Belle Williams (Queen Latifah) je krásná, neústupná a sexy taxikářka, proslulá tím, že se ulicemi New Yorku zásadně řítí rychlostí přesahující 150 km v hodině! Andy Washburn (Jimmy Fallon) je mladý, sympatický detektiv, jeden z nejlepších, které New York má, ale bohužel zároveň jeden z nejhorších řidičů, kterého kdy město zažilo. Andy je na horké stopě gangu brazilských bankovních lupiček a přemluví Belle, aby mu pomohla čtveřici chytrých zlodějek dopadnout. Chladnokrevná taxikářka a sebevědomý policista se společně pouští do napínavé hry na kočku a na myš a snaží se vypočítavé dívky přelstít. Zběsilá honička může začít, pokud se ovšem dříve Belle a Washburn nezabijí navzájem. (oficiální text distributora)

Renie42

Asi se přikloním k francouzskému originálu. Některé věci se nemají předělávat a tenhle film je prostě nepovedená předělávka. Možná chlapi při pohledu na brazilské lupičky pod vedením Gisele Bündchen budou možná trochu slintat, což mě se nestane. Dávám dvě hvězdy aspoň za ty modelky. ()

LukeSharp

Hlavním záporem je jednoznačně Queen Latifah(at' se na mě nikdo nezlobí,ale jestli jste ji veřili úvodní honičku na kole když si uvědomíte jak velkou prdel ta ženská má tak jste blázni) a ten mamrd co jí tam sekundoval.Honičky jsou unylé a strašně nudné a nebýt těch neskutečně pěkných bab tak klesnu ještě níže.Takhle dávám již tak milosrdnou jednu *. P.S. Některé filmy by prostě nikdy neměly byt remakovany ()

ktzc odpad!

Trapná vykrádačka a k tomu ještě neuvěřitelně stupidní s otřesnými hereckými výkony. Jasnej odpad! ()

Lyriq odpad!

Sračka, promiňte mi mou otevřenost. Kdepak remake, totální vykrádačka, totální nuda a českej dabing mě vyloženě sral. Queen Latifah si to u mě nehorázně podělala. Odpad! ()

kubilov

Naprosto nestydatě vykradená vynikající francouzská akční komedie v hlavní roli s nesnesitelnou Queen Larigaah, s nepochopitelným množstvím scénáristů a se záporáckejma a nebezpečnejma brazilskejma modelkama. Nechce se věřit v čem to před lety hrál Jimmy Fallon ()

RigorMortis

Ďalší film, pri ktorom som sa čudoval, či musí byť nejaký film "made in 'murica", aby ho domáci pochopili. Nebolo to až také zlé, no inak to bola prachsprostá okatá vykrádačka francúzskeho Taxi. Akurát sympatického Frantíka vystriedala veľká černoška s veľkou hubou. ()

yntelygent odpad!

Jedine co priblbli americki vykradaci napadov neokopirovali od francuzskej predlohy Luca Bessona,je farba taxika,fuj ...to snad nemysli nekdo vazne takyto hnuj,miestami doslovne okopirovane....to je este menej ako odpad... ()

walkingdead

Dejme tomu, že chápu, proč Američané dělají remaky asijských filmů, prostě burani tvořící podstatnou část jejich populace nemají moc v lásce šikmooké ksichty. Ale v čem se liší od Frantíků, že kopírují i je? Money talks... ()

Ace Liver odpad!

Tak z tohozo je mi skutečně na zvracení. Tenhle Qčkový "remake" s příšernými herci a zprzněnými vtipy pro americké publikum uráží jméno geniální francouzké předlohy a neměl nikdy překročit Atlantik.. ()

Mikecat

Stupidná a trápna americká napodobenina úspešného filmu "TAXI". Je tu zopár svetlých momentov, vďaka čomu dávam 1* a nie odpad. ()

gefr

Nechápu co se vám na tom nezdá lidi. Je to sice do posledního puntíku oprané, ale pořád se jedná o kvalitní remake. ()

luke774

Přiznám se, že jsem tenhle film po zhlédnutí traileru už ani nechtěl vidět, protože mi bylo jasné, že se na obzoru rýsuje neuvěřitelně otrocký remake, u kterého by do vás museli pouštět elektrický proud, aby se vám bránice alespoň trochu pohnula. Jenže pak se profláklo, že Tim Story bude režírovat Fantastic Four a mě najednou dost zajímalo, jak si poradí s akčními scénami. Taxi bylo ideálním zahřívacím kolem, testem jeho schopností a s politováním musím prohlásit, že dopadlo přesně tak, jak jsem čekal. I když počkat... vlastně je to všechno mnohem horší. Popravdě nevím, kde bych měl začít. Francouzská verze měla nezaměnitelný šarm, sympatické hrdiny a brilantně natočené automobilové honičky s nádherným bílým "Pažoutem" v hlavní roli. Ta americká nedosáhla úspěchu ani v jednom z těchto kritérii a neříkám to jen proto, že nad uniformním Fordem Crown Victoria mé srdce nepookřeje (pár spoilerů a litá kola ještě nedělají tuning, Queen Latifah má sice v autě spoustu páček, ale vždycky je pouze bezmyšlenkovitě přehazuje, přičemž divák ani nevidí, co se děje). Upřímně nechápu, co dělají u tohoto projektu tři scenáristi, protože provedené změny bych sfouknul za deset minut na záchodě, evidentní však je, že jsou to nadrženci - gang modelek v BMW? To by nezabralo snad ani v 80. letech, o nějaké emancipaci mi tu ani nemluvte, jedna černoška za volantem je víc než dost. A výtky neustávají - Queen Latifah by možná uměla být vtipná, se správným scénářem a parťákem po boku. Jimmy Fallon bohužel předvádí jenom křečovitou koláž svých výkonů ze Saturday Night Live (jeho zpívání při řízení je jedním z nejtrapnějších výjevů roku) a to jediné, co by mohlo snímek částečně zachránit - automobilové honičky - je nasnímáno tak bezpohlavně, že vám místy připadá, jako byste koukali na pokračování Nahoty na prodej. Tim Story to zkrátka kapitálně podělal a milovníci předlohy budou jen smutně koukat, jak je jedna scéna za druhou znásilňována absolutním nedostatkem invence a smyslu pro humor. Snímek měl původně režírovat Kevin Bray (Kráčející skála). Bůhví jak by to pod jeho dohledem dopadlo. Chtělo by se mi věřit, že alespoň průměrně. ()

blondboss

Koncept je samozrejme dobrý, nakoľko Taxi je osvedčená značka. Každopádne už v Biblii sa píše "Nepokradneš" a Amíci to majú očividne na háku, keďže dokážu prachsprosto okopírovať úspešný film, nasadiť tam debilných hercov, namodelovať katastrofálne dialógy a priživiť sa na niekom inom. Toto je podľa mňa stoka a navyše spravená aj nekvalitne. Jedinú hviezdičku dávam za božskú Gisele. Strata času toto. 25 % ()

blazma

Proč se musí američani za každou cenu předvést a udělat to stejné co už vytvořil někdo v evropě :D vzbuzuje to akorát zoufalost a nechápu jak na to vůbec můžou ti herci kývnout. ()