Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiální text distributora)

Krastom

Zahulíme, uvidíme je jedna z mých oblíbených komedií. Líbily se mi všechny tři díly, které se od sebe příliš neliší. V prvním díle Harold s Kumarem dostali žravou a tak vyrazili na jídlo do hamburgrárny White Castel. Ve druhém díle se vydali na dovolenou do Amsterdamu, hlavního města marihuany. Ve třetím, vánočním díle sháněli vánoční stromek, aby se Harold zavděčil svému tchánovi. Všechny díly jsou si svým způsobem podobné, ve všech mají nějaký cíl, který kvůli nečekaným nástrahám nemohou lehce zdolat. V tom je ale ten vtip, protože ty nástrahy jsou kolikrát naprosto bizarní. Komedie o trávě mám rád a Harold s Kumarem mě několikrát výborně pobavili. Rád se podívám znovu na kterýkoli díl, protože nejsou náročné na koukání a dobře se u nich člověk odreaguje. ()

mareknovAk

Snad jedna z nejlepších komedií vůbec. Člověk se opravdu hodně zasměje a zůstane až do konce úplně přikovaný k židli. Zkrátka super !! ()

pido73

Neviem ani prečo mám rad ten film. Ja viem blbosť zhulený gepard , jazda na ňom ale sú tam pasaže kde sa riadne bavím. ()

kaladze77

Nie som ten typ, ktorý naschvál kydá na filmy, ale zas poviem si svoj názor aj keď možno pár ľudom sa to nebude ľúbiť, ale zas nechcem inému ani ublížiť...čiže v skratke, toto nie je moja šálka kávy, možno že niekomu hej, ale ja som sa nesmial....ani len nepousmial, veľmi slabé a úbohé sú "vtipy" pre mňa. Možno nejakí 15 roční chlapci sa na tom dobre zabavia ale ja nie, dávam dve ** za snahu a nápad. ()

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

Huliči, DiCaprio a Nottingham

Huliči, DiCaprio a Nottingham

29.07.2008

V dnešní vydatnější novinkové náloži potřetí zahulíme a uvidíme, co připravuje Leonardo DiCaprio a jak to vlastně vypadá se Scottovým Nottinghamem. Jednička stála 9 milionů a vydělala 23, dvojka si… (více)