Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiální text distributora)

Zajija

Další nerozlučná dvojka. V tomto filmu jí tvoří Harlod a Kumar. Zběsilé dobrodružství dvou kluků co si rádi zahulí jsem sledoval rád a s úsměvem na rtech. Dobře jsem se pobavil a přecejenom každý chce mít svůj White Castle. Pro mě je to čtyřhvězdičková komedie ()

iKosser

Při koukání nikdy nemáte takový ten pocit, kdy se prostě cítíte trapně už jenom proto, že se s váma dívá kamarádka/kamarád/přítelkyně/matka(xD) a vy jste ho/ji na to zatáhli, na takovou koninu...ale nikdy v celém filmu jsem si to nemyslel, jen si užíval minutu od minuty proložené nevkusnými vtípky :) po dokoukání jsem se těšil na dvojku jako na málokterou pokračující ságu :)) ()

casef

Občas se nějaký vtip povedl, ale daleko víc jich bylo trapných až na půdu (gapard, rogalo) a odporných (sračková soutež, hnusák s beďarama). ()

LetztesBiest odpad!

Hm ... tak tedy vážně nevím. Je pravda, že jsem to ani neviděl celé a navíc už od té doby uplynulo celkem dost času ... ale nedokoukal jsem to právě z toho důvodu, že mi to přišlo natolik dementní, že jsem ani neměl zájem to sledovat dál, což se mi taky zas tak často nestává. Proto mě překvapuje zdejší relativně vysoké hodnocení a přemýšlím, jestli to moje není až moc přísné, ale než bych se na to pokoušel koukat znova, tak si radši pustím nějaký zajímavější film, tenhle mě na první pokus tedy rozhodně nepřesvědčil. ()

Peatrson

Hledáte dobrou komedii ? Právě jste ji našli je tu Harold a Kumar,huličská komedie jako vyšitá,.pokaždé co si tento film pustíte,nebudete litovat času ztráveného nad tímto filmem :) ()

Bezda22

Měl sem tu 4 hvězdy. Dneska to dávali v telce, tak sem na to kouknul. Je mi 21 a asi nikdy nedospěju, v pubertě navěky :-D. To je kurevská paráda :-D. Musel sem to změnit na 5 hvězd. To jinak nejde ()

Stanix

Jediné pozitivum téhle postpubescentní šaškárny je, že to má jenom cca 80 minut a tak se to dá vydržet. ()

GameboyNES

jedna z nejlepších huličských komedií, baví mě i v roce 2020, kdy už vtipné komedie nevznikají, aby náhodou neurazili nějakou uchylnou menšinu. 100% ()

MarkHoppus

Pěkná komedie na odreagování. Občas se setkáte i s malými náznaky jakéhosi děje, ale jinak je to mírně nadprůměrná americká blbost. ()

HarlanWade

Hodně odvázaný huličský úlet, který těží zejména z invenčně originálních fórků a zábavného, neokoukaného dua Cho-Penn. Ale zase taková pecka to přeci jen není. Jen lehce nadprůměrná záležitost s překvapivě hodně velkým množstvím světlých míst. ()

CaMMe

Když má komedie hodnocení nad 60% tak čekám relativně dobrou komedii. Nevím kde tato takové hodnocení nabrala. Pravda je, že pár scénkám jsem se tam zasmál, ale většina z nich mi přišla trapná a nemožná. Z různých koutů slýchám Zahulíme, uvidíme to ja klasika jako Prcičky. Ne! Není. Zahulíme, uvidíme je další americká slátanina hoven. 35% ()

vitac.

"Neboj, oni si jen tak vyjou. V zápase jeden proti jednomu kojota v pohodě skolíš.":) Ačkoliv scénář je hodně šílený a bizarní, Zahulíme, uvidíme je vcelku fajn ulítlá komedie u které jsem se většinu času bavil. Ani se mi nezdálo, že by vtípky klesaly k fekalitě či trapnosti, i když pár takových by se samosebou také našlo. Sousedka Marie dobrá;) ()

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

Huliči, DiCaprio a Nottingham

Huliči, DiCaprio a Nottingham

29.07.2008

V dnešní vydatnější novinkové náloži potřetí zahulíme a uvidíme, co připravuje Leonardo DiCaprio a jak to vlastně vypadá se Scottovým Nottinghamem. Jednička stála 9 milionů a vydělala 23, dvojka si… (více)