Randall "Memphis" Raines žije poklidným životem kdesi na předměstí a učí děti jezdit na motokárách. Ovšem pouze do té doby, než se dozví, že se jeho mladší bratr zapletl do krádeží aut a jednu tak parádně zpackal, že mu hrozí smrt slisováním v autě. Byl přesvědčen, že s kriminální kariérou definitivně skončil, ale nastal čas, kdy se musí na chvíli vrátit ke své bývalé profesi. Dostal totiž zakázku, kterou nemůže odmítnout. Buď ukradne padesátku drahých a náležitě zabezpečených automobilů, nebo jeho bratr zemře. Aut na seznamu je hodně a času pekelně málo. Proto Memphis svolá svůj starý tým, aby rozehráli koncert, po kterém bude policii ještě dlouho zvonit v uších! (TV Nova)

2sistem

Je to hlavně vizuální podívaná díky tolika množství luxusních sporťáků a jasně že Angelině, ale jinak je to průměrný film. Cage je výbornej herec ale musí být i dobrej scénář. ()

Otan

Jak jsem si četl komentáře k tomuto filmu,tak jsem zjistil,že bych pouze opisoval,takže si přečtěte třeba MrHlad,Cival,Lima.... ()

Alekks80

Vrchol umělecké tvorby to zrovna není, ale až na pár zádrhelů to docela funguje. Filmu spíš než herci dominují krásná a rychlá auta o což asi šlo. Příběh je dost jednoduchý a kdyby to bylo o dvacet minut kratší tak se taky nic nestalo. Ale až se zase někdy vrátím utahanej z práce, tak u tohodle v pohodě zase nechám odpočinout mozek. ()

Tuard

Bůh Ti žehnej Nicolasi. Jeden z pár filmů, kde se mi Cage v hlavní roli líbí, a to se pro mě cení. Angelina tomu pak přidala, stejně jde o povedený film. ()

Dumaru

60 sekúnd patrí k mojim najobľúbenejším filmom. Kvalitní herci ktorým šéfuje Cage v úlohe Rainesa sa musí vrátiť k svojmu remeslu aby zachránil brata a popritom stíha riešiť Angelinu, uteká pred políciou a gangstermi a vozí sa v super kárach. Je to akoby "predchodca" Rýchlo a zbesilo, len jednorázovka bez pokračovaní. Čo musím na filme vyzdvihnúť je vynikajúca hudba, soundtrack k filmu nemá chybu. U mňa za 4 a pol hviezdičky,,, ()

Bull2

Jeden z filmů, kdy Nicolas Cage doslova září. Výborný film z prostředí automobilových zlodějů, s fajn příběhem a herci. Dnes již nesmrtelný počin. ()

soukyd33

Super film se super autama. Vozy v hodnotě přes 50 milionů dolarů? Tak to už musí být prostě super. Příběh i akční scény jsou TOP. Škoda že tento film je jenom jeden. Loupež 50 aut za jednu noc, to je nápad. Doporučuji. Hvězdiček 4 ()

BaT_M

V pohodě film s heist tématikou jako z GTA online, kterej určitě neurazí. Krásný auta a Angelina Jolie a jako fanda Rychle a zběsile jsem si to užil. 75%. ()

motyka52

Takové devadesátkové "áčkové béčko", které má ale daleko do jakéhokoliv puncu kultu, má minimálně sporné herecké obsazení a nedisponuje jakýmkoliv náznakem scénáře. Autodráha mě jako malého taky bavila, ale na druhou stranu jsem si s ní nevydržel hrát nijak dlouho. ()

MartinNewman

60 sekund je takový fajn film, ke kterému ale stačí vrátit se jednou za 10 let, možná 15 a nostalgicky vzpomínat v dnešní pičácké době jaké že to káry dříve člověk uměl udělat, než se zkurvený eurosojuz rozhodl nadopovat náš trh tříválcovýma sekačkama, kdy motorek u stěračů u mého poctivého auta vydrží víc a má větší výkon. Ale co už. Film má rozhodně kvalitní obsazení. Cage v nejlepší formě jako zloděj sympaťák, Robert Duvall, Angelina Jolie a spousta dalších ksichtů. Děj nijak složitý, akce nooo, mohlo být víc. Jediná věc co mi asi nějak nesedí je hudba, ale to je pouze můj dojem. Je to prostě typická Bruckenheimerovka, ale na to jakoý to byl námět a obsazení tak to mohlo být lepší. I tak za 4 body. P.S. Vinnie Jones jako vždy cool. ()

NikiVai

Akčňáky nejsou zrovna moje srdcovka, ale Cage mě přesvědčil, abych se mrkla. No, ale jako docela zklamání. Až na skoro finální honičku s Eleanor jsem se většinou akorát pronudila. ()

Strogov

Film, v němž protřelý zloděj aut zachrání svého bratra tím že ukradne za jednu noc tolik a tolik aut ?? Co na to říci ? Absolutně nedoporučuji. ()

Naštvaný řidič Nicolas Cage

Naštvaný řidič Nicolas Cage