90%. Hráči nejsou, navzdory obsazení, které by k té myšlence mohlo svádět, žádným mainstreamovým trhákem. Řekněme si to na rovinu, Hráči jsou vlastně velmi specifickým filmem, pro který musíte mít jako divák jednu nezvyklou vlastnost, a sice musíte být vášnivým hráčem pokeru. Ne snad, že by film nebyl formou a stylem kvalitní, ale ohromné množství emocí, jež skrývá, odhalíte teprve tehdy, když tu specifickou formu pochopíte. A to můžete jedině jako hráč pokeru. Pak pro vás osud Matta Damona bude úchvatný a nebudete za žádnou cenu chtít, aby to skončilo. Bezpochyby jeden z nejlepších filmů o pokeru, určitě nejlepší od Cincinnati Kida.(9.3.2013)

• kingik

Nezáživná kravina o ničem a i herci to moc neustáli. Nevím, že se tento film mohl někomu líbit. Viděl jsem to před lety a dobře si pamatuji jaká to byla nezáživná hovadina. 20%(19.2.2009)

Pro hráče pokeru je tento film jako pohlazení po duši. Na rozdíl od Hráčů se Stallonem, kteří jsou spíše k smíchu. Zatímco Mike dodává příběhu nadšení a radost ze hry, tak Červ trefné hlášky a vtipné situace. Nortonovi sedla role Červa jako prdel na hrnec a právě scéna s pověstným věšákem u mě dotáhla Hráče až na plné hodnocení. Nechci tvrdit, že je tady film podhodnocený, ale hráči pokeru si 10% můžou klidně přidat.(8.9.2010)

Slušně natočené drama, při kterém ty dvě hodinky utečou jako voda. Obsazení talenty Mattem Damonem a Edwardem Nortonem se vyplatilo a podávají velmi kvalitní výkony (obvzláště Damonem zahrál skvěle). Jen škoda, že poker je spiše na druhém místě, protože miluju sledovat hru psychologie a nervů. Zatím asi to nejlepší co John Dahl zplodil. Na plný počet to sice není, ale musím uznat, že jsem se bavil poměrně dobře.......(19.2.2008)

Poker, filmy o pokeru, to je moje. To mám rád. Už předtím než jsem si tento film začal připravovat na shlédnutí, tak jsem věděl, že to pro mě bude dóst dobrá podívaná. Triky, fígly, blafy, všecko je to to samé, a i o tomto ve filmu jde. Těšil jsem se i na Edwarda Nortona, který mě i svými některými vtipnými hláškami nesklamal a i Matt Damon mi do filmu dobře zasednul, takže mi z celého filmu celkově vznikla pěkná večerní podívaná.(20.12.2010)

• - Natáčení probíhalo v autentických newyorských klubech, v Taj Mahal Casino v Atlantic City, v Siwanoy Country Clubu v Bronxville a v Newarku. (Tygrys)

• - Červ (Edward Norton) měl ve filmu kouřit, ale jeho představitel je velký odpůrce kouření, takže se scénář upravil. (Tygrys)

• - V úvode filmu cituje Mike McDermott (Matt Damon) slová Doyle Brunsona: "Texas bez limitu je Cadillac pokru", ktoré použil vo svojej knihe zvanej "Super System". Neskôr cituje: "V Texase bez limitu je hlavné prinútiť hráča vsadiť všetko", čo je tiež zo spomínanej knihy. (tarponko)