Mimozemšťané Dan Aykroyd a Jane Curtin mají za úkol připravit půdu pro budoucí invazi na Zemi. Při přistání se ale zřítí. Musí zapomenout na své poslání a začít žít jako lidé. (oficiální text distributora)

Martin741 odpad!

Reziser Steve Barron /Zelvi Ninjove/ natocil nudnu a podpriemernu komediu, kde US styl humoiru je Europe vzdialeny na stovky kilometrov, Aykroyd k tomu priserne prehraval : 0 % ()

Streeper

Komedie u které se zasmějete jen minimálně, je to hloupé, ale zároveň milé. Tenhle film jsem měla ráda jako malá, takže mě potěšilo, že se na něj můžu podívat znovu. ()

Juto

Ide o pochmúrny a dosť zúfalý film, v ktorom sa herci veľmi snažia, no nedokážu prekonať zlý scenár. 4/10 ()

danco123

Film je skôr tragédiou ako komédiou. Bolo v ňom len pár vtipných scén, inak absolútna tragédia. Som rád že film nemá pokračovanie, ako bolo najprv plánované. Boli by to iba vyhodené peniaze na tvorbu filmu. ()

Jello Biafra

Trapná a nevtipná hlúposť o rodinke hlavatých mimozemšťanov, ktorí sa nešťastnou náhodou ocitnú na zemi a prispôsobia sa americkému štýlu života. Ani inokedy vtipný Dan Aykroyd túto zlátaninu nezachránil. ()

wosho

Mě se náhodou Šišouni líbili. Film je ze začátkuparodií Ameriky z pohledu emigrantů (byť hodně šišatých). Tvůrci si dělají legraci z americké nevzdělanosti a tuposti (Francouzi jsou doopravdy takto šišatí?). Bohužel časem, film ztrácí dech a stává se zněj typický americký produkt- Amerika je super. Opravdová škoda. Ale i tak se na tuto zapadnutou komedii, vždy rád podívam a u první třetiny se skvělě bavím. ()

Wishkah

Hodně zvláštní a podivná komedie, která je o to nudnější o co je divnější. Pár vtipů sice vyšlo ale jsou to jen kapky v moři ()

Luqi

"Hej, predstav si mimozemšťanov so šišatými hlavami, to bude sranda. Ostáva už len uplácať nejaký ten scenár na vyplnenie zbytku filmu." Asi tak mi to pripadalo že vznikol tento film. Pár dobrých vtipov v súvislosti s ich šišatými hlavami, ale zbytok filmu o ničom................. A ten nezmysel, že polícia nemôže nájsť šišatých, ktorý si len tak behajú po meste bez maskovania, to už je hádam moc aj na komédiu. ()

Johnny

Komédia ktorá ma pobavila najmä preto že tam hrá kopa známych hercov miniúlohy - videl som ho až v roku 2003. Inak je film skôr podpriemerná komédia. ()