Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jezinka.Jezinka
  ***

  Jednoho dne se Matt Damon probudil a usoudil, že by mohl, než se stane Bournem, ztvárnit někoho, koho nebudou chtít ve filmu všichni zabít a diváci upřímně a důvodně nenávidět. Neb je to zlatý americký chlapec, měl víc štěstí než rozumu (skutečně žádný problém) a osud mu přihrál dobrý film a jako parťáka Edwarda Nortona (ach). Pořád nemám ráda Matta Damona, ale v tomhle filmu jsem mu přála, aby vyhrál a ne, aby zemřel smrtí krutou a strašlivou.(16.11.2013)

 • hallelluja
  ***

  Silné doporučenie pre stredoškolských pedagógov vyučujúcich tzv. kecavé predmety ako etika či občianska. V tých čiernobielych charakteroch sa nestratia ani tí menej chápaví a po filme sa vám môže rozvinúť pekná debata o priateľstve, zodpovednosti, hazarde a táááák. A ak vediete filmový krúžok, skúste nadhodiť témy ako “predvídateľný dej”, “overená štruktúra”, či “Matt Damon po x-té a stále rovnako” alebo… Alebo sa a to vyserte a rozdajte.(25.8.2013)

 • kleopatra
  ****

  Matt Damon - jeho hráčská vášeň se všemi triky, manévry, gesty, blafováním a myšlenkovými pochody, je děsně nakažlivá, i když partneři jako je Červ - Edward Norton - jsou na zabití, protože jim nejde o hru, ale jen o prachy. Napětí jako hrom kdykoli je Matt u karet a to i v bezvýznamné hře, natož v té důležité s Malkovichem, něco hráčské i mezilidské psychologie a morálních dilemat, ale díky inteligentnímu scénáři, je to velmi přitažlivé, i herci si to užívají a ve výsledku je to znát.(13.12.2005)

 • H34D
  ****

  Háči jsou stejně jako poker samotný především o skvělém herectví. Mladý Matt Damon zde předvádí jeden ze svých nejlepších (cca top3) výkonů, charakter jeho postavy je skutečně pěkně vykreslen a speciálně vnitřní proslovy ještě prohlubují divácký vhled do jeho nitra. Zlodějíček a věčný pařmen Ed Norton je také jak vytržen z reálného života a vše završuje charismatický a velimi přesvědčivý Malkovich, který zde konečně hraje něco diametrálně odlišného od svého standardu. Jádro příběhu není příliš světoborné a morální vyznění závěru není zcela v souladu s jeho zbytkem, ale ono to v konečném důsledku nevadí. Cesta dvou kámošů je zábavná a z každé partičky pokru je vykřesáno maximum intenzity. Také citelná atmosféra 90. let je mě osobně velice sympatická. 8/10(12.9.2013)

 • F.man
  ***

  Flop, Turn, River. Check, Raise, Fold jsou pokerové výrazy varianty Texas Hold'em, kterých si v snímku docela užijete. Nečekejte však jakýkoliv přesah, tady se prostě a jednoduše nastaví hlavní děj, rozdají karty a spustí 121 minutová zábava, krerá s titulkama zkončí, stejně jako divákovy myšlenky nad tím co právě viděl. Ony dvě hodiny jsou však poměrně hustě našlápnuté zajímavýma situacema, ve kterých by divák díky velice povedenému castingu neměl mít problém s empatií, zejména do hlavní postavy Matta Damona, která velice přirozeně vtahuje do děje. Zvláštně se své role chopil Norton, ovšem pokud bych se měl pozastavit nad někým jiným než Damonem byl by to spíše John Malkovich a jeho ruský Teddy KGB, který na sebe strhne veškerou pozornost kdykoliv se objeví (škoda, že je to spíše sporadicky). Jako celek nepůsobí Hráči možná tak kompaktně a John Dahl z nich mohl "vytřískat" daleko více. Pokud však hledáte pohodový film, který si na nic nehraje mohli by Hráči být správnou volbou. Listen, here's the thing. If you can't spot the sucker in the first half hour at the table, then you ARE the sucker.(10.2.2009)

 • - Červ (Edward Norton) měl ve filmu kouřit, ale jeho představitel je velký odpůrce kouření, takže se scénář upravil. (Tygrys)

 • - Natáčení probíhalo v autentických newyorských klubech, v Taj Mahal Casino v Atlantic City, v Siwanoy Country Clubu v Bronxville a v Newarku. (Tygrys)

 • - V úvode filmu cituje Mike McDermott (Matt Damon) slová Doyle Brunsona: "Texas bez limitu je Cadillac pokru", ktoré použil vo svojej knihe zvanej "Super System". Neskôr cituje: "V Texase bez limitu je hlavné prinútiť hráča vsadiť všetko", čo je tiež zo spomínanej knihy. (tarponko)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace