Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiální text distributora)

PavHer

První ze série snímků se zhulenými kamarády Haroldem a Kumarem, tentokrát se rozhodnou obyčejnou žravou (po zhulení se samozřejmě) zahnat hambáčem z White Castle, a už od začátku jsou ve vzduchu krom trávy cítit i trable, které je na cestě potkají. 60% ()

Vital

Filmů s marijánkou jsem moc neviděl,kort v komedii,a v této se to hezky povedlo,i když tu nejde přímo o kouření marianky,je to hezká teenagerovksá komedie,jak si zajet pro hamburger,a jako hlavní chod dva dobrý týpci,kteří dáváj filmu příjemnou vůni :-) ()

Boxer666

Natočit film o tom, jak se někdo chce zhulit a najíst se ve White Castle zní šíleně, ale nudit se zaručeně nebudete... ()

Mesmeric

Velmi slušně provedená, "vyhulenecká" komedie. Takřka dementní příběh, je myslím kupodivu ku dobru věci, protože člověk se alespoň může soustředit na opravdu ujeté debaty obou hlavních představitelů a dalších. Nějákou myšlenku jsme se ani nesnažil hledat, nemá to smysl, ale bavil jsem se doopravdy skvěle a nejoblíbenější postava je dle mého mínění rasistický policajt, který mě dokázal doopravdy hodně rozesmát svými výstupy. Myslím, že stojí za to se podívat klidně i znovu ()

P@\/EL

Vynikající komedie, jež přináší řadu opravdu výborných srandovních scének a stejně skvělých hlášek. Děj filmu má neuvěřitelný spád a šťávu. Párek vyhulených borců na jejich bláznivé cestě jen proto, aby se najedli hamburgerů z jejich oblíbeného fast foodu, zažívá plno dobrodružství a zajímavých situací. Film prostě hýří nápadem, jedna potrhle originální scéna střídá druhou. No a ta scéna, kde se objevuje Hnusák je opravdu fantastická. ()

Ioannes

Scénárista měl divokou fantazii. Dokázal vymyslet všelijaké bizarnosti a šílenosti (hlavní dějová linie, tj. putování za hamburgry), šílený a hororový pár náboženského pomatence a jeho sexy družky, šílení zkorumpovaní policisté na policejní stanici, postava neprávem perzekuovaného černocha tamtéž, banda mladých výtržníků, jízda na gepardovi atd. Tento výčet by mohl být ještě mnohem delší. Jaká škoda, že po vymýšlení výše uvedeného scénáristu opouštěly múzy zrovna ve chvílích, kdy vymýšlel humor. Právě humor je to, co této komedii chybí nejvíc. Po konzumaci tohoto díla navíc zůstává pachuť po jedné nechutné fekální scéně a zůstává imaginární smrad po vykouřených jointech marihuany. Tento film je jeden z mnoha, který silně propaguje jako životní styl kouření trávy, který z kouření trávy dělá něco strašně cool, něco, co přináší jen zábavu, pohodu a dobrodružství, a (zdravotní) rizika zcela opomíjí. ()

Jenninka

Láska k marihuaně je v této komedii stěžejní. Hrdinové si jdou za svým cílem, až se z toho stává road movie za vysněným občerstvením. A jak už to v takových road movie bývá, čekají na hrdiny různé peripetie, které s velkou dávkou humoru zvládají... Na uvolnění určitě dobrá volba, ve které najdeme pár dobrých hlášek. ()

Maou

Svieža huličská komédia, plná bláznivých nápadov. Aj keď tento druh filmov nevyhľadávam, slušne som sa bavil. ()

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

Prcičky jsou zpátky. Na plné... plyn.

21.04.2011

Huliči, DiCaprio a Nottingham

Huliči, DiCaprio a Nottingham

29.07.2008

V dnešní vydatnější novinkové náloži potřetí zahulíme a uvidíme, co připravuje Leonardo DiCaprio a jak to vlastně vypadá se Scottovým Nottinghamem. Jednička stála 9 milionů a vydělala 23, dvojka si… (více)