chelseaman22

Nejlepší akční film 90. let 20. století. Schwarzenegger zahrál roli "robota dobráka" s naprostou dokonalostí. Scéna, kdy mu malý John Connor nařizuje, ať se usměje byla vážně úsměvná. U filmu jsem se vůbec nenudil, výborný snímek. 90% ()

filmmovier

Bombastické pokračování jednoho z nejlepších akčních sci-fi všech dob je jednoznačně o stupeň lepší, než jeho předchůdce, ale to tady každý ví... Výborné tempo, téměř nonstop akce a vynikající finále jsou jen několika skvělými momenty. Digitální efekty jsou taky na jedničku, na rok vzniku opravdu vynikající. o hereckých výkonech už ani nemluvě - Arnie se proměnil na ochránce, který jedná, když musí, skvělí jsou i Edward Furlong a šílená Linda Hamilton, jejíž apokalyptické vize vskutu stojí za to. Pak tu ale musí být ještě záporák - nejdokonalejší model Terminátora T-1000 v podání agenta Doggeta z Akt X z tekutého kovu je jedním z nejdokonalejších filmových záporáků.... Ale opět k filmu: James CXameron opět dokázal, že je jedním z nejlepších režisérů. A film samotný nabízí jedinečný zážitek, na který jen tak nezapomenete, pro fandy navíc povinná povinnost. Bomba po naprosto všech ohledech, Ať si vemete co chcete, v tomto filmu je vše dokonalé. 100%. ()

Motinski

Prvý diel je komorný masaker kde sci-fi pozadie nebolo to hlavné. Toto už je blockbuster čo nemá chybu a ide si tempo ako máločo v tých rokoch. Je väčší, viac prístupný a s lepšími efektami. V tom Cameron dokázal predbehnúť dobu. Obidvaja terminátori pôsobia drsne a scenár je prepracovanejší. T2 už nebude nikdy prekonaný žiadnym pokračovaním ani remakom a osobne pre mňa ide o jeden z najväčších klenotov kinematografie. ()

Script

Jeden z asi nejnapínavějších a nejakčnějších dílů Terminátora, který mi doslova bral dech. Zvraty byly super i postupný vývoj děje kam to všechno směřovalo. Nešlo to předvídat. Prostě Masterpiece! ()

David.Darco

T2 ani po toľkých rokoch nestratil ani štipku svojho kúzla. A verím že nikdy nestratí, aj napriek šialene posúvajúcim sa možnostiam CGI a čoraz väčšej previazanosti s realitou. ()

DragonnCZ

Geniální a perfektní film kde funguje vše na jedničku. Nikdy jsem nevěřil, že by mohlo být od Camerona něco lepšího než Titanic a Avatar, ale zde jsem byl téměř jak u vytržení. Jednička Terminátora už byla sama o sobě mimořádně kvalitním dílem, ale toto pokračování dovádí vše možné k dokonalosti. Přes úžasné napětí doplňované rozmanitou akcí a nápaditostí, ale to nejsilnější byly postavy celého filmu. Sarah Connorová a její syn tvořili super dvojku a drsňácký, nařachaný Arnold co všechny kosí jako by se nechumelilo už vše dovádí k samotné dokonalosti. O to víc skvělé dialogy, které balancují mezi vážností a humorem. Nemám víc co dodat než jenom ,, Hasta La Vista, Baby! " ()

honza7

Můj nejoblíbenější díl, ze série Terminátorů! Co nedoporučuji, je dabing, kerý byl nedávno v TV, kde John mluvil jako malé dítě. Jinak super scény a super děj! ()

adams89

Druhý díl Terminátora je snad ve všech ohledech lepší, než díl první a ukázal nám, že i pokračování může překonat originál. S obrovským rozpočtem si režisér James Cameron mohl dovolit vše, co se mu zlíbilo a to je obrovský plus. Tak například, když chceme srovnávat vizuální stránku s jedničkou, tak to je, jako kdybychom srovnávali středověk a dnešní dobu. Dvojka je jeden z prvních snímků, kde se poprvé objevují moderní počítačové efekty. To, co ve filmu můžeme vidět, jsme v jiném filmu do té doby snad ještě neviděli. Hudební zpracování je jedno z nejlepších, jaké se vidí a oproti jedničce je to také velký posun směrem dopředu. Arnold, od role nelítostného zabijáka, přešel k roli zachránce a to mu jen prospělo. Stejně jako v jedničce, tak i tady se mu podařilo dokonale zastínit svého filmového protivníka (v tomhle případě to odnesl Robert Patrick, který po filmu dostával jen role do béčkových snímků). Za zmínku stojí také velmi kvalitní scénář se skvělým humorem a nesmrtelnými hláškami. Terminátor 2 je podle mě nejlepší akční film devadesátých let, jeden z nejlepších vůbec a jednoznačně Arnoldův nejvydařilejší.100% ()

LordSnape

Triky jsou fajn, ale i přesto mám radši jedničku. Nevím no. Hodný Terminátor? Kdo to kdy sakra viděl? Lepší byl prostě jako zabiják! ()

Sfinkter

Dvojka čerpá většinu nosných scén z jedničky. Ale v tomto případě mi to vůbec nevadí, Cameron chtěl předložit nabušenější verzi a to se mu povedlo. Apokalyptická nálada mi vyhovuje a souboje terminátorů nemají chybu. ()

Wall-E

Pro mě největší sci-fi klasika a srdcovka všech dob. Převratné efekty, které do dnes nebyly překonány. Arnold a James v životní formě! Co dodat? Ten film mluví za vše. 101% ()

fray

Nesympaticka Sarah a její nevyvedenej synátor po boku nadopovaneho Arnolda. Vidim v tom chut vydelat dalsi penize. Co je ve dvojce noveho tak to jsou pokusy o nejakou vetsi hloubku. Opakovalo se hodne z jednicky. Zas terminator jede v kamionu kterej vybuchne.... Vpodstate takovy predchudce Kobry 11. Same "realne" vybuchy a honicky. Do nasich hrdinu se muze strilet jak chce ale zasahne je jen jedna kulka z tisice a to maximalne do nohy nebo ramene:-). Zly terminator si asi v prubehu rikal: proc bych za nema utikal... pujdu pekne krokem a dam jim naskok a moznost aby to vyhrali. A s temi zasahy do minulosti si myslim ze taky moc nevychytali. To uz je realnejsi Cerveny Trpaslik ktery si z toho dela srandu. Vubec nemeli pokracovani natacet ale ocividne se jim o vyplatilo. Tak se natocila i trojka a ctverka a treba casem bude dalsi. Jednicka se mi celkem dost libila ale tohle uz bylo horsi. Myslim ze zde na CSFD zbytecne precenovany. Takovej film presne pro novu a jeji divaky:-) ()

Mrkvič

Absolutní top. Drsný Arnold překvapující i vtipem (zvláště v rozšířené verzi). Na svou dobu neuvěřitelné triky, které strčí do kapsy i dnes většinu velkofilmů. Parádní hudba. Dobře - asi ztrojnásobeno nostalgií, ale stejně je to super film. ()

bubun

"Potřebuju tvé šaty, tvé boty a taky tvou motorku." ................ "Chci se ještě zastavit doma, musím si sbalit věci." - "Zamítá se." Zbožňuju Soukupův dabing. ()

Mirokukii

Akční sci-fi v celé své kráse. Má to děj, má to spád, má to myšlenku. Cameronovi se tento kousek opravdu povedl a zrežíroval ho ve velkém stylu. Souboje dvou terminátorů jen umocňují na svou dobu perfektní, oku lahodící triky. Hudba jen dokresluje skvěle vykonstuovanou atmosféru. I po xtém shlédnutí napětí a zábava neopadávají. ()

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu