Ve druhém filmu ze série Bláznivá střela se policejní poručík Frank Drebin (Leslie Nielsen) účastní slavnostní večeře v Bílém domě, kde má obdržet cenu za zastřelení tisícího drogového dealera. Na večeři je pozván také doktor Albert S. Meinheimer, s nímž se prezident Bush právě domluvil na nové energetické politice podporující alternativní zdroje. To se ale nelíbí zlotřilým představitelům tradiční energetiky (uhelného, ropného a atomového průmyslu.) Spojí proto síly s mazaným ničemou Quentinem Habsburgem, aby naplánovali Meinheimerův únos a na jeho místo dosadili dvojníka, který by vedl politiku v souladu s energetickou lobby. Ve Washingtonu se známý policista rovněž znovu setkává s bývalou přítelkyní Jane Spencerovou (Priscilla Presleyová), která v současné době pracuje v ústavu pro výzkum využití energie, a má pocit, že se tam dějí nějaké prapodivné věci. Frank se pustí do vyšetřování a zanedlouho narazí na neklamné známky toho, že i v této oblasti existuje mafie, prosazující své zájmy... (Cinemax)

pekas

Pořád si to pamatuju míň, než jedničku, i když to taky není rozhodně špatný díl. Tentokrát to schytala paní prezidentová. 89% ()

PlayEasy

Zuckerovi překvapivě nedochází vtipnost narozdíl od Policejní akademky. Leslie je už snad stejně velký komik jako Pan Bean a vtipnosti se také neubralo. Ihned vám to dokážeme. Jeden z nás si nalil džus do skleničky a napil se ... to byla chyba... Zrovna v tu chvíli byl vtipný moment a ten z nás vyprskl džus na obrazovku a skoro se zadusil Ponaučení: Nikdy nepijte u komedií! To naše story je už snad bajka! :-)) 80% ()

horor2

Leslie Nielsen opět dokazuje, že je totální... polda. Druhý díl stejně super co se týče vtipů jako ten první :-) :-) :-) ()

ostravak30

Je úžasné zjistit, když dvojka je lepší než jednička, což netvrdím v tomto případě, ale stejně úžasné je, když je dvojka minimálně stejně dobrá jako jednička. A já se smál od začátku do konce. A to jsem přitom tento film viděl už mnohokrát. Vlastně celou trilogii. Tvůrci z humoru neubrali a opět pokoušejí naše bránice. Mimochodem je zajímavé, jak už v roce devadesát jedna se v americkém filmu řeší alternativní zdroje. ()

Rayen1

Slabší odvar jedničky, ale pořád je to sranda. Je fakt, že jedničku a trojku znám prakticky nazpaměť, ale dvojka mi prostě nějak vypadne vždycky z hlavy... Mariachi Band to u mne ale získal na plný čáře... :) ()

subic

Vůně strachu je asi první film s Leslie Nielsenem, co jsem někdy na začátku devadesátek viděl v kině. Je to v podstatě nadčasový film, protože se točí kolem jednoho propagátora alternativních zdrojů energie, což není po vůli jaderné, uhelné i ropné loby. ()

hrumsrt

Značka Bláznivá střela se s takovým úspěchem dočkala hned dvou pokračování. Sice příběhově je to dokonale banální, že ani otázka vážného tématu o energiích z toho neudělá kdovíco, s tím že v tomhle ohledu mi to přijde o něco horší než první film. Poctivá náplň humoru s pořád geniálním Lesliem Nielsenem. Minimálně za geniální úvodní part s královnou si to ale svoje ohodnocení zaslouží. Bavil jsem se o sice o něco méně než v předchozím případě, ale pořád výborný zážitek. 75% ()

Phex

"Je vám jasné, že kvůli vám, obsazují město uřvaní paviáni?" " A není to spíš chyba voličů ?" :-) ()

VirglCZ

Dvojka je pravděpodobně nejslabší díl z téhle mimořádně povedené série, ale i tak je to stále vynikající komedie s kupou kultovních hlášek a výborných scén. Frank Drevin je opět ve vrcholné formě, a zejména jeho chování vás bude nutit se znovu a znovu svíjět smíchy. Přesto, oproti jedničce tomu něco chybí, ačkoliv ztřeštěných nápadů je stále více než dostatek. Možná je to z části i chyba dabingu. Každopádně je to stále film, který je povinností shlédnout pro všechny milovníky komedií. . ()

davistercz

Výborná komedie, která vás nebude nikdy nudit. Nevim jestli jsem sám, ale mám rád bláznivé komedie. Než u některých těch nových filmů, kde to opravdu přehánějí a není to vůbec dobré. Ale i tak mi připadá, že dvojka byla o maličko slabší než jednička. Ale přesto jsem se náramně bavil. ()

kubilov

Frank Drebin se vrací na Bláznivé střele dvě, ale s trochu menší jízdou, než jaké jsme byli svědky v prvním díle. Stále je zde spousta vtipů, skvělých parodií a během rychlého průběhu i docela dost zábavy, jenže mi tam trochu chybělo podobně grandiózní finále jako baseball u jedničky. Přesto se člověk rozhodně nenudí. ()

Blazis34

Druhá střela je také velice vtipná a dobře udělaná. Na první díl to nemá, ale i tak je film plný neskutečných scén a hlášek. Když divák vidí film po třetí, tak si pořád všímá nějakých jiných hlášek či vedlejších scén, na které třeba při prvním sledování nezaostřil. Leslie Nielsen je znovu ve velké formě a v jeho letech neskutečně vtipný a pohybově koordinovaný. Příběh o energetické politice sice nebyl úplně top a myslím, že mohl být sofistikovanější, ale i tak byl plný velkých hlášek. Druhému dílu dávám 75% - tak akorát slabší čtyři hvězdy. ()

Brucey

Najlepšia Bláznivá střela, kde som sa smial jak dement 90% času , no najviac sa mi páčila hlavne kvôli tomu, lebo skvelo parodovala jedny z najotravnejších filmových klišé (ktoré z duše nenávidím). Plus šukacia scéna nemá obdoby :D ()

Daniel2003

Vynikající! Za mě je dvojka o velký fous lepší než jednička, protože tvůrci už věděli přesně, co diváka baví, a přidávají na plynu. Taková originalita při vizuálních fórech, to je neskutečný. Neselhává ale ani hudba, herecké výkony, vývoj postav a naprosto bravurní záporák. Neskutečná pecka. ()

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely

Liam Neeson si zahraje v remaku Bláznivé střely