Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

marocco

Ben Stiller robí zo seba totálneho idiota a robí to výborne. Okrem toho filmu, ktorý končí vetou "Fuckin' Chuck Norris" menej než 4 hviezdičky dať nemôžem. :-) ()

DaNQa

Toto je film o športe, ktorý v zámorí získava veľkú oblubu a prestíž. Tento šport sa nazýva vybíjaná a dvoch dospelých chlapov, teda minimálne jedného z nich očaril natoľko, že sa stal prostriedkom ich vzájomného vybavovania účtov. * Týto chlapi sa volajú Peter a White a obidvaja sú majitelia telocviční. A práve o tie tu ide, Peter totiž nemá dostatok peňazí a ak by so svojím tímom nezvíťazil na majstrovstvách vo vybíjanej, tak by sa jeho telocvičňa stala majetkom práve White-a. Ten na ňu už má zálusk, ale ide mu aj o to, aby nenávideného Petra verejne znemožnil a ponížil. Peter je predstaviteľom bežného, trochu zanedbaného človeka, tak trochu flegmatika, kým White je až prehnaným fitnesákom a vyznavačom na športe a zdravej výžive založeného životného štýlu. * Petra a White-a si zahrali Ben Stiller a Vince Vaughn, čo sú špičkoví komici súčasnosti. Ich filmy sa vyznačujú drsným niekedy až ťažšie únosným humorom, ktorý má nie každý rád. Takáto je aj Vybíjaná, určite nesadne každému ale dá sa na nej dobre pobaviť. * Vybíjaná je športovou komédiou o až nešportovom súperení dvoch tímov a hlavne dvoch mužov v zrelom veku, ktorý si potrebujú pomasírovať svoje ego a zvolili si na to moderný šport, ktorý má svoje korene na ulici. * Brat mi hovoril, že keď bol menší tiež vybíjanú občas hrával a že to bola bežná zábava detí aj v Bratislave. No ja sa na to veľmi nepamätám, ale na ZŠ sme vybíjanú asi 2x hrali. Navrhla to vtedy naša učiteľka, že vraj to bude sranda. Bola... do tej doby, kým do mňa bývalý spolužiak nenapálil loptu takou silou, až mi vyrazilo dych... nevadí prežila som to a som tu stále s vami, takže je všetko ok. ()

Ywec

Myslím, že nic tak nevystihne Vybíjenou jako označení "pohodová zábava". Nemyslím tedy samotnou hru, jež se ukáže býti ve filmu v režimu amerických pravidel dosti brutálním sportem. Narážím zde na přímočarý děj, který bez větších odboček a s úsporným herectvím klaďase Vince Vaughna dospěje až do očekávatelného konce. Zábava se šíří především kolem Bena Stillera, který se vyřádil v záporné roli vymaštěného ťulpase White Goodmana. Samotné zápasy ve vybíjené jsou tím nejlepším, co vám Dodgeball může nabídnout. Přesto skončím, jak jsem prve začal - ve výsledku se jedná o příjemnou a pohodovou podívanou. A ten překlad dovětku k názvu je opravdu hustej! (To samozřejmě nemyslím tak docela vážně;) ()

Zahanator

Pro mě naprostý komediální klenot, kde vtipy i po několikátém zhlédnutí zůstávají stále vtipné a každá scéna je tak jedinečná, že neexistuje, abych nějakou přeskakoval. Tohle je zkrátka skutečně dokonalá komedie bez jediné vady. Už jsem to viděl snad stokrát a stejně se na to ještě minimálně stokrát určitě podívám. Za 20 let jasná klasika! ()

Fujin

Pohadka o tom, jak ziskat hezkou princeznu a pul fitnessoveho kralovstvi k tomu. Bez pohadkoveho baleni a plne sexistickych narazek coz pro deti asi moc neni. Uz tohle je tedy celkem mimo. Cely je to nesmysl a aby toho nebylo malo, jeste se drobne nesmyslne sceny pridavaji k uz tak jiz nesmyslnemu pribehu. Mozna me dost ovlivnuje, ze B. Stillera opravdu nemusim a musim uznat, ze par momentu k zasmani tu opravdu je. ()

luken2000

Videne x krat a stale ma dokazu pobavit sceny ako Hasselhoffov prihovor teamu, Chuck norris. Brilantna komedia a najlepsie na tom vsetkom je to, kolko hercov reziser prehovoril na to aby sa takto zhovadili :))) ()

Berris

Výborná komedie, Ben Stiller jako samolibý minikorbič je zde k nepoznání a exceluje, camea Chucka Norrise a Hasselhoffa jsou za všechny prachy. ()

senoritar

Naprosto úžasná komedie, která mě dostala on prvních okamžiků, co jsem zapnula DVD. Hláška stíhá hlášku a celý film běží neuvěřitelným tempem. Ben Stiller je zde nechutně odporný, dokázal jak skvěle umí sám sebe zparodovat. Vinci Vaughnovi nechybí charisma a nikdo by nehádal, že Christine Taylor je ve skutečnosti Stillerova manželka. Chuck Norris v malé roli je perfetním doplněním celého kontextu. Potěší i další slavní herci ve štěcích (David Hasselhoff, Lance Armstrong). ()

DJago odpad!

Klasická komedie, bez jakékoli vtipné situace, ve které je již od prvního okamžiku jasné jak všechno dopadne, ale děj tohoto ,,sportovního dramatu,, ( s nádechem lehké ironie ) napomáhá tomu, aby se všechno rozhodlo klasicky až v poslední vteřině. Naprosto nudných 92 minut bez jakéhokoli zábavného okamžiku. Plusové body nepřidá ani obsazení Bena Stillera do jedné z hlavních rolí (zákeřného protivníka), jelikož jeho výkon v tomto filmu není nijak obdivuhodný. ()

Wenzel88

malo kdy se vidi ben stller jako zaporak a tady mu to jde jako učebnice. \Jen Vaughn mi nikdy nepřilne k srdíčku. bohužel 3 ()

Profík

Rat Pack mám moc rád a všechny komedie od nich, tahle není ta nej, tou jsou Nesvatbovi, ale přesto mě vždycky pobaví. Navíc tam je i dál výborné obsazení. A ta hra nevypadá špatně. Jo a Missi Pyle rulez. 85%. ()

tomka18

No, komedie je to pěkná, ale jak na konci říká tlusťoch Weit, je to jako "každý" americký film: Nechci myslet, ale jen se nezávazně bavit. Scénář není špatný, ale ve skutečnosti by se toto doopravdy odehrát nemohlo. Banda "pošuků" z malé tělocvičny, aby se vypracovala v profesionální tým vybíjené a právnička byla profesionální softballistka,jež v sobě objeví talent hraní vybíjené? Ne, to doopravdy ne. Ale na druhou stranu, nikdo neřekl,že film nemůže být vymyšlený, a právě proto dávám filmu 5*. Herecké obsazení pasuje a svojí rolí vynikají hlavně Justin Long a Joel David Moore. Nejvíce mě pobavila "hláška" Ripa Torna: "Ty by si netrefil ani vodu, kdyby si vypadl z loďky". Takže tuto komedii plnou trefných vtipů vřele doporučuji. ()

Antarius

Fantastická komedie. "Vyhneš se klíči, vyhneš se míči"? Trhlá taktika trenéra a třeštící tým trdel - skvělá kombinace na velké finále. Ben Stiller, bravurní herec se propůjčil do správného filmu. Komedie zepředu i zezadu, každou minutu se smějete. Parádní podívaná pro lidi, kteří nemají nikdy dost zábavy. Podívaná pro celou rodinu. Nakonec, vyhrát mistrovství ve vybíjené s páskou přes oči, to dá zabrat, ne? ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)