Reklama

Reklama

Novou kapitolu děsivé hororové série napsal a režíroval její spolutvůrce Leigh Whannell. Tento mrazivý prequel, situovaný v době před strašidelnými zážitky rodiny Lambertů, divákům odhaluje osudy nadané jasnovidky Elise Rainierové (Lin Shaye), jež se po jistém váhání rozhodne pomocí svých schopností kontaktovat mrtvé, aby tak pomohla mladé dospívající dívce (Stefanie Scott), kterou si vybrala za svůj cíl nebezpečná nadpřirozená bytost. (Falcon)

(více)

Diskuze

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Uživatel J*E*A*N*N*E smazal svůj příspěvek.

Gyorgy

Gyorgy (hodnocení, recenze)

Cech

Takže teď už člověk nemůže mít názor ani na trailer k danému filmu, to tvrdíte? 

SICK_BREED

SICK_BREED (hodnocení, recenze)

Nevim, pořád to na mě působí sračkoidně, nemůžu si pomoct. Čekal bych, že mi trailer alespoň jednou přívodí husí kůži a spíš mi scéna od scény přijde divnější a nepovedenější.

na příspěvěk reagoval Gyorgy

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Cech

Tak potenciál je už dost využitý. 1 a 2 díl se navzájem příběhem krásně propojoval. Navíc ho natáčel Wan. No uvidíme.

Cech

Cech (hodnocení, recenze)

mzss1

Souhlasím. Ale na druhou stranu trailer nedělá film. Když toho v traileru ukážou hodně, nemusí už zbýt nic pro film. Ale osobně si myslím, že Insidious 3 nebude lepší něž jednička a dvojka, ale o něco málo malinko pod nimi.

na příspěvěk reagoval mzss1

mzss1

mzss1 (hodnocení, recenze)

Tak tomu se říká pořádný trailer! Vypadá to mnohem lépe než ten nudný první :-)

na příspěvěk reagoval Cech

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Bonaci

Bonaci (hodnocení, recenze)

Ta bába chcípla v prvním díle a je jako jediná ve všech třech :D

mito58

mito58 (hodnocení, recenze)

Vyzerá to slabšie ako predchadzajúce diely, uvidíme, ale zatiaľ mi to pripomína Annabelle... Neviem, nechajme sa prekvapiť.

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

predpokladam dalsiu ducharinu, v ktorej budu lakacky az samoucelne a budem zivat od nudy

Martin741

Martin741 (hodnocení, recenze)

Wacoslav1

videl som uz tolko ducarin, ze viem hned odhadnut dobru a slabu ducharinu. O Ynsydyous si myslim, ze pojde v sĺapajach klasickych trilogii : jednicka najlepsie, trojka bieda a zufalost

SICK_BREED

SICK_BREED (hodnocení, recenze)

dr.horrible

Tuctovost = tucet = 12 = 12 za 5 let = 12 za dlouhou dobu = vzácnost......ale muj vtip se nesetkal s pochopením. A nebo sem si jenom namlouval že je to vtip .-)

na příspěvěk reagoval dr.horrible

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

SICK_BREED

aby si ma chápal, ja nikomu jeho názor neberiem (len pár primitívnym náckom) :)

len ma zaujíma, v čom tá tuctovosť mala spočívať

dr.horrible

dr.horrible (hodnocení, recenze)

SICK_BREED

teba som dlho nevidel :)

no jo, ale to je iba dobre, ne? ja osobne,sa dokážem báť len pri duchárinách.

ale zrovna insidioius 2, že by bol tuctový. slovo tuctový mi evokuje niečo neoriginálne. a málo hororov dokáže takto miešať časové roviny a ešte fungovať

na příspěvěk reagoval SICK_BREED

Související novinky

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu

Infarktové Insidious dostane třetí kapitolu

21.11.2013

Byla jasné, že letošní pokračování jednoho z nejděsivějších hororů posledních let nebude ukončením série. První Insidious s rozpočtem pouhého 1,5 milionu utržilo pěkných 97 milionů dolarů, dvojka už… (více)

Reklama

Reklama