Zdravotní sestra Hana (K. Melíšková) ráda rozhoduje za ostatní, co je pro ně nejlepší. Přivázat pacienta k posteli, aby si neublížil. Vybrat dceři Tereze (D. Barešová) školu, která jí zajistí lepší budoucnost. Pracovat do zničení, aby byly peníze na opravu domu, kde přece dcera bude jednou chtít bydlet. Myslí to nejspíš dobře, jenže ve svém neochvějném přesvědčení se chová bezohledně a příliš nekompromisně. O takovou péči, jakou nabízí, totiž nikdo nestojí. Hana se tak vlastním přičiněním ocitá v situaci, kdy špatné vztahy s kolegy i neutěšený vztah s dcerou způsobí, že zastání, které by jí bylo v nastalé situaci potřeba, nepřichází. (Česká televize)

Chudobka

Na první díl jsem se těšila, protože mám ráda Kláru Melíškovou. A předvedla excelentní výkon! Byla jsem úplně fascinovaná jejím převtělením v ne moc sympatickou postavu. Výborná byla i Denisa Barešová. Kvalitní scénář i režie. Paráda! ()

LachtanShows

Standardně dobré drama z luhů a hájů České televize. Líbí se mi angažmá Denisy Barešové a Elizavety Maximové. Těmhle dvěma dámám přeju, aby se pořádně prosadily a jednou utáhly i ústřední role. ()

Jonatána

Nechtěla jsem se dívat, neměla jsem náladu na něco, co určitě bude těžké, smutné, křivdy a nepravdivá obvinění moc nezvládám. Ale jak to tady čtu, měla jsem se dívat. ()

ForGump

Po nějakém čase esence toho nejlepšího z české quality TV. Opravdu na vrcholné úrovni ve všech ohledech. A Klára Melíšková? Enormní herecké nasazení, které přináší věrnost té postavy pro diváka tak nutnou. Nevím, zda je opravdu Hulík tak vynikající scénárista, nebo je tu opět mimořádný mladý režisér. Rád věřím, že je to vždy mix obého, ale u všech věcí Štěpána Hulíka se necítím ani na vteřinu trapně a přijdou mi téměř dokonalé. 90% ()

milwaukee

Devadesátky jsou už u konce, tak jsem čekal, s čím se Česká produkce vytasí. Na podobné sračky jako třeba Duch opravdu nemám náladu a tak jsem shlédl Podezření. Fakt dobrý, ale zatím dám jen čtyři hvězdy, protože jsem opatrný. Melíšková je hoooodně dobrá pak taky ex offo Korejs bodoval. Akorát na politiky jsem hodně alergický a ředitel nemocnice by potřeboval trochu upravit fasádu. Ale dobře, že se tam objevil a ukázal, jak tyto regionální "chrocht" fungují. Těším se na další díl. ()

jungewolf

Velice dobrý, jen ta stará písnička na konci dílu (Keď si sám, 1972) je příšerná, absolutně vůbec se tam nehodí . Takže sice 5 * , ale jen 75 % . P.S. : to, že je K.Melíšková naprosto famózní herečka jste zjistili až teď ? ... -:) .  *** Natáčelo se : v Brandýse n/Labem, obci Tišice, na Kladně (Dům kultury+stř.prům.škola), v Ivančicích (a tamní nemocnici), ve Vazební věznici Hradec Králové a v Justičním areálu na Míčánkách . ()

Pepi74

Vzhledem k tomu, že hlavní postava jakoby vypadla z oka mé bývalé vedoucí co mě vykousala z práce hvězda dolů. Druhá za spoustu dalších nesympatických postav a to mám tyto herce opravdu rád. Netuším, co tímto chtěl autor říct a asi mě to ani nezajímá. Až přemýšlím, že ty moje tři hvězdy jsou moc... ()

fafejt001

Na  můj  vkus   se  to  nějak  táhlo . Někdo  je  nadšen  a  někdo  méně . Já  jsem ta  druhá  skupina . Melíšková  tam  nějak  , dle  mého  pohledu , neměla  celkem  co  hrát . Kromě  výměny  názorů s  dcerou  , hrála  furt  stejně  unizono . Takže  zatím  pro  mne  průměr . ()

Winster

Na uvodchci rici, ze diky covidu si konecne draha verejnost racila vsimnout, ze existuje povolani zdravotni sestry...a ze v nemocnici neni jen pan doktor v plasti. Ten začatak pochopí sestřičky :-) a to dokonale..Po 19 letech u lůžka Vám akorat plivnou do ksichtu a vděku se člověk nedočká. ()

Monyfik

Každý obhájce by se policii se zajištěnými důkazy vysmál... Takový nesmysl si může vycucat z prstu pouze scénárista. ()

T3NK

Prvních 30 minut nekonečná nuda, pak se pozvolným tempem začalo něco dít. Závěr už byl byl poměrně slibný a nalákal na druhý díl. Tak uvidíme. ()

Hombre8

Nooo... Docela překvápko. Na ČT. Většina postava dobře zkoncipována. Zejména s. Bakalář (s. jako sliz). Bakalářský skrytý podtext supiš! No a Melíšková samozřejmě exceluje. Votomžádná. Stavba příběhu taky cajk. Tip po prvním dílu - neudělala to. Ale co můžeme vědět... ()

narenta

Tak to se teda těším na 2. díl. Jen se potvrzuje moje letité tušení, že Klára Melíšková roste v naši nejlepší herečku. Ne, jednu z nejlepších - naši nejlepší herečku. Kde se objeví, tam musím být. V těch komisařkách a majorkách jsem si nebyl pořád jist, ale dnes jsem z ní nespustil hodinu oči. I kdyby ta první epizoda byla bez zvuku, vše šlo vyčíst z jejích očí a výrazu, vč. toho, že je nevinná. Ivana Trojana jsem vedle ní tentokrát úplně přehlédl. ()

OtokPag

Ambiciózní ředitel nemocnice, komunální politik a krysa v jedné osobě, to je “smrtící kombinace”. Jsem zvědavej na příště… Ta slovenská muzika na závěr je neskutečnej mazec 😂 ()

electricoo

No vida. Proč to někde (jako třeba tady) jde a funguje prakticky ve všem (od scénáře, přes herecké výkony, režii až po celkovou atmosféru), zatímco v naprosté většině zbylých českých "výtvorů" to drhne (taky často prakticky ve všem), až se rolujou ponožky? No nic, první díl Podezření zatím pěkně slušně a zcela bez debat v evropské kvalitě (vzhledem k tomu, že z 99 % jinou než evropskou, americkou a korejskou produkci nesleduji, troufám si tvrdit, že dokážu posoudit). Snad se to udrží. ()