Mimozemšťané Dan Aykroyd a Jane Curtin mají za úkol připravit půdu pro budoucí invazi na Zemi. Při přistání se ale zřítí. Musí zapomenout na své poslání a začít žít jako lidé. (oficiální text distributora)

Johnny

Komédia ktorá ma pobavila najmä preto že tam hrá kopa známych hercov miniúlohy - videl som ho až v roku 2003. Inak je film skôr podpriemerná komédia. ()

xavierr13 odpad!

Nepodarená a nie vtipná komédia, kde je minimum podarených hlášok a vtipných scien a kde za sebou všetci zúčastnení robia naprostých blbcov. ()

LANSA

Je to hodně slaboučký,ale návštěva zubaře v podání Aykorda nemá chybu. Za tu držku ,s kterou se tam pochlubí by se nemusel stydět ani velkej bílej žralok. To je opravdu bestiální tlama. ()

Porp

Videl som to ako malý, keď som pozeral v podstate všetko a už vtedy som to bral tak, že to bude určite riadna sprostosť, ale doteraz si pamätám pár poriadne vydarených vtipov. ()

BLADER

Tak, no sci-fi komédia, v ktorej vlastne ani nikomu nie je podozrivé, prečo majú tí mimozemšťania tie haluzné kužele na hlave. Musím priznať, sú aj lepšie sci-fi komédie o mimozemšťanoch na Zemi. Áno, myslím rozhodne MEN IN BLACK. ()

Pitryx

Občas zábavné, občas spíše trapné. Postavy se časem ohledí a tak jsem se začal nudit. Snímek vlastně zachraňuje a v hodnocení povyšuje až samotný závěr na cizí planetě. Jen škoda té loutky. Pokud mám snímek hodnotit jako komedii, tak průměr, ovšem jako SF bohužel také. Lét. talíř je udělán hezky. Nova 090411 7909/8310 ()

Renie42

Na dobu před dvaceti lety dobrý materiál, teď je z toho taková průměrná komedie, ale mě se to líbilo. Některé hlášky byly legrační. ()

zdeci

"Povolení k pobytu dostanete, jen když budete pracovat víc jak průměrný Američan!" - "Není problém, pane!" Pro mě jasně nadprůměr americké komediální produkce... 70 %. ()

AnysekMel

Úplně tupej fillm, na kterej jsem, živě vzpomínám, koukala jako malá. Nicméně mě úspěšně zabavil i teď, protože mě hltam postavy, co mluví přehnaně až trapně chytře. (A prostě kuželky a kuželit se. ) ()

brasek

Tento snímok si prežil svojich pár týždňov slávy a potom sa vytratil do zabudnutia. Snímok som videl v kine a páčil sa mi, ale to som bol ešte mladý a kedže si už na neho ani nespomínam tak asi to nebolo nič výrazné. ()

Adams

Supr, he he, výborný dubing, vtipné hlášky. Opět nechápu ty komentáře okolo. Zase všichni čekali od televizní komedie hluboký zážitek? A mladá kuželka je pěkná štika! ()

Mark1983

Jako školák jsem na tohle narazil ve videopůjčovně a trochu mě to tenkrát zaujalo, ale dneska tyto snímky nemusím. ()

Chicharron

Kolosální ptákovina ušitá na míru Danu Aykroydovi, kdo má rád jeho styl humoru, bude se řezat od začátku do konce, který naštěstí příjde dříve, než se do filmu začne vkrádat nuda. Michael McKean je zde tradičně rovněž ve formě a jediná, kdo mi tam neseděla byla Jane Curtin, ale co už. ()