Jamie, Lee, Bacon a Moon se opět zaplétají v okolí putyky východního Londýna. Jejich holandští kámoši přijedou s výběrem dobrýho porna, který nevědomky zachytili. Netušili, že zásilka byla určena pro velkýho gangstera Miami Vice. Tato událost zavede všechny do série nechtěných situací, které je seznámí s podsvětím... (oficiální text distributora)

Stanley619

Musím se přiznat, že jsem čekal spíš další příživnický snímek, který se pase na úspěšnosti předešlého filmu. Ale byl jsem celkem mile překvapen, protože se na to dalo v pohodě koukat a ještě jsem se slušně pobavil. Klasicky britská gangsterka plná amatérských zlodějíčků, jejich přešlapů a mafiánů, a jejich naháněcích poskoků( ano, je to hodně jako Podfuck). Solidní, zábavná podívaná, která neurazí. 68% ()

WarholsC

S prvním dílem se to sice srovnat nedá, ale když se na to podíváte nezaujatě, tak se to nakonec do průměru vejde. ()

Pitryx

No, trošku to z prvního filmu ubralo, ale koukatelné to bylo, překvápek také dost, takže hodnotím skoro stejně. Ani zde jsem nenašel sympatického hrdinu, takže dojem je takový, víceméně rozpačitý no. Něco tomu chybělo. ()

Weirdman

1/10... Extrémne zlé pokračovanie, ktoré čerpalo z originálu asi tak, ako keď z čerstvého banánu zjete šupu a nie vnútro... ()

freeeeedom

Folkson sa snaží napodobniť Ritchieho klipový štýl z jednotky, čo sa mu očividne nedarí. Proste sa len snažil nadviazať na inak vynikajúci prvý diel ale v tomto prípade to, že dvojka vačšinou nedosahuje úroveň jedničky, platí dvojnásobne. Herci bez akejkoľvek charizmy, scenár čo do prepracovanosti nesiaha jednotke ani po členky, gagy sú obšas fajn ale to je skor výnimka. Len nevydarený plagiát. ()

BigBrother

Sice se to na ceskem trhu distribuuje jako normalni "dvojka" k Lock, Stock and Two Smoking Barrels, ale ve skutecnosti je to jen pilot k anglickemu serialu inspirovanemu timto filmem. Na televizni produkci to neni az zas tak hrozne - ve srovnani s Kobrou 11 to atmosferou exceluje, oproti Sopranos je to naopak dost chabe. ()

f393n6

Parádní oddechovka. Pustit si to na videu, udělat si dobrý jídlo, čaj, zalehnout do postele & turn off the brain. ()

blekekeke

Proč se to k sakru jmenuje "sbal prachy a vypadni 2"? Pokus o návaznost je v tomto případě matoucí. Jinak je to docela vtipná věc, nenudilo to, pobavil jsem se :) ()

tvujkolega

Jasně s Pod(f)uck em se to nedá srovnat, ale přesto se jedná o vcelku povedenou gangsterku s výrazně komediálními prvky a je to celé jaksi stylové a vlastně docela hodně dobré. ()

mcamino

Určitě bych to neviděl tak černě jako většina zdejších uživatelů. Pravda, že s prvním dílem se to nedá srovnat. Přesto že totiž koncept děje je stejný jako v díle prvním (velké překvapivé zvraty), a to velmi cením, Není děj tak propracovaný. V prvním díle jsem chválil posledních 30 minut, to byla jízda. Zde odpovídal této půlhodince celý film, což ve výsledku znamená, že 20 minut před koncem filmu jsem si pořád připadal jako v úvodu filmu. Než se totiž stihly otevřít všechny zápletky, tak už se zase zavíraly. A to je velká škoda, film měl velký potenciál. Toť mé hodnocení vzhledem k prvnímu dílu, pokud vezmeme film jako takový, nebyl vůbec špatný a 4* si zaslouží. ()

Rapollo

Čekal jsem méně a také jsem méně dostal. Chválabohu ten Ritchieho rukopis to ještě nese, byť jen jako podíl na scénáři, ale jinak nás asi nemůže překvapit, že oproti prvnímu Lock, Stock nám Folkson mrsknul do šálku pětkrát vylouhovaný čaj. První povzdech patří obsazení. Ne, opravdu žádný Statham nebo Jones, jen taková partička uhlazených a na londýskou galérku až příliš sladkých chlapíčků. Naštěstí tu je rodina Kočků (myslím ty kolotočáře) a Čahoun se svým paníčkem Miami Vicem taky jako figurky ujdou. Žel dvojka zhulených Dutch je jako z filmů o Šimonu a Matoušovi, a to je opravdu velmi jednoduchá zábava. Nebýt jejich trapné přítomnosti, byl by filmek o hvězdičku lepší. Konec je taky laciná záležitost, ale ten úplný konec (Ještě pořád mi dlužíte prachy za to porno...), ten je zasejc náramný. Jé, sorry, právě jsem ho prozradil! ()