Robin využije pozvání svého snoubence, aby si od přemíry práce odpočinula na týdenní dovolené v tropech. Odletí do francouzské Polynésie a odtud malým, poněkud chatrným letadlem stárnoucího Quinna Harrise na ostrov Makatea. Po příjemném večeru, kdy ji Frank požádá o ruku, se však Robin ráno dozví, že musí pracovně na jeden den odletět na Tahiti. Nezbývá jí, než najmout Harrise, jediného dostupného pilota. Jeho letadlo se však dostane do bouře a po zásahu bleskem je nuceno nouzově přistát na neobydleném ostrově. Robin, která katastrofu nevnímala, protože si vzala silné prášky, se ráno s pilotem pohádá, když zjistí, že jsou na ostrově a bez možnosti spojení se světem. Zatímco Frank a pilotova milenka Angelika čekají na výsledky pátrací akce, dvojice se na ostrově hádá kvůli každé maličkosti. Druhý den zahlédnou u ostrova kotvit jachtu, když se k ní vydají v nafukovacím člunu, zjistí, že loď přepadli piráti. Stanou se svědky vraždy majitele jachty. Pokusí se pirátům uniknout, po velké honičce jsou chyceni. Přežijí jen díky duchaplné Robin, která pirátům namluví, že má na druhé straně ostrova jachtu plnou zlata. Cestou k neexistující lodi se dvojici podaří uprchnout. Nemají ale vyhráno, protože jsou stále uprostřed neobydleného ostrova a v patách mají krvelačné piráty. (TV Nova)

Pingu

Je škoda že tenhle film má tak nízké hodnocení. Vynikající Anne Heche i Harrison Ford, nádherná krajina nebo obráceně ??? :o)) ()

Barak

Tuhle romantiku mám odjakživa rád. Ford a Heche tu jsou výborní a jakmile ztroskotají na ostrově, tak na scénu nastoupí i humor, který vydrží i po zbytek filmu. Scénář by mohl být určitě lepší, ale i tak moc fajn romantická komedie.... ()

frbulka

Ideálka na dnešní páteční večer, Harrison Ford a Anne Heche tvoří milou, jiskřivou dvojici a vůbec celý snímek na mě působí velmi přirozeně, příjemně a usměvavě. ()

Kingjiri

Dobrodružně-akční romantická komedie, jejíž potenciál zustal znatelně nevyčerpanej. Osobně bych ubral na romantice a víc se vyřádil v dobrodružně-akční rovině (boj a snaha o přežití na pustym ostrově přece nabízí tolik možností) a haprujícim vztahu mezi rozdílnejma charekterama hlavních postav pro komediální rozměr. No, co si budeme povidat, kde by snímek byl bez Harrisona Forda v hlavní roli. Hlavně za něj, cameo Dannyho Treja a pár dobrejch fórků třetí silnější hvězda. ()

tranquill

"To je síla, pilot filosof!" Perfektní dobrodružná romantická komedie. Připomenula mi skvělý Souboj o poklad Yankee Zephyru a díky krásné a sympatické Anne Heche i třeba Meg Ryan ve svých nejlepších filmech. No a Ford? To je charismatická jistota :-) Vlastně jsem už dlouho neviděl podobný film, kde se snoubí výborní herci s dobrodružstvím, akcí, nápaditými vtipnými dialogy a nádhernými exteriéry. ()

chlebos

Je smutne sledovat jak vcelku pekny namet na romantickou komedii s povedenym pareckem hercu je uplne znicen tou trapnou epizodkou s piraty. ()

haWranka

Otřepaný téma. Ale hraje v tom Harrison, kterej by byl skvělej i v reklamě na prací prášek a Anne je taky sympaťanda. Takže nic proti. ()

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche