Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiální text distributora)

mcamino

Úžasnej film, na něj se taky podívám kdykoliv, prostě neskutečná jízda dvou zhulenců, jo takhle by to šlo, legendární scénky. ()

pivson22

"Mám tu nejlepší trávu v New Jersey tak se pořádně zhulíme". Když Kumar touto hláškou zahájil film, tak jsem hned věděl, že tohle bude něco. A taky bylo :D Ano není to ten nejlepší film, ale rozhodně nezklamal. Mrzí mě, že další dvě části už jsou o dost slabší a předvídatelnější. 9/10 ()

ujo_chmel

Tento film som videl asi pred 10-11 rokmi prvykrat a na triezvo! Nie je to iba o huleni ale samozrejme je pre pochopenie celeho filmu nutne poznat ten specificky intenzivny pocit, ktory sprevadza hlavnych hrdinov od zaciatku - zeleny hlad. Bez toho je to priemerna sympaticka komedia, ktora obcas slapne vedla ale inak pobavi. Hlavne postavy su sympaticke a inteligentne, mlade, bezstarostne a tak sa obcas poriadne vyhulia, ved preco nie. Tazka pohoda. Jeden z mojich top filmov aj po takom dlhom case. ()

as-minor

Lepší priemer. Aj tak by sa dala zhodnotiť teenagerská komédia so sympatickou dvojicou, ktorá prostredníctvom zeleného všelieku rieši ťažkosti každodenného života. Vtipy fungujú aj nefungujú, otázka ich funkčnosti však záleží najmä na preferenciách diváka. A preto fekálny a miestami nekorektný humor v spojení s paradoxne inteligentnou dvojicou (investičný bankár a lajdák s nesmiernymi znalosťami z oblasti medicíny) môže niektorým ubližovať a spôsobovať úbytok mozgových buniek, no obecenstvo na druhej strane barikády sa pokojne usadí, „zapáli“ posledné zvyšky zakázanej „medicínky“ a užije si pohodovú jazdu plnú gagov a vydarených aj nevydarených nevšedných situácií. Z tých vypichnem aspoň „rozkošnú“ výkalovú vojnu na ženských záchodoch, Kumarovu predstavu ideálnej ženy à la „Marijánky“ a bláznivú jazdu na prítulnom gepardovi. A aj keď sa nejedná o žiaden filmový skvost na poli teenagerských komédií a určité scény sa až ostentatívnym spôsobom snažia vyvolať ľudský rehot, pocity, ktoré vo mne prevládajú sú zväčša kladného rázu. ()

KuceraJohny

Zahulíme, uvidíme už je taková klasická komedie pro teenagery. Jenomže ne pro ty dnešní, ani nevím jestli to znají. Ale pro mě je to klasika na které jsem ujížděl. Ted co jsem si to pustil po několika letech, mé nadšení z filmu trochu upadlo. Furt je to srandovní, ale už né tolik když nejsem pubertak. Zápletka je strašně jednoduchá, ale přitom geniální. Herecký výkony v podstatě nulové, ale hlavní duo je super. Hlavně Kal Penn je skvělý. John Cho mu důstojně sekunduje, zbytek ale nestojí za řeč. Na uvolnění je tenhle film skvělý, přemýšlet se nad tím fakt ale nedá. Rozhodně si to nepouštějte když máte blbou náladu mohlo by vám to zničet pohled na film. A to by jste nechtěl, protože tenhle film není sračka. ()

Breaker

Huliči, honička za burgrama, jointy a fakování ... no lepší to letos nebude. Ale 4* za to, že to je dost ujetý a neztrácí to tempo ani při poslední hlášce ... ()

Anakikin

Zpočátku jsem se lehce obával, že téhle teen komedii moc na chuť nepřijdu, ale naštěstí se žádný propadák nekonal. Docela vtipný a na tento žánr i originální film plný známých tváří z komedií jako Prci, prci, prcičky nebo Hele, kámo, kdo tu vaří však lehce v mých očích sráží ne zrovna povedené triky. Ty však ale přesto na mnoha místech bez problémů zapadají, takže se skoro zdá, jakoby to byl přímo záměr... ()

marocco

Čakal som väčší trapas. Priemer je podla mňa úspechom. Oproti tínedžerským komédiám, ktoré vznikajú v poslednej dobe, je táto vlastne dosť podarená. ()

Mithal

Tahle komedie má v sobě něco víc, než se na první pohled může zdát. Je to sice práštěná teenagerská, huličská komedie, ale zdaleka není úplně vymaštěná. I hlavní hrdinové vládnou jakousi inteligencí. Avšak ten příběh je tak absurdní, že to ani víc nešlo... a to mám rád. V některých scénách sice trochu přestřelili, ale jinak to nebylo špatné. "serte na hambáče, jedeme za děvkama" ()

BillyBob

Konečně skvělá huličská komedie plná skvělých fórů i dobře vypointovaných dialogů. Jen škoda té debilní záchodové scény. ()

mfanta

50% Zacatek byl velice zabavny, smal jsem se az hanba, ale pak se to v jednom okamziku zlomilo, uplne to ztratilo tempo a svezest. Prvni polovina minimalne 80%. ()

mopy

Je to jednodušší, ale přesto zábavná komedie o jedné perné noci :) Bavil jsem se u ní celkem dobře, proto dávám své hodnocení takové ()

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

Huliči, DiCaprio a Nottingham

Huliči, DiCaprio a Nottingham

29.07.2008

V dnešní vydatnější novinkové náloži potřetí zahulíme a uvidíme, co připravuje Leonardo DiCaprio a jak to vlastně vypadá se Scottovým Nottinghamem. Jednička stála 9 milionů a vydělala 23, dvojka si… (více)