recenze)

za mě taky naprostá paráda.... 100% spokojenost... vtipný.... kulervoucí akce, jaká se jen tak někde jinde nevidí....

SPOILER

rozlučka s Paulem asi lépe vymyslet nešla....  jak jsem četl furt o tom "zakončení a rozloučení se s Paulem", tak jsem si myslel, že ho nechají "zařvat", ale furt jsem tomu vzhledem k Mie a dětem jsem tomu furt nechtěl věřit..... potom už mi začlo docházet, že by to "rozloučení" mohli udělat i tím způsobem, že opustí a rozloučí se s partou a a dál bude pokračovat rodinným životem....

KONEC SPOILERU

jedním slovem paráda.... F a F jedna z nejdelších a pro mě je zároveň jedna z nejlepších filmových sérií....

jsem zvědavej na pokračování,....Brian byl pro mě jasně nejoblíbenější postava.... hned po ní to byl asi Han a Gisele... všichni jsou "pryč".... :-) ale furt tam jsou skvělý postavy, který budou pokračovat dál a snad tvůrci něco vymyslí....

na příspěvěk reagoval Ouwen, S.W.A.T

Wacoslav1

Wacoslav1 (hodnocení, recenze)

Yoshitsune

Drž hubu proboha. Kdo tu koho nazval buzíkem? Zase mystifikuješ chcípáku. Táhni už do hajzlu. Můžeš se posrat ze všeho co napíšu a koukáš to jenom otočit proti mě. Si fakt chudák :-(

na příspěvěk reagoval Yoshitsune

Drticooll

Drticooll (hodnocení, recenze)

Tak jsem na tom byl konečně v kině a je to bomba. Už teť se těším na 8 díl a doufám, že tam za Paula zase zaskočí jeho brácha a pánové od spešl efektů mu zas dodělají obličej (tedy pokud tam bude v což doufám).

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Naprostá paráda. Tak příběh ničím nepřekvapí, co se asi dá furt vymýšlet - podstatné pro mě je, že to bylo furt zábavné. Akční to teda bylo dost. Třeba finále je strašně dlouhé a akcí nabité. Potěšilo dost přehledně natočených soubojů. Atd atd...není co dodávat. 100%! Konečné (filmem sladěné) loučení s Walkerem bylo pěkné..

na příspěvěk reagoval Martin741

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Lacike

Smazal jsem to ani ne zbabělosti. Mne ta nenávist vůči ostatním už unavuje. Protože to neovlivním, proč se s tím seru..... jen bych sám sobě škodil a kontroloval co mi Yoshi napsal. Já na to nemám náladu. 

Ouwen

Ouwen (hodnocení, recenze)

Svůj život, emoce a pocity můžeme řídit jako auto." 

 

Paul Walker 

Související novinky

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

Reeves jako záporák v Hobbs a Shaw?

29.04.2019

Sérii Rychle a zběsile není teasování velkých záporáků ke konci filmů nijak cizí. Šestý díl měl jako hlavního antagonistu Owena Shawa (Luke Evans), na konci filmu se ale představil jeho bratr Deckard… (více)

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

Vrátí se Paul Walker do Rychle a zběsile?

20.08.2018

Když při natáčení sedmého Rychle a zběsile tragicky zahynul herec Paul Walker (Osm statečných, Zběsilý útěk), podařilo se tvůrcům filmu dokončit jeho scény s pomocí jeho bratrů Caleba a Codyho. I… (více)

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

Rychle a zběsile 8 s Paulem Walkerem?

17.09.2016

Jen těžko vám uniklo, že se Rychle a zběsile 7 proměnilo ve velkou rozlučku s Paulem Walkerem. Jeden z tahounů série tragicky zemřel před koncem natáčení a studio muselo zaangažovat jeho bratry… (více)

Flash má nového režiséra

Flash má nového režiséra

05.06.2016

V srpnu se konečně dočkáme Sebevražedného oddílu a příští rok se comicsový vesmír od DC rozroste o sólovku Wonder Woman a Justice League. Studio Warner Bros. už ale pilně chystá i sezónu 2018, která… (více)

Reklama

Reklama