Reklama

Reklama

Táta v nesnázích

(seriál)
Trailer
Komedie / Rodinný
Česko, 2023, 12 h 12 min (Minutáž: 45–51 min)

Scénář:

Benjamin Tuček, Marek Matoušek, Radovan Snítil (více)

Kamera:

Miloslav Holman

Hrají:

Martin Pechlát, Jitka Schneiderová, Agáta Kryštůfková, Štepánka Fingerhutová, Veronika Divišová, Petra Hřebíčková, Aneta Kernová, Bořek Slezáček (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(16)

Obsahy(1)

Petr, rozvedený padesátník a správce bazénu, zasvětil celý svůj život výchově tří dcer. Kvůli rodině se vzdal i kariéry úspěšného plavce. Viki, Laura a Alex už ale začínají žít vlastní, nezávislý život, a tak se konečně rozhodne věnovat víc sám sobě. Veden heslem „Padesát je nových třicet” se pustí do hledání lásky. Od jeho posledního rande ale uběhla spousta let, takže se bude muset vrátit do formy a nabýt ztracené sebevědomí. Zamiluje se, prochází zklamáním, přesto pokračuje v randění a doufá, že najde tu pravou. A aby to všechno bylo ještě složitější, jeho dcery, zkoušené životem a láskou, se jedna po druhé stěhují zpět do rodného hnízda a obrátí dům vzhůru nohama. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (31)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

první polovina se jevila jako fajnová oddechovka, která sice nepřinese nic nového, ale minimálně nebude úplně hloupá a hlavně bude zábavná. Jenže chyba lávky. Jak začal děj postupovat, tak nejspíš na Nově vymřeli scénáristi a z Táty v nesnázích se stalo neředěné peklo. Postavy začaly pronášet repliky, které nejspíš před natáčením tahaly z klobouku a prakticky ze všech se staly nesympatická, trapná a polohysterická hovada. Přitom obsazené je to převážně dobrými a většinou sympatickými herci, kteří umí hrát a sledovat je v čím dal větší křeči bylo hodně smutné a když už mi bylo v závěru líto i standardně toporného neherce Matonohy dosáhla tvůrčí nemohoucnost vrcholu. Přitom rozjeté to bylo minimálně na neurážející nadprůměr. Škoda...20% ()

kajas 

všechny recenze uživatele

Na Tátu v nesnázích jsem se původně vůbec dívat nechtěla, ale zaujaly mě příznivé recenze po pilotní epizodě, a tak jsem to s rodinným seriálem z produkce televize Nova přece jenom zkusila. Martin Pechlát už dříve dokázal svůj komediální talent a byl rozhodně tahounem celého seriálu. S představitelkami svých dcer má výbornou přirozenou chemii a první díly byly opravdu příjemné oddychovky. V druhé polovině seriálu se ale více hraje i na dramatickou notu a výrazná změna nálady mi úplně nesedla. Přesto se jedná o nadprůměrný nekriminální seriál, na který se klidně ráda podívám znovu. ()

Reklama

BarryLyndon 

všechny recenze uživatele

Seriálový romcom s Pechlátem a jeho 3 dcerami. Jedna z nich je Fingerhutová a je tu výborná.  Rozhodně to není víc než na 6/10, ale kéž by se tohle dalo říct o 99 % českých filmů z tohoto žánru, že. Poslední dobrou věc, co jsem viděl byla Bezva ženská na krku myslím. Tak půlku dílů jsem viděl jako kulisu a je to moc dlouhý a moc light, ale bavil jsem se docela nenásilně a příjemně. Fajn věc pro mamky apod. Ve vedlejší roli je tam super neherec Bořek Slezáček, který si karikatury evidentně užívá, zopakoval to tady i v Devadesátkách. ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Táta v nesnázích je takový typ seriálu jakým je Osada kupříkladu. Působí de facto pohodově, rodinně a nenásilně. A když je divák trpělivý, najde se i nějaká vtipná scéna nebo dialog. Že postavy řeší hlavně milostné trable je vlastně jasné. Vždyť to tak bývá v každém druhém seriálu. Martin Pechlát je výborná volba, sympatičtí jsou i další mladí herci. Snažím se Tátu taky posuzovat v kontextu s tvorbou ostatních televizí. Převládají kriminálky a studiovky typu Zoo. Pravda, v poslední době roddiných seriálů přeci jen přibývá. A není divu. Diváci se na ně obrací stále častěji, přesyceni ohranými tématy a vyčerpanými žánry. Od tohoto seriálu nelze čekat nic jiného, než že se jedná o oddychovku. Za to však řemeslně dobře zpracovanou, vizuálně hodně přitažlivou a herecky opravdu dost sympatickou. ()

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Velmi milé překvapení na české poměry, kdy na 10 seriálů je jeden koukatelný. A zde funguje všechno. Snad jediný velký zápor je to, že končí po 16ti dílech. Srajdy nekoukatelného typu mají několikaletá trvání a když se něco povede, utneme to v základu. A ještě jsem se dočetl, že snad seriál uhnul Big Brotheru.... :( Za mě jinak opravdu příjemná záležitost. Super obsazení, pohodové a neohrané téma. Parádní hudební podkres a milý příběh. Za mě všechny palce nahoru. ()

Galerie (494)

Reklama

Reklama