Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

ronin zabak

B.Stillera mám rád, ale tady, bohužel pro něj, hrozně přehrává a přehání. Tohle bych nepustil ani v neděli ráno dětem ke snídani. Hrozná kravina. Uměle vytvořená groteska, předvídatelný konec, nudná zápletka a dementní vedlejší herci. Klasický případ mentálů sesbíranejch z koutů Great Ameriky do nablblýho filmu za účelem zvýraznění ducha škaredýho američana, který vyhraje nad bohatým, svalnatým jedincem. PHUJ ()

Vindemiatrix

Pestré potavičky se starají o neméně pestrou zábavu, od lascivních vtípků Ripa Thorna přes jemnou ironii Vince Vaughna až k exhibujícímu Benu Stillerovi, jehož White Goodman je dokonalá inkarnace Zappa Brannigana z Futuramy. Příběh ovšem kopíruje stokrát omletou šablonu a některé postavy (např. Pirát Steve) působí z hlediska děje tak nějak plonkově. Zajímavé vyznění má s odstupem času cameo Lance Armstronga. ()

adam99

Jsem docela překvapený z vysokého hodnocení uživatelů, ale já bych ho zhodnotil jako průměr. Sešli se 2 moji oblíbení herci Ben Stiller a Vince Vaughn, což znamená že film je nadupaný samými skvělými momenty i příběh není tak strašný. Ke konci se objevili také dvě další osobnosti Lance Armstrong a Chuck Norris které filmu určitě neuškodili. Docela mě mrzí že poslední zápas si nezahrál i Steve (pirát). ()

Job29

Docela nudná komedie. Dle mého názoru Ben Stiller už hrál daleko lepší role. Americký vtipy ze soudku zasměj se sám. Nezachránilo to ani 5 sec. vystoupení Davida Hasselhoffa a Chucka Norrise... Už jsem viděl teda lepší komedie. Za mě palec dolů. ()

swater137

Naprostá paráda ). Jsem rád že existují lesby s bisexuálním sklonem a stejně smýšlející přítelkyní které mají rády neúspěšné a tak trochu trhlé chlápky. Kdybych nebyl otec tak je shánim. A jak píše kleopatra stiler to zaplatil a snad s manželkou to napsali ta tam hraje už lepší roličku ). ()

Péča

Spojení komiků Stillera, Longa a Vaughna je pro mou osobu okamžitý impuls, že to bude sakra skvělá komedie kdy se budu smát od začátku do konce. Můžu říct, že jsem se opravdu nemýlil. Sice bylo pár chvilek kdy tam chyběla ta jiskra, ale i přes maličkosti si tato komedie zaslouží pět hvězd. :)) ()

DavidAAAA

Spermie Chucka Norrise vybila všechny ostatní hned po cestě chámovodem jeho táty. A proto může bejt rozhodčím. Chuck Norris a film o vybíjené? Ano, je to tak. Ben Stiller jako nejnechutnější šampón na světě a král idiotů? Ano, je to tak. David Hasselhof jako polobůh, ke kterýmu se modlej Němci? Ano, je to tak. Zkrachovalec Lance Armstrong jako motivátor? Ano, je to tak. Tenhle film je fakt pecka od začátku do konce. Úchvatný závěrečný proslov sportovního komentátora o chcaní hadů a blití koní, olizovačka mimoně a věčnýho panice s něčím trošku podobným ženský.. Jednoduchá, praštěná a bláznivá komedie. 90% Ne, scéna po konci titulků mne přiměla zvednout hodnocení na 95% ()

Zrzavakocka

co dodat k tomuto filmu snad jen to e je to taková ptákovina jenž má hlavu a patu a skoro od začátku do konce se nepřestáváte bavit bravo !! ()

tomi456

Tenhle film jsem viděl po dlouhé době a byl o moc lepší než si pamatuju. Je to způsobeno hlavně tím, že mám rád tyto filmy Bena Stilera (Zoolander, Starsky & Hutch) a o to víc mě mrzí, že už nic podobného netočí a když už točí komedii, není vůbec vtipná. Camea herců jsou opravdu vydařená, i když proslov Lence Armstronga dneska už neplatí. Celkově se jedná o nenáročnou komedii u které je v pohodě vypnout a nic neřešit a pak se můžete královsky pobavit. ()

mikinko51

Velmi príjemný a oddychový film. Nehovorím, že je to nejaký top medzi komediami kde som sa smiechom chytal za brucho, ale je humorný takým "iným" spôsobom. Spôsobom, ktorý Vás neurazí a bude Vás baviť aj vtedy, keď si tento film pozriete viac krát. A preto vždy keď ide tento film v telke, rád si ho pozriem a príjemne si pri ňom oddýchnem. ()

bratr_jezek

Průměrnou odlehčenou sportovní komedii pozvedá na čtvrtou hvězdu sám Stiller, který si přímo užívá svého slizkého záporáka. Přidejte pár dalších vtipných momentů, příjemnou atmosféru s partou outsiderů, kteří to mohou někam dotáhnout, třeba zrovna ve vybíjené. Motivací je peněžní výhra, aby zachránili svou tělocvičnu a snadno jim budete fandit, vždyť dokážou nadchnout i jinak ledově klidného Chucka Norrise. ()

jlevcik

Je to trapné, je to sprosté, ale smál jsem se od začátku do konce. Dávám maximální hodnocení, protože film udělal svou práci a zpříjemnil zbytek jinak příšerného dne. Jsem rád, že nejsem jediný pošuk, který to vidí stejně. ()

Kosir

Nemohu si pomoci, ale nechápu to nadšení. Přesto mě ovlivnilo natolik, že jsem nedal odpad. Korunu téhle ptákovině symbolicky nasadil Chuck - a zejména Lance. ()

Rathe

Musím říct, že tato komedie je značně nadprůměrná a vybočuje z řad ostatních amerických komedií. Jediné co mě tam trochu zamrzelo a vadilo byla smrt trenér a jeho promluva ze záhrobí: "Patchesi promluv". Naopak velmi mile mě tam překvapil "posranej" Chuck Norris. ()

dalia

Svěží komedie, u které jsem se většinou dobře bavila. Skvělý je hlavně Vince Vaughn a Christine Taylor. Zajímavým překvapením je účast Williama Shatnera, Chucka Norrise, Davida Hasselhoffa a Lance Armstronga v miniaturních roličkách. Naopak osobně mne zde velmi iritoval Ben Stiller, který byl v tomhle filmu na můj vkus až příliš trapný, ale to je zřejmě věc vkusu. Nenáročný, oddechový, ale pozitivně laděný film s v podstatě velmi předvídatelným a nepříliš složitým dějem, přesto se člověk přistihne, že hlavním hrdinům opravdu fandí. ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)