Angela Nardino (Sigourney Weaver) právě řekla před oltářem své "ano" sukničkářskému majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi (Ray Liotta). Svatební noc se její vinou moc nevyvede a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy (Jennifer Love Hewitt). Okamžitý rozvod stojí nevěrníka 300 000 dolarů a pěkný nový vůz. Nemůže tušit, že se stal obětí podvodu: Angela se ve skutečnosti jmenuje Max Connersová a roli Wendy sehrála její dcera Page. Společně tvoří perfektní rodinný tým, který si získává obživu cynickým sváděním a ruinováním bohatých mužů. Zisk je ovšem tentokrát nakonec mizerný, protože si z něj svůj díl vezme finanční úřad prostřednictvím zlomyslné úřednice důchodového odboru Glorie Vogal (Anne Bancroft). A ve slunném Palm Springs smůla pokračuje. Max coby atraktivní Olga Jevanová hladce svede obstarožního multimilionáře s prokouřenými plícemi Williama B. Tensyho (Gene Hackman), místo obstarožního manžela má však brzy na krku bezcennou snoubencovu mrtvolu. Page si zase začne se sympatickým barmanem Jackem Withrowem (Jason Lee), který má cenu tři miliony dolarů, ale omylem se do něj zamiluje. Také Dean však ještě neřekl poslední slovo. (oficiální text distributora)

swamp

Příjemná oddychovka, které vévodí Gene Hackman a Sigourney Weaver - naopak Jennifer Love Hewitt se mi tam tuze nelíbí. Všechny fanoušky jistě potěší mladý Jason Lee - herectví od něj ale nečekejte. :P Na sobotní odpoledne ideální. :) ()

nash.

První půlku jsem se snažil neusnout nudou a schovívě mnouhřil oči před komickým přehráváním obou podvodnic, v té druhé jsem se párkrát zasmál... ()

Slarque

Sigourney Weaver sice vypadá stále k světu a na křivkách Jennifer Love Hewitt mé oči spočívaly se zalíbením, ale na dobrý film je to poněkud málo. Ne že bych chtěl pokračování, ale poslední záběr nabízel možná větší potenciál než cokoli v této podprůměrné komedii. ()

Arsenal83

Tak na mladú Love Hewitt sa furt dá pozerať a máloktorý muž odvráti zrak. Napriek jednoduchosti to nie je zlá komédia, neprekvapí, ale splní tie štandardné očakávania happy endu. ()

heyda

Miluju Jennifer Love-Hewitt. Co víc k tomu dodat. Oddechovka k deštivým večerům, jak stvořená pro mě. :-) ()

Stanislaus

Příjemná a oddychová americká romantická komedie se skvělou Sigourney Weaver, roztomilou Jennifer Love Hewitt a vtipným Genem Hackmanem. Hlavní myšlenka je chytlavá a zde dobře předvedená. Zkrátka film o dámách, na které by si měli dát pánové obzvlášť pozor. ()

eraserhead666

Dobře obsazená (J. L. Hewitt by se i snažila, ale když jí tu roli docela blbě napsali, Weaver naopak perlí jedna báseň) a místy dost zábavná (pokojská) komedie. 3.5* ()

902 10

zcela standartni pohodovka, ktera vynika zejmena skvelym hereckym obsazenim. vyborni ray liotta s genem hackmanem, stejne jako sigourney weaver a krasna JLH. trochu nevdecnou roli feroveho sympataka - naivniho debila dostal jason lee, ale co se da delat, JLH je JLH. ()

ARI50

Kočandos super a námět filmu taky a celkem se dá pobavit ale je to nedělní okamžik přepnutí tv a dokoukáte ze zvědavosti. ()

becki_tu

Příjemná a zábavná komedie, v níž si roli sňatkových podvodnic střihly Sigourney Weaver a okouzlující (zdůrazňuji slovo okouzlující) Jennifer "Láska" Hewitt, která zde nehraje zrovna jednu z nejbystřejších. Svělý herec Ray Liotta má zde na míru ušitou roli sukničkáře a zkušený Gene Hackman jako bohatý tabákový magnát, který je celý film na pokraji smrti v důsledku neustálého kouření cigaret nebo doutníků. Povedená, milá a trochu i černá komedie, u které se zaručeně pobavíte. ()

mm13

Liotta a Love Hewitt podávajú najlepšie výkony svojich nijako preslnených (ani presvedčivých) kariér... či vlastne najsympatickejšie výkony, väčšinou ich mám chuť z filmov s nimi vystrihávať. Tu im ich role sadli ako uliate. Jason Lee sa so svojou nevďačnou úlohou tiež popasoval nad očakávania. No a Pána Hackmana s Pani Sigourney škoda spomínať, tí to skrátka valcujú. Hej, David Mirkin mal väčšie šťastie na obsadenie, než na scenár. Akurátna zábava. ()

Handle

Mě se to nelíbilo. Nevím proč, ale od začátku mě to přišlo kýčovité a jako celek strašně nudné. Snad jen hvězdu za sem tam občasné vtipy a druhou za Jennifer Love Hewitt. ()

Lacike

Prijemna komedia o dvoch podvodnickach, ktore oblbuju nadrzanych chlapov. Ma to zaujimavy namet a skvele herecke obsadenie. Bohuzial rezijne to je obvas mdle a casto je citit, ze sa z toho nametu dalo vytazit ovela viac. Nastastie film podrzali herci, ktory si svoje ulohy neskutocne uzivaju. Najmä kazda jedna scena s Gene Hackmanom stoji za to. Skoda, ze nemal väcsi priestor. Sigourney Weaver znova dokazuje, ze sa perfektne hodi aj do komedii a na Jennifer Love Hewitt sa dobre pozera. Zato Jason Lee tu hra tak naivneho dobraka az je to na päsť. Prekvapilo ma, ze tu hra vedlajsiu postavicku aj Zach Galifianakis, ktoreho neznasam. Ale je tu tak nevyrazny, ze mi nevadil. Takze celkovo je to mierne nadpriemerna komedia, ktora nenadchne ale ani nesklame. 6/10. ()

Gary

První půlhodina je super a má švih. Poté ale film začne ztrácet tempo i vtipnost výjimaje několika momentků. Ale i tak se jedná o oddechovou, celkem vtipnou blbůstku, která stojí za vidění hlavně kvůli skoro nestárnoucí Sigourney Weaverové, skvělému Ray Liottovi a nejvtipnějšímu článku filmu, Gene Hackmanovi. ()

BoPo

Nenáročná komédia, ktorá má svoje muchy a je tam pocti úplného nevyužitia námetu. No na druhej strane ako oddychovka spĺňa svoj účel poctivo. Takže rozhodujúcim faktom či áno alebo nie, by malo byť pre Vás herecké obsadenie. A to hovorí áno. ()

GeusX

Příjemná komedie, která neztrácí tempo, s výborně hrajícím zábavným ženským sexy duem a neméně zábavnými mužskými protějšky. 75% ()

bouncer

Celkem milá komedie (trochu černá...), která za ty dvě hodiny určitě stojí! Moc pěkné herecké obsazení dodává jen šmrnc a odpustíte i několik chyb scénáristových. ()