Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiální text distributora)

vojtazz

Spíš tři a půl, ale tak abych musím odlišit od o dost slabší dvojky, které jsem taky přilepšil. Klasická road comedy. Hlavní představitelé jsou sympatičtí, ale nejlepší samozřejmně můj oblíbence NPH hrající heterosexuální verzi sebe sama :))))... Hnusák je mooc, ale ženušku má teda k nakousnutí :). ()

ecap

Na první pohled bláznivá komedie, ovšem při bližším zkoumání celkem nudný film. Z devadesáti minut mě bavilo asi deset a i to možná přeháním. Těžko říct, jestli je to kvůli tomu, že nemám žádné zkušenosti s marihuanou nebo je to opravdu kravina. Tak jako tak, tento film doporučuji pouze divákům, kteří při jeho sledování budou pod vlivem - a to čehokoli. ()

soulless

Slabší nepřímé pokračování, jehož humor uvázl někde mezi záchodovou mísou a těmi běďary, které praskají jedné z vedlejší postav po cestě. Pro mě Zahulíme uvidíme zachraňuje pouze John Cho ( a malou mírou také manželka toho beďara) :)) ()

3logix

Nápadité, zábavné a motivujúce :P ... Vzhladom na typ filmu a na vsetko, co by sa od neho dalo ocakavat, nemam co vytknut :) ()

Ejvi

Je to trapné, až je to pěkné. Můžete se na to dívat několikrát v takové té "správné" pohodě.. :) ()

Rattlanake

Výborná zhulená komedie v podání dvou maniaků. Už jsem to viděl několikrát a stále se mi to líbí, nemá to chybu. Občas tam jsou opravdu šílenosti, ale človšk se fakt baví. Na komedie moc nejsem tak je u mně cenné, že mně takhle něco dostalo. ()

luxus1

Z obyčejné cesty za burgrama se vyklube nadupaná komedie plná vtipných hlášek + Neil P. Harris který tady hraje sám sebe. Tohle můžu vždy 5***** ()

andydufrsn odpad!

Dlouho jsem přemýšlel jak tenhle film ohodnotit, ale lze k němu říct jen jedno Volovina, možná dokonce Volovina na entou…… ()

jujask

Čo dodať proste sú to dvaja kamaráti Harold a Kumar. Celkom zaujímavý spôsob reklamy na marišku. ja som sa bavil. ()

Aligon

Film stojí za pozretie i viac krát. Obsadenie, rovnako ako aj celý koncept mi naozaj padol a na niektoré scény si stále spomínam s úsmevom na perách. Najlepšia skupina ľudí čo sa vo filme nachádza sú "extreme group". Keď som ich videl prvá krát, hneď som si prial aby boli vo viacerých scénach a v scéne "KWIK-E-MART" ma to dostalo..."Extreme kayaking, extreme cheddar, extreme cashier, Dude, on a scale from 1 to 10, 1 being not so extreme and 10 being extremely extreme, I give this a 9.5! WOOOHO" ()

marvell_cz

Tento snímek je jedním slovem utrpení. Užije si ho snad jen naprosto nenáročný pubertální divák pod vlivem stejných látek, které ve filmu zhusta užívají dva hlavní hrdinové i jejich kamarádi. Nevěřím, že někomu přijde vtipná jízda dvou zhulenců na gepardovi, ano na gepardovi. Nebo když jeden olizuje druhého v bezvědomí, aby ho údajně zahřál. Pár chvilek, kdy se soudný divák zasměje, se ve filmu nakonec našlo, proto 15%. ()

Rathe

Tak tahle komedie mě fakt mockrát pobavila. Neustále zhulenej Číňan a Ind mají jeden cíl. Najest se ve fastfoodu. Ale cesta tam je zatraceně dlouhá. Zhulenej mýval, nemocnice, policie, jízda na gepardovi. Nemělo to chybu. A prdící válka těch krasavic na záchodech byla fakt luxusní. Našlo se i dost originálních hlášek, takže já jsem byl více než spokojený. ()

BH7

Když si tento snímek představím spíš jako parodii na Američany a Ameriku jako takovou, je to opravdu luxusní dílo. Je to prostě příjemná podívaná, když nechcete nějak zvlášť zapínat mozek, spíše naopak si tím lehce snížíte IQ. :D ()

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

Huliči, DiCaprio a Nottingham

Huliči, DiCaprio a Nottingham

29.07.2008

V dnešní vydatnější novinkové náloži potřetí zahulíme a uvidíme, co připravuje Leonardo DiCaprio a jak to vlastně vypadá se Scottovým Nottinghamem. Jednička stála 9 milionů a vydělala 23, dvojka si… (více)