poster

Krotitelé duchů

 • USA

  Ghostbusters

 • Československo

  Krotitelia duchov

Sci-Fi / Fantasy / Komedie / Dobrodružný

USA, 1984, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cervenak
  *****

  "Tohle oni nesnášejí. Rád je mučím." (...) "To je ložnice. Tam ale nikdy k ničemu nedošlo."; "To je ale zločin!" (...) To, čo je pre dnešných teenagerov Harry Potter, Piráti Karibiku či Transformers, to boli pre mňa koncom 80. rokov Krotitelia duchov. Úžasný, bombastický, trikmi nabitý popcorn, z ktorého mi vtedy spadla čeľusť a brucho ma od smiechu bolelo tri dni.(16.7.2007)

 • gouryella
  ***

  Asi se mnou nikdo nebude souhlasit, ale Krotitele povazuju pouze za hodne prumernou "pohadku".(23.5.2002)

 • Ainy
  *****

  Film hodnotím plným počtem bodů, protože si pamatuju jak mě kdysi jako malou cácorku pobavil. Líbil se mi příběh, děj, napětí a samozřejmě i hudba :-)(3.8.2011)

 • Jossie
  *****

  Krotile duchů mám velmi ráda , sympatická trojka hlavních hrdinů honí neuvěřitelně krásné příšerky , do toho výborná hudba a Sigourney Weaver pro mě poprvé v komediální roli. Pokaždé se opravdu ráda znovu podívám a pokaždé se dobře bavím.(20.4.2005)

 • Douglas
  *****

  Naprostá legenda science fiction komedie, klišé obrácené naruby, vypointované dialogy a výborné postavy, zejména Moranis s Murrayem jsou pohádkoví :)) Jedna z komedií, co mne vždy spolehlivě pobaví, což už nemohu bohužel říci o pokračování.(15.7.2002)

 • - V české dabingové verzi, která je k slyšení na VHS a Blu-ray, je "Stay-Puft Marshmallow Man" nazýván jako reklamní panák, zatímco v českých titulcích na DVD a Blu-ray disc jej překladatel pojmenoval Lékořičáček. (FilmFan24)

 • - Po uvedení prvního snímku o Krotitelích duchů do kin se jejich auto Ecto-1 stalo ve Spojených státech velice populární a vedlo ke vzniku velkého množství kopií. Po USA se tak prohání mnoho vozidel upravených do podoby Ecto-1, a to nejen různých typů cadillaců, ale i dalších vysloužilých sanitek, které mají s filmovým typem pramálo společného. Dokonce to došlo tak daleko, že najít původní Cadillac Miller-Meteor Futura, který není upravený jako Ecto-1, je velká vzácnost. (Stejšn)

 • - V samotném závěru filmu je zmíněna dodnes spolehlivě nevysvětlená záhada a to pád tunguzského meteoritu s tím, že k údalosti došlo v roce 1909. Ve skutečnosti se však katastrofa udála 30. června 1908. (oje)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace