Vybíjená

• Česko Vybíjená: Běž do toho na plný koule (více)

Budete nadskakovat, kroutit se a umírat smíchy při sledování Vinceho Vaughna a Bena Stillera, jak si vyrovnávají účty při zápase ve vybíjené, kde vítěz vyhrává úplně všechno. Pod bolestivým dozorem legendárního šampióna Patchese O'Houlihana (Rip Torn) se Peter LaFleur (Vince Vaughn) a jeho parta hráčů - Průměrný Joe - připravují na Červenou kobru, skupinu vedenou egoistickým majitelem kolosu fitcenter Whitem Goodmanem (Ben Stiller). Je to naprosto jedinečný příběh o smolařích, plný humorných gagů a nefalšované zábavy. (Magic Box)

krasomama

Uslzená matka sa zvíja na gauči od rehotu. Syn: "Ben Stiller je dobrý, čo?" Matka (= ja): "Čooo? Toto je Ben Stiller?!" Čo dodať? Bol na zožranie. Platonicky som sa zamilovala do toho zhovadeného ksichtu. ()

SB odpad!

Původně jsem uvažoval o jedné hvězdě, ale obzvláště ke konci hora klišé, kýče a stupidit narostla natolik, že už není proč hledat pozitiva. ()

walkingdead

Je to trochu (chci říct hodně) dovedené do absurdna, ale v podstatě tenhle film ukazuje, jak jsou v USA brány všechny kolektivní sporty - v první řadě jako show. Zajímavé cameo Davida Hasselhoffa nebo Lance Armstronga (divím se, že toho později nevystřihli - nebo jsem viděl nějakou zastaralou verzi?:)) Každopádně by se mělo i pozdějším generacím navždy připomínat, že nebýt Chucka Norrise, nikdy by ten pohár nevyhráli:-) ()

swinevenca

Stiller ze sebe udělal totální pako a ještě zkouší prasárny na svoji ženu, to je vůl:) taková klasická komedie pro ty, kterým stačí dělat vtipný nepromyšlený voloviny...a to jakým způsobem do toho zapojil Armstronga a Chucka Norrise na konci, to mě taky složilo, zkrátka pohodová oddechovka na dlouhou chvíli ()

-VINCE-

Komedie jak se patří. Na tento film se mužu dívat pořád dokola a nikdy mě neomrzí. Mnohdy mě dokonce i překvapí :) Celá stopáž se táhne v takovém pohodovém tempu a výborně vybraní herci v čele s Benem Stillerem a Vincem Vaughnem je prostě úžasná. Je zde použit velmi příjemný styl humoru, který mi osobně vyhovuje. Není nijak urážlivý či extrémě vulgární a to je velké plus. Udělat dobrou komedii kde se budou lidé plácat do kolen je v dnešní době strašně težké a náročné. Dokázat lidi vůbec rozesmát je kumšt za všechny prachy. Toto je stará dobrá škola, která prostě bavit umí a to inteligentním humorem. Né jen jak se říká: ,, tlacháním a tlučením prázdné slámy". Prostě tato věta hovoří za vše. " To budou ty vlasy. Jsou krásné, nadýchané a smrtelně nebezpečné. To už se dneska nevidí :) " ()

MataLizatko

Afektovaný Aj ja som súťaživá, mám zmysel pre spravodlivosť, humor ma baví. A táto komédia si zaslúži moju pozornosť, ale pozor, k dokonalosti má ďaleko. Ben Stiller ma vytáčal, jeho afektovanosť, kamera, ktorá ešte podčiarkovala celú dementnú povahu jeho postavy, ešte tie fúzy, brr... Takto dostala komédia atribút ako afektovanosť, čo sa ťažko hodnotí viac ako tromi hviezdičkami. Ďalšia hviezda dole za koniec, ktorý mi pripadá ako keby scénarista nestíhal, tak rýchlo dopísal a toto bolo takto a toto takto, a tréner zomrie napríklad takto... Jednoducho, plynulý dej, film baví, a zrazu bum všetko odrazu, a koniec. Dejové zvraty boli zaujímavé a s ohľadom na to, čo sa očakáva od komédie a ako ťažko sa komédie hodnotia, celkový dojem vynikajúci. ()

BarVa13

Doopravdy si nevzpomínám, kdy jsem se naposled u komedie takhle nasmála. Čtyři hvězdy proto, že "ssssss" kobry z Globo gym v čele s enormně nechutným Benem Stillerem nevyhrály závěrečné utkání! ()

Max Q.

Skvělý námět a pár dobrých vtípků. Líbilo, ale jednou stačilo. "Když se vyhneš klíči, vyhneš se i míči!" ()

BisiJoker

!SPOILERY! Jednoduchá zápletka nebylo tam moc toho chození kolem horký kaše a hned začíná jízda trochu mě ze začátku štvali ty klasický fórky který už tu byli tolikrát ale zbytek to pak skvěle vynahrazuje.Ben Stiller podle mě zahrál jeden z jeho TOP 3 výkonů a celkově ten nápad jeho Ultimate týmu Fialových kober stojí za to.Trochu černého humoru neutralizuje pocit že je to pohádka pro děti a happy end tu samozřejmě nechybí. ()

Luccy007

43% Někdy si fakt říkám, jak dospělý člověk může vzít takovouhle roli..., ale občas jsem se i zasmála, jinak no comment. ()

Hruskovice

i přes to že tuto dvojku nemusím, za hlášku uhneš klíči uhneš míči a jiné... si to zaslouží nad průměr 4/5 :) (hodnocení mezi komediemi) ()

lobo87

Bláznivá komédia so sympaťákmi Vaughnom, Longom, krásnou Christine a slizkým frajerikom Stillerom. Kto má rád tieto tváre, užije si film naplno. Režisér Thurber udržal film v rozumnej stopáži a našiel miesto aj pre Chucka Norrisa. Som rád, že sa s Millerovcami vrátil a držím mu palce. Film, ktorý si rád pozriem kedykoľvek... 75% ()

fimler

Vždycky mám rád, když ho o víkendu dávají v TV vždycky si tak připomenu jak je to super film a odpočinu si u něho.Nic tomu nechybělo!Nejlepší herecká úloha Vince Vaughna a Ben Stiller se ani náhodou nedržel v pozadí.Dřív jsem se u toho smál jak nikdy ted je to spíš na odpočinek a na vzpomínání a ještě z nostalgie tomu musím dát 5* bez přemýšlení. ()

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

Kultovní komedie Vybíjená se dočká dvojky

28.04.2023

O dvojce slavné komedie Vybíjená s Vincem Vaughnem a Benem Stillerem se spekulovalo už roky, nyní se ale projekt zdá být konečně realitou. Studio 20th Century potažmo Disney film čerstvě odkleplo a… (více)

Zemřel herec Rip Torn

Zemřel herec Rip Torn

10.07.2019

Ve věku 88 let zemřel herec Rip Torn, známý například z HBO pořadu The Larry Sanders Show, původních Mužů v černém, nebo Broadwaye. Torn byl za svou roli drsného producenta Garryho Shandlinga… (více)

The Rock nájemným vrahem

The Rock nájemným vrahem

03.05.2015

Ben Stiller v epické fantasy?

Ben Stiller v epické fantasy?

07.04.2008

The Return of King Doug není oslavný dokument o zdejším uživateli Douglasovi, ale připravovaný komiks nakladatelství Oni Press, na který už promptně koupilo práva studio DreamWorks. A hned oslovilo… (více)