Série(2) / Epizody(12)

Britská surrealistická komediální show autorů úspěšného sitcomu Father Ted (Otec Ted), kteří pokračují v tradici skupiny Monty Python. (oficiální text distributora)

Bytchaz

Mistrovství světa v zírání (včetně slo-mo opakovanejch záběrů), geniální Mark Heap a jeho "Ming the Merciless", "The artist formerly known as Prince" lovící stádo žokejů... Podobnejch pythonovin jsou tam desítky. Najde se pár scének, který úplně nefungujou, ale je jich tak málo (vybavuju si asi dvě), že těch pět hvězd je naprosto zaslouženejch. Všem milovníkům úchylnýho britskýho humoru a Monty Pythonů vřele doporučuju. Pure gold. P.S.: Jestli se vám Big Train zalíbí, sežeňte si Smack The Pony, což je prakticky totéž, ale v ženskym a překvapivě stejně vtipnym provedení. ()

lisma

Další vynikající britská série navazující na pythonovské tradice. Nezapomenutelné souboje v zírání jsou geniální, střídají je však i slabší skeče. Nevím jestli má tato parta pod vedením Grahama Linehana tolik síly, že by uhráli pět hvězdiček, ale na silné čtyři jim to rozhodně stačí. ()

marrrrian

Videl som zatial iba prvú sériu a po prvých dvoch dieloch som tu mal dokonca hodnotenie 5 hviezd. Lenže kvalita klesá. Aby som bol presný, prvé dve epizódy vážne bomba, ale ostatné tak o dve triedy horšie. Ja som ale človek pomerne prispôsobivý - hlavne keď chcem byť - a po tých prvých dvoch častiach som vážne chcel. Viac menej schválne som im odpúšťal menej vtipné veci, ktoré v podstate vypĺňali čas medzi svetlejšími scénkami. A s trochou potrebného nadhľadu a s trochou prinútenia samého seba, som potom videl v lepšom svetle aj slabšie chvíle. Popravde, jediné, čo mi až tak vtipné nepripadalo (nech som sa snažil jak som chcel), boli tie očné súboje, komentátori občas zadelili slušné hlášky, ale inak sa mi celý ten nápad s majstrovstvami rýchlo opozeral.... Aj napriek účasti mnohých vrcholových osobností, tejto náročnej disciplíny . :)) ()

Merenre

Linehan ve své ranější tvorbě, které ještě dost chybí k dokonalosti, kterou oplývá Blackovo knihkupectví a Ajťáci. Jde o takového slabšího bratříčka Hala a Pace, některé skeče jsou velice dobré, některé vyloženě slabé, ale člověk se opravdu zasměje spíš zřídka. ()

Bohulib

Viděl jsem zatím první díl, ale nijak zvlášť mě to nenadchlo. Scénky mi nepřipadaly moc vtipné a měly odhadnutelné pointy. Uvidíme dál. --- Po druhém dílu snižuji hodnocení ze tří na dvě hvězdičky. Zatímco v prvním dílu mi přišly dvě scénky celkem vtipné, ostatní průměrné, ve druhém díle jsem se nezasmál vůbec ničemu. Další díly už sledovat nehodlám. ()

e-pilot

Je docela s podivem, že jediné, co bylo v tomto skečovodu opravdu vtipné, bylo animované mistrovství světa v zírání. Zbytek je víc než slabý. ()

Sadova302b50

Nemyslím, že se snaží o navázání na Pythony, jak zde mnozí píší. Řekla bych, že si jedou trochu jinde a jinak. Každopádně je Velkovlak výtečný, alespoň zezačátku. Pak už to trošku kolísá, ale stejně lze průběžně narazit na něco geniálního nebo šíleně nesmyslného. Líbilo se mi to. ()