Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Shit
  ****

  Skvělá komedie s na tu dobu slušnými triky a výborným hereckým zastoupením v podobě Billa Murraye, Dana Akroyda a Sgourney Weaverové, který tady jsou ještě docela mladý, ale pořád stejně dobrý. Děj je sice takovej aby se do něj dalo vložit hodně duchů, ale to vůbec nevadí a i tak je tohle podle mě jedna z nejlepších duchařských komedií a možná nejlepší Reitmanův film(11.9.2005)

 • Radyo
  ****

  Zlobí vás ve vašem domě duch? Otravný poltergaist vám vyhazuje nádobí z kredence a šoupe nábytkem po naleštěné podlaze? Pak máte jedinou možnost, jak se jich zbavit! Zavolejte Krotitele duchů! Hned teď! A pokud vás nic takového nadpřirozeného ve vašem domě neotravuje, tak si alespoň Krotitele duchů pusťte. Skvěle se pobavíte.(12.8.2002)

 • MontyBrogan
  *****

  Gatekeeper a Keymaster, na tom by sa vybláznil aj Freud... Pre mňa na jednej strane obrovská nostalgia, trochu nadnesene až na úrovni déja vu, pretože dnešné repete po toľkých rokoch vynáralo moju spomienku na predošlé projekcie Ghostbusters ako keby zo sna či z podvedomia. A na strane druhej, vďaka vtipom pre dospelých som komediálnu rovinu objavil až teraz. Čo dokopy robí neriedený kokteil peknej spomienky a novej zábavy.(16.8.2016)

 • Xmilden
  ****

  Po 30 letech je samozřejmě jasné, že dnes už kvůli tomuhle filmu nikdo o půlnoci k televizi vstávat nebude. Určitě ale není důvod pochybovat o tom že se jedná o klasiku. Minimálně 99% diváků tenhle film buď zná nebo jej vidělo. Pro mě má své kouzlo nahláškovaný Bill Murray a neodolatelně sexy Sigurney Weaver. 70%(19.9.2014)

 • Webb
  ***

  [6/10] (Black Rhino, Columbia) (Metrocolor /// Produkce: Ivan Reitman /// Scénář: Dan Aykroyd, Harold Ramis /// Kamera: László Kovács /// Hudba: Tom Bailey, Elmer Bernstein, Alannah Currie, Joe Leeway, Brian O´Neal, Kevin O´Neal, Ray Parker Jr., Diane Warren /// Nominace na Oscara: Richard Edlund, John Bruno, Mark Vargo, Chuck Gaspar (vizuální efekty), Ray Parker Jr. (píseň)) [1001 FILMŮ, KTERÉ MUSÍTE VIDĚT, NEŽ UMŘETE](3.2.2008)

 • - Harold Ramis původně neměl zájem hrát jednu z hlavních rolí. K rozhodnutí ztvárnit dr. Egona Spenglera přispěl fakt, že se na roli nejvíc hodil. (FilmFan24)

 • - V původním scénáři měl film začínat rovnou zákrokem Krotitelům, ale režisér Reitman rozhodl, že bude lepší ukázat, jak se tým dával dohromady. (Kulmon)

 • - Michael Keaton odmítl role Dr. Petera Venkmana i Dr. Egona Spenglera. (tequilla)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace