Reklama

Reklama

Táta v nesnázích

(seriál)
Trailer
Komedie / Rodinný
Česko, 2023, 12 h 12 min (Minutáž: 45–51 min)

Scénář:

Benjamin Tuček, Marek Matoušek, Radovan Snítil (více)

Kamera:

Miloslav Holman

Hrají:

Martin Pechlát, Jitka Schneiderová, Agáta Kryštůfková, Štepánka Fingerhutová, Veronika Divišová, Petra Hřebíčková, Aneta Kernová, Bořek Slezáček (více)
(další profese)

VOD (1)

Epizody(16)

Obsahy(1)

Petr, rozvedený padesátník a správce bazénu, zasvětil celý svůj život výchově tří dcer. Kvůli rodině se vzdal i kariéry úspěšného plavce. Viki, Laura a Alex už ale začínají žít vlastní, nezávislý život, a tak se konečně rozhodne věnovat víc sám sobě. Veden heslem „Padesát je nových třicet” se pustí do hledání lásky. Od jeho posledního rande ale uběhla spousta let, takže se bude muset vrátit do formy a nabýt ztracené sebevědomí. Zamiluje se, prochází zklamáním, přesto pokračuje v randění a doufá, že najde tu pravou. A aby to všechno bylo ještě složitější, jeho dcery, zkoušené životem a láskou, se jedna po druhé stěhují zpět do rodného hnízda a obrátí dům vzhůru nohama. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (27)

Colomba666 

všechny recenze uživatele

⭐️⭐️⭐️⭐️V porovnání s ostatními českými výšplechty to je celkem fajn. Námět není stupidní, herci kupodivu hrají a nepředvádějí trapnou estrádu. Obsazení je z 90% sympatické a celý příběh tak nějak přirozeně plyne dál. Samozřejmě by to nebyl český seroš, kdyby i zde nebyly postavy, které nemohu vystát, v tomto případě jsou to absolutně vymaštěná Alex, ožralá učitelka plavání (sorry, ale ten chlast z ní přímo tryská) a naprosto dementní/nechutný manžel prostřední z dcer, který se ještě neprobral z puberty. Ale jinak, plus minus v pohodě, na tu bídu. 😁 ()

kajas 

všechny recenze uživatele

Na Tátu v nesnázích jsem se původně vůbec dívat nechtěla, ale zaujaly mě příznivé recenze po pilotní epizodě, a tak jsem to s rodinným seriálem z produkce televize Nova přece jenom zkusila. Martin Pechlát už dříve dokázal svůj komediální talent a byl rozhodně tahounem celého seriálu. S představitelkami svých dcer má výbornou přirozenou chemii a první díly byly opravdu příjemné oddychovky. V druhé polovině seriálu se ale více hraje i na dramatickou notu a výrazná změna nálady mi úplně nesedla. Přesto se jedná o nadprůměrný nekriminální seriál, na který se klidně ráda podívám znovu. ()

Reklama

quokam 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Scenaristicky po vetsinou ok. Rezijne uz to bylo horsi. Clovek kupr neveril, ze bazen, ve kterem se obcas vykoupe jeden az dva lidi, uzivi plavcika. Nejvetsi slabota vsak spocivala v herectvich. Drtiva vetsina hercu proste hrala, nebyla ve svych rolich prirozena, uvolnena, clovek jim neveril, ze zijou, ze existuji, jeli si sve party a nereagovali na sve kolegy. Jako bychom pozorovali Ulici s komedialnim nadechem. S cestnou vyjimkou Agaty K, Jitky Sch a Vasila Fr. Tito tri a nakonec i dobre sepsana dejova linka kolem nejmladsi dcery vytahla serial v celkovem pocitu na tri hvezdy a poctivych 5/10. ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Táta v nesnázích je takový typ seriálu jakým je Osada kupříkladu. Působí de facto pohodově, rodinně a nenásilně. A když je divák trpělivý, najde se i nějaká vtipná scéna nebo dialog. Že postavy řeší hlavně milostné trable je vlastně jasné. Vždyť to tak bývá v každém druhém seriálu. Martin Pechlát je výborná volba, sympatičtí jsou i další mladí herci. Snažím se Tátu taky posuzovat v kontextu s tvorbou ostatních televizí. Převládají kriminálky a studiovky typu Zoo. Pravda, v poslední době roddiných seriálů přeci jen přibývá. A není divu. Diváci se na ně obrací stále častěji, přesyceni ohranými tématy a vyčerpanými žánry. Od tohoto seriálu nelze čekat nic jiného, než že se jedná o oddychovku. Za to však řemeslně dobře zpracovanou, vizuálně hodně přitažlivou a herecky opravdu dost sympatickou. ()

Prochy38 

všechny recenze uživatele

Velmi milé překvapení na české poměry, kdy na 10 seriálů je jeden koukatelný. A zde funguje všechno. Snad jediný velký zápor je to, že končí po 16ti dílech. Srajdy nekoukatelného typu mají několikaletá trvání a když se něco povede, utneme to v základu. A ještě jsem se dočetl, že snad seriál uhnul Big Brotheru.... :( Za mě jinak opravdu příjemná záležitost. Super obsazení, pohodové a neohrané téma. Parádní hudební podkres a milý příběh. Za mě všechny palce nahoru. ()

Galerie (494)

Reklama

Reklama