Reklama

Reklama

VOD (1)

Série(2) / Epizody(16)

Obsahy(1)

Detektivní minisérie Zákony vlka sleduje příběh někdejšího kriminálníka Roberta (Stanislav Majer), kterého shoda okolností po propuštění z vězení přivede na druhou stranu zákona. Ocitá se v zapadlé vesnici v pohraniční, s níž jej spojuje nejen osudový vztah se Sárou (Linda Rybová), ale i nedořešené záležitosti z minulosti. (prima+)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (30)

Meteorista 

všechny recenze uživatele

Kamilka (Tereza Švejdová) je kouzelná. Sem docela překvapenej, že tu dost hodnotících kritizuje kvalitu a herectví. Mně to přijde naopak dobrý, místy velkej nadprůměr na český poměry. A hezky to plyne a fajn se na to kouká. A že to není uvěřitelný stran vyšetřování a postupování v rešení jednotlivejch případů? No a co. No. A. Co. Mně fakt víc záleží na tom, aby se na to dobře koukalo a ty příběhy byly fajn a zajímavý. O tom filmy a seriály sou. Pro mě fakt velký překvapení, na český seriálový poměry. ()

FeroFabus 

všechny recenze uživatele

I když v tomto seriálu byly nějaké nelogičnosti, možná i skoro nesmysly, tak celkově v celé záplavě českých podprůměrných krimiseriálů působil velice originálně. Vedle strachova Labyrintu je to jediný český krimiseriál, který jsem sledoval celý, většinou to vzdávám po třetím díle. Jenom nechápu kritiku výkonu(a nejen na stránkách ČSFD) Terezy Švejdové, to si někdo fakt myslí, že je tak špatná herečka, když to hrála tak naivně, podle mne naopak byla skvělá. ()

Reklama

bourec 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Za ty dvě hvězdy mě můžou autoři poděkovat. Na začátku série se na manžela Rybový- starostu provalily dotační podvody jen tak mezi řádky, aby se to vlastně v tom seriálu připomělo snad dvakrát jen tak koutkem huby. To mě docela nasralo. Ty případy byly celkem nanicovatý. Další perlička je herečka v roli policajtky. To byla vážně pecka. Nic horšího jsem jako herečku neviděl. A konec. No, asi se nedal čekat nějakej růžovej happy end, ale tohle mě moc neuspokojilo. Brož v krabici na hračky, a Rimský doufám neslíbil pokračování. Mohlo to bejt sakra lepší. 40%. ()

ostravak30 

všechny recenze uživatele

Mezi všemi kriminálkami posledních let, na některých se mimochodem právě Marek Najbrt, Robert Geisler a Gabriela Erleová také podíleli, jsou Zákony vlka přeci jen něčím o kapku zajímavějším. Hlavně zpočátku. Pak se hlavní dějová linka, mimo kriminální případy, trochu unaví a plouží se. Až závěr je opět dramatický, ale škoda, že se nešlo více do hloubky a děj se více neposouval a nestával se pomalu dramatičtějším a dramatičtějším. Trochu mám pocit, jako by se tvůrci těchto věcí báli a raději se drželi při zemi než by zbytečně riskovali. Je to škoda, ale tento seriál se přeci jen kapánek vymyká, což je dobře. Chtělo by to ovšem více odvahy, dramatu a napětí. ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Koukatelný krimi seriál. 1)  Hlavní motiv kozel zahradníkem je v historii českých krimiseriálů dost neotřelý (jinak ovšem ani ne, viz třeba Banshee) a sliboval zajímavou podívanou. Scenáristé vytvořili použitelný děj a režie dodala koukatelnost. Naštěstí tvůrci věděli, kdy skončit, a tak se jim podařilo udržet slušnou úroveň po celou dobu._____ 2)  47letá (!) Linda Rybová (starostova žena Sára) je kočka snad ještě větší než v mladších létech. 44letý Stanislav Majer (kozel, jenž se neočekávaně stal zahradníkem) byl v roli sympaťák, stejně jako 69letý přesvědčivý Jan Novotný (praporčík před důchodem) a 33letá Tereza Švejdová (policistka) se svérázným hereckým projevem._____ 21.12.2023 - druhá řada pokračovala v nastoupeném trendu bez překvapení či ztráty kytičky. ()

Galerie (673)

Zajímavosti (2)

  • Natáčelo se v okolí Řevnic. Obecní úřad je v obci Choteč, policejní stanice v Třebotově. Penzion je lovecký zámeček Tři Trubky u Strašic. Starosta obce žije ve srubu u Berounky v Čilé. Vidíme také obec Hostim. Horské záběry se natáčely v Krušných horách. (rakovnik)
  • Rokle, kde byla nalezena mrtvá žena, jsou Solvayovy lomy. Sklárna je v Nižboru. (rakovnik)

Reklama

Reklama