Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiální text distributora)

littlesatan

Kumar a Harold jsou šilená dvojka. Příběh byl skvěle propracovaný. A je až neuvěřitelné, jak je tenhle scénář napadl a že se to fr rozhodli natocit. Miluju ten film. Stejně tak dobré, jako klub sráčů. Prostě film kterej ocení jen legendy. ()

GrgaPitic

Třeba mě zabte, mě to připadalo vtipný a to jsem si předtím nezahulil. Výjimečně vhodně zvolený český název filmu, i když s originálním, jak je u nás dobrým zvvykem, nemá nic společného. p.s. Reklama "Marihuana zabíjí" mě fakt dostala ;-) ()

Yojimbo

Každý se někdy potřebuje odreagovat. A tenhle film je k tomu jako stvořený. Spíše situační humor (i když nějaký ten fekální se také najde) je úsměvný, ale třeskutě vtipný rozhodně ne. Na druhou stranu charizma obou hlavních protagonistů je dostatečně silné, abyste se na ně dokázali dívat po celý film... takže něco mezi dvěma a třemi. ()

Tryman

Nebylo to tak zlé, ale spíš průměr. Prakticky jsem se nenudil, místy se i objevil docela povedený vtip. Velké plus za obsazení Neila Patricka Harrise. ()

maaan

"I figured I'd bust you out and we'd go get some burgers." Haha...pursuit of burgers = pursuit of happiness. Taková přiměřená kravina, ale může pobavit. ()

Luisis

..Poď brácho, zapálíme tuhle špeluňku..Tahle věta a ta scéna se mi vryly do paměti.Jinak film průměrný.Hlavní hrdinové nesympatičtí.Po zhlédnutí jsem si musel dát jointa:-) - 55% ()

Kingjiri

Myslim, že kvalitní film se pozná podle toho, že člověka pobaví stejně (nebo dokonce víc) při každym dalším zkouknutí. Zahulíme, uvidíme jsem viděl už po třetí a rozhodně mě už nedokázalo pobavit tolik, jako při prvních dvou projekcích. Nevim, jestli jsem za těch pár let, co jsem to neviděl víc "dospěl" a změnil se mi smysl pro humor, ale z nadprůměrný huličský komedie se rázem stala jenom komedie průměrná, která neurazí, ale ani nenadchne. PS: Koupě DVDčka ale stejně nelituju :) ()

Hever

Film se zhulenou zápletkou, při kterém se rozhodně smíchy nerozkrájíte ani se nebudete divit, proč se zde jezdí na gepardovi... ()

Allan

Někoho možná neurazí, ale nikoho určitě nepotěší. Vydržel jsem sledovat slabou hoďku, tak možná budu neobjektivní, ale tenhle film je jen slepenec všech doposud použitých klišé z teen-komedií. Aspoň jsem jako klad chtěl vyzdvihnout, že není zbytečně fekální, ale roztomilá scéna se sračkovou bitvou mi i toto znemožnila. Takže snad jediný klad, že hlavní hrdinové nejsou po dlouhé době prvoplánoví dementní Amíci, kterými se to teď jenom hemží. Třeba nás čeká nová éra národnostně-menšinově-korektních komedií. Proboha! ()

SFalconJ

Je to taková kravina, až je to boží film. Tento filmy opravdu těží ze své blbosti, která Vám nedovolí odejít od obrazovky. Pro ty správný týpky tenle film určitě stojí za zhulení, ale opravdu se nedá brát vážně, protože jinak byste asi rozflákali bednu! ()

arkie

Uchádzajúca komédia k večernému špeku. Pripravte si k tomu nejaké jedlo, inak budete trpeť. Len škoda, že White Castle naozaj existuje, takže z toho cítiť PRko. .. a vraj sa plánuje pokračovanie. Hm. ()

Sosak

Zahulíme, uvidíme je film absolutně o ničem, příběh to má skoro tak prázdnej jako Experti a konec ve stylu trapnýho happy endu, ale i tak to není zas tak strašnej septik, jak se zdá. Několik hlášek a fórků totiž musíte odměnit smíchem, ať se vám film hnusí nebo ne. Co na tom, že nemaj v ději žádný opodstatnění - stejně vás určitě scéna s keřem v lese pobaví. Jinak samozřejmě tam najdete i řadu trapností, ale jenom za to málo skutečně povedených scének dávám dvě hvězdičky...JSEŠ SNAD PÁN LESA!? ()

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

Huliči, DiCaprio a Nottingham

Huliči, DiCaprio a Nottingham

29.07.2008

V dnešní vydatnější novinkové náloži potřetí zahulíme a uvidíme, co připravuje Leonardo DiCaprio a jak to vlastně vypadá se Scottovým Nottinghamem. Jednička stála 9 milionů a vydělala 23, dvojka si… (více)