Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiální text distributora)

vitac.

"Neboj, oni si jen tak vyjou. V zápase jeden proti jednomu kojota v pohodě skolíš.":) Ačkoliv scénář je hodně šílený a bizarní, Zahulíme, uvidíme je vcelku fajn ulítlá komedie u které jsem se většinu času bavil. Ani se mi nezdálo, že by vtípky klesaly k fekalitě či trapnosti, i když pár takových by se samosebou také našlo. Sousedka Marie dobrá;) ()

Mire

Veľmi záživné pozeranie, je neuveriteľné čo sa môže dvom hladným kámošom stať za jednu noc putovania za hamburgermi ktoré videli v reklame v telke :DD EDIT 11.9.2011: takže zvyšujem o jednu hviezdičku za DVD, bohatá bonusová výbava, ktorá je navyše preložená v českých titulkoch + pekné menu - nie je o čom :) A s Kdo hulí ten umí by som to neporovnával - bola to desná sračka ()

Toustovač

Na "film pro stavy snížené mentální kompetence" mi to přišlo málo ujetý a až překvapivě nudný (neboli do hamburgrárny jim to trvá tak dlouho hlavně kvůli jejich tuposti, která moc zábavná není). ()

MaxForValue

Jedna z najlepších komédii, ktorú som v posledných mesiacoch videl. Skvelý CHo a Penn, ktorých dopĺňa v cameo roli Neil Patrick Harris či ďalší. Skvelé hlášky, skvelé vtipy, veľmi slušná zábava. ()

henrycruel

Já tuhle komedii prostě žeru! Smál jsem se od začátku do konce. Scény s hnusákem nebo s gepardem jsou prostě nezapomenutelné. John Cho a Kal Penn by spolu mohli natočit další komedie, protože jsou cool dvojka. ()

KucC

Zábavnějších 88 minut bychom v tomto úseku jen těžko hledali. Parádně natočený trip za vysněným jídlem, který má svižné tempo a velice silné vtipné momenty. ()

Bazinga2563

Sranda, sranda, sranda, prostě sranda. Nic velkého od filmu nečekejte, protože nic velkého nedostanete. Já jsem se pořádně pobavila a to je tak asi jediné, co jsem chtěla. ()

kubilov

Stylová huličská komedie se sympatickým Korejcem a Indem, která se postupem času vyvrbí v šílený road trip za burgery ve White Castle. Neil Patrick Harris as himself samozřejmě válí jako vždy. Docela mě překvapilo, že mě to jako nehuliče docela bavilo, na rozdíl od pokračování. ()

MatyTM

Dost dobrý úlet Harolda a Kumara. Bezvadná komedie hlavně asi spíš pro mladší generaci, nevím jestli by ty neskutečné Kumarovy kecy zabavily i dospělého člověka...Jízda na gepardovi, sračková válka na dámských záchodcích, hnusák a jeho sexy hlas/ žena, japonské mejdlo a nakonec extra přitažlivý White Castle. Sbíhaly se mi sliny, jestli někdy pojedu do Ameriky určitě se tam stavím na třicet mini hambáčů a dietní colu... ()

Brano

Príbeh o tom, ako dvaja zhulený kamaráti dostanú chuť na Hamburgery, ktoré videli v miestnej TV a tak začína ich dobrodružná cesta. Dvojica Cho a Penn nebola zlá a vo filme sa našlo niekoľko skvelých scén, pri ktorých som sa z chuti zasmial. Ale takisto aj tých hluchých sa našlo zopár a miestami by musel byť človek asi zhulený, aby sa dokázal smiať. Ak vynechám scénu na toaletách, tak celkovo tento humor bol stráviteľný. Táto komédia ma výrazne nesklamala, ale ani nenadchla. Proste priemer, ktorý neurazí a miestami pobaví. /65%/ ()

marek29

Pár hlášek, spousta trávy a nezhulenej se na to rozhodně dívat nechceš.. Což se mi bohužel podařilo takže pár koz a zadků a.k.a americka komedie z devadesátek, ale na víc než 3 hvězdy to není jasný pane.. ()

Gamekeeper77

Dost ujetá hovadina, kde je většina fórků dotažená až do naprostýho absurdna, a právě to z ní dělá tak skvělou, zábavnou jízdu zakončenou kusem vysněnýho žvance. Tu speciální omáčku bych ale radši vynechal. Mohla by bejt ochucená semenem, zvířecím semenem :-)! 80%. ()

adamix

Priemerná, stredne smiešna huličská komédia o dvoch trtkoch, ktorých chuť po marihuane a hamburgeroch prinútila vyraziť si na dobrodružstvo nabité zážitkami. Je tu toho dosť, ale máločo vyvolá úsmev na perách. ()

Blazkowicz

Musím říct, že tomuto filmu jsem se kvůli ústřední dvojici vyhýbal dlouho. Nepřišli mi sympatičtí a zdálo se, že film bude blbost. Třetí díl jsem sice viděl, ale jen kvůli Vánocům a nijak oslněný jsem nebyl. Třídění udělalo svoje a tak jsem to zkusil. No a zklamaný rozhodně nejsem. Klasický fekální (?) humor ze začátku století a docela dobré hlášky. Ten samý režisér dělal Hele vole, kde mám káru?, takže je to hodně podobné. Škoda, že stejně jako jmenovanému filmu tomu dochází tak po polovině dech. Je to ale určitě o něco lepší. Uviděl jsem toho dost a ani jsem nezahulil. 4-* ()

Marg

Nečekal bych, že to napíšu, ale film měl překvapivě chytrý scénář, věci do sebe zapadaly lépe než v jiných podobných komedíích. Je zde řada nádherných scének. A pokud jde o fekální humor, bohužel tady je, ale pozitvně hodnotím reakci hlavních hrdinů, kteří na nej reagují stejně, jako bych reagoval já nebo většina diváků, tedy se znechucením, což hrdinům ještě přidá na sympatičnosti. A pokud ke všemu ještě máte rádi dobré hamburgery, návštěva tohoto filmu by pro Vás měla být povinností. A ještě hudba, na tu bych zapomněl, taky povedená. ()

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

Huliči, DiCaprio a Nottingham

Huliči, DiCaprio a Nottingham

29.07.2008

V dnešní vydatnější novinkové náloži potřetí zahulíme a uvidíme, co připravuje Leonardo DiCaprio a jak to vlastně vypadá se Scottovým Nottinghamem. Jednička stála 9 milionů a vydělala 23, dvojka si… (více)