Angela Nardino (Sigourney Weaver) právě řekla před oltářem své "ano" sukničkářskému majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi (Ray Liotta). Svatební noc se její vinou moc nevyvede a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy (Jennifer Love Hewitt). Okamžitý rozvod stojí nevěrníka 300 000 dolarů a pěkný nový vůz. Nemůže tušit, že se stal obětí podvodu: Angela se ve skutečnosti jmenuje Max Connersová a roli Wendy sehrála její dcera Page. Společně tvoří perfektní rodinný tým, který si získává obživu cynickým sváděním a ruinováním bohatých mužů. Zisk je ovšem tentokrát nakonec mizerný, protože si z něj svůj díl vezme finanční úřad prostřednictvím zlomyslné úřednice důchodového odboru Glorie Vogal (Anne Bancroft). A ve slunném Palm Springs smůla pokračuje. Max coby atraktivní Olga Jevanová hladce svede obstarožního multimilionáře s prokouřenými plícemi Williama B. Tensyho (Gene Hackman), místo obstarožního manžela má však brzy na krku bezcennou snoubencovu mrtvolu. Page si zase začne se sympatickým barmanem Jackem Withrowem (Jason Lee), který má cenu tři miliony dolarů, ale omylem se do něj zamiluje. Také Dean však ještě neřekl poslední slovo. (oficiální text distributora)

MMR

Ach ta romantika... Neříkám, že je to zlo, to zase ne, ale tak velmi dobře zpracovaný film trochu zkazila, malinko mu uškodila. Mohlo to skončit jinak, ale bohužel jak je zvykem, to skončilo očekávaně. Jo a jinak mě to bavilo. Takže to doporučuji každému, kromě těch 6 361 lidí, co už to mají ohodnocené a viděli to :-) ()

Faustka

Taky mám "zážitek" s uchrchlancem. Nic příjemného. Gene Hackman je ovšem "originál". "Podívej se ... jaterní skvrny mu svítí do dálky ... a to mám líbat?!" Ale holka; jsou situace, kdy se musíš přemoct. ()

petero

Sigourney Weaver je minimálne tak sexy ako Jennifer Love Hewitt vyzerá a že vyzerá sakra dobre. Prefajčený milionár na pokraji smrti Gene Hackman s červeným nosom je postavička za sto bodov. Neubližuje tomu že scenár je typicky predvídateľný, pretože je to uletené tým správnym spôsobom. ()

sepp

Celkem sympatická komedie o dvou sňatkových podvodnicích, matce a dceři, v podaní velmi dobře hrajicí Sigourney a velmi dobře vypadající Jeniffer ;) K tomu všemu jako vždy výtečný Liotta - celkově vzato opravdu příjemná a zábavná podívaná, prostě typická "oddechovka". ()

Hrabka

Pohodová komedie s charizmatickým ženským duem. Tady vidíte čeho všeho je něžné pohlaví schopno. :-D 60% ()

Pepinec

"Před svatbou ne!" by v hitparádě vět, které nikdy nechcete slyšet, s přehledem bojovala o medaile. Konkurovat by jí mohly snad jen perly "bolí mě hlava", "nevypadám tlustě?" nebo "v tý koupelně budu jen chvilku, neboj!" No a špatně by si nevedl ani samotný film, protože mezi americkými variacemi na stokrát omletý příběh o sňatkových podvodech rozhodně patří mezi ty vtipnější, zábavnější a hlavně - díky přítomným dámám - i nejvíc sexy. ()

Indiana

Solidní komedie, v níž mě překvapila Sigourney Weaver, která je tu více sexy než kdy jindy. Co ukázat tu má i Jennifer Love Hewitt, ale u té to platí jen co se týče vzhledu, jinak herecké nadání je u ní téměř žádné, Jason Lee a Ray Liotta zahráli standart a Gene Hackman byl příjemně nechutný. Celkově je to lepší průměr. ()

Deimos

TV/// Obsazení 9/10 Děj 6/10 Hudba 6/10 Efekty 5/10/// +obsazení, pěkné herecké výkony, J.L. Hewitt je fakt kus, pohodová zábava -trošku překombinovaný děj, mezery ve scénáři/// Příjemná romantická komedie, která má pár much, ale u které se taky celkem fain pobavíte. Jen by se mi více líbilo kdyby to byla čistě romantika (Lee + Hewitt), ale jinak se přiznám, že jsem oběma "slečnám" celkem fandil a proto mě i trošku rozhodilo když J.Hackman vytuhl při pádu na penis :-( Ale i to se stává, stejně jako to, že všechny filmy končí happy endem./// Celkem 64%/// ()

Allien.9

Neuvěřitelně vynalézavá podívaná, které už chybí k dokonalosti jen ždibíček. Herci nemají chybu, sehrání skvělé.;-) ()

k212

Docela fajn záležitost, přiřadila bych ji spíš k takovým těm crazy-komediím, kde nevítězí konverzační humor, ale trapné činy hlavních představitelů. Mám za to, že pár hlášek bylo opravdu neodolatelných ("Ty tady šmíruješ hvězdy?!"), nicméně děj ztrácí trochu dech ke konci stopáže, přece jen si tvůrci mohli odpustit tu zbytečnou psychologizaci dvou hlavních představitelek, nicméně výměna rolí to alespoň trochu napravila. No a představitelé - neseděl mi tak trochu Jason Lee, ten víc pasoval do ve spojení Jay&Bob, no a Gene Hackman umí prostě zahrát vždycky dobře, ač to třeba je karikatura sebe samého. Ústřední trojka (Weaverová, Hewittová a Liotta) jsou docela fajn. Ale vždyť je to oddychová komedie, kde hrát ani moc nemusí, jde o hlášky a salvosmíchové etudky. ()

kingik

Od svatby ještě neuplynulo 24 hodin a Angela už našla Deana v posteli s Wendy. Není divu, že rozvod byl rychlý a odstupné pro zhrzenou ženu tučné. Jenže vzápětí se ukáže, že Angela a Wendy jsou ve skutečnosti Max a Page Connersovy, matka s dcerou, které tvoří sehraný pár sňatkových podvodnic. Další vyhlídnutou obětí se stává odpudivý milionář William Tensy. Povedená taškařice, která těží z toho, že stěžejní party jsou obsazeny výbornými herci a na skladě bylo množství dobře provázaných gagů. ()

Snorlax

Byly natočeny již hromady romantických komedií, které umí být pouze trapné. Tento film je nejen romantický, ale skutečně i vtipný. Navíc scénář není pitomý, některé triky podvodnic jsou velmi nápadité. Mám pouze velký problém s barmanským ňoumou, který je natolik submisivní, že v jeho existenci kdekoliv na světě prostě nelze uvěřit, ani kdyby z ní polovinu ubral. Weaverová mě hodně bavila, ovšem všechny a všechno zastínil neskutečně odporný dědek Gena Hackmana. ()

HoneyBunny

Dala bych tři nebýt postavy Jasona Lee. Je to sice sympaťák, ale taky největší hadr na podlahu, jaký jsem kdy ve filmu viděla (nevadí, když postavá MÁ být troska a blbeček, ale tady to tak očividně nebylo míněno). ()

Anderton

Taká komédia, pri ktorej máte väčšinou úsmev na tvári, ale nikdy sa poriadne nezasmejete. Občas sa zdá, že sa do scénky vlúdi trápnosť, našťastie sa režisér tomu vždy včas vyvaruje. Napriek svojej prehnanej dvojhodinovej dĺžke sa to podstatné odohraje v poslednej polhodine, kde zvrat strieda zvrat a samotný záver pôsobí príliš ukvapene. Chcelo to trochu prestrihať a pridať niekoľko skutočne vtipných fórov a mohlo to dopadnúť o dosť lepšie. ()

Frajer42 odpad!

Nudnější kokotinku jsem neviděl dost dlouho. Skoro dvě hodinky jsem umíral nudou. Dvě zlatokopky kopou zlato. Dialogy zaručeně psal někdo, kdo se zrovna horlivě oddával drogám. Celkové závěrečné rozuzlení člověk vytuší asi po 200 sekundách. Poté už se jen nudí nudí a nudí. Nejhorší na tom všem je, že mu už tak nicotný zážitek ještě více narušuje jedna z největších zrůdiček současnosti Sigourney Beaver. Někdo tak odporný se vidí zřídka. Úroveň zhnusení je navíc silně umocněna tím, když se taková zrůdička snaží hrát sexy MILFku a motat si kolem prstíku jednoho bohatého pána vedle druhého. Do něčeho tak šeredného by se člověk, který má takové možnosti, rozhodně nezamiloval. Naopak její filmová dcerka už se vydařila více. Nicméně, jí nebylo zase naděleno tolik hereckého umu. Sečteno a podtrženo...sračka. A nebo jsem jen kokot pokřiveného vkusu. Každopádně, za sebe pálím čistý odpad! Viděno v rámci Filmové výzvy. Film jsem dostal od uživatelky tatanapope. ()

AllShallFall

Docela zábavná komedie. Pro Sigourney Weaver taková neobvyklá role. Představuju si jí pořád jako Ellen Ripley. Ale i tak to byl dobrý výkon. Gene Hackman ala Lex Lutor tuberák :-D to se povedlo. ()