Jednoho dne se Matt Damon probudil a usoudil, že by mohl, než se stane Bournem, ztvárnit někoho, koho nebudou chtít ve filmu všichni zabít a diváci upřímně a důvodně nenávidět. Neb je to zlatý americký chlapec, měl víc štěstí než rozumu (skutečně žádný problém) a osud mu přihrál dobrý film a jako parťáka Edwarda Nortona (ach). Pořád nemám ráda Matta Damona, ale v tomhle filmu jsem mu přála, aby vyhrál a ne, aby zemřel smrtí krutou a strašlivou.(16.11.2013)

"Let's play some fucking cards!" Dve hodiny zbehli až príliš rýchlo... Je síce pravda, že zábavné mi príde sledovať aj niekoľko hodinový prenos World series of poker - je to proste veľmi zaujímavá hra, ale to neznamená, že by si ho nemohol užiť aj pokru neznalý človek. Veľmi pútavý a pôsobivý film. "Few players recall big pots they have won, strange as it seems, but every player can remember with remarkable accuracy the outstanding tough beats of his career."(so true...)(4.3.2009)

Jelikož jsem milovník pokeru a rád si ho s kamarády zahraji a chtěl bych někdy zkusit něco většího, tak mě film zaujal. Matt Damon v hlavní roli jako mladý pokerový hráč je skvělý a dobře ho doplňuje trošku bláznivější Edward Norton. Kdo zná poker, nebo ho má rád, tak si svoje na tomto snímku určitě najde.. 8/10 = 80%(22.6.2011)

Tento film som zaregistroval kedysi davnejsie niekde na navsteve. Kukal som vtedy asi na poslednych 30 minut a dost ma to zaujalo. Matt Damon a Edward Horton boli ked sa tocil tento film este len na zaciatkoch svojej slavy a hrali paradne. Rezia bola pomala ale pribeh ani na okamih nenudil ,prave naopak. Za zmienku stoji aj mala uloha Johna Malkovica. Dobrych filmov z oblasti hazardu je malo a ja tento film povazujem za kultovku v tomto zanre.(18.10.2007)

Samotny Matt Damon to mal v roku 1998 este stale tazke. Vysiny Good Will Hunting-a mu zaistili na nejaky ten rok kvalitne meno, a tak prijal ponuku zahrat si vo filme Rounders. Stale vsak ostaval hercom druhej ci tretej kategorie, ktory mohol len snivat o vysinach povedzme takeho George Clooney-ho. Preto Matt zobral tiez napriklad rolu v Spielbergovom filme Zachrante Vojina Ryana, ale taktiez tam popri Hanksovi hral druhe husle. Tuto sa predstavil v roli hazardneho hraca pokru s genialnym talentom /takze nieco z Good Will Huntinga predsa len ostalo?...../. Bohuzial, za talentami ako Edward Norton alebo John Malkovich samotny Matt nikdy nestihal, a herecky na nich ani nikdy nemal. To sa na filme plne podpisuje. Reziser John Dahl je len rutiner, ktory taktiez vela reziserskeho talentu nepobral. A tak aspon tej psychologie a nejake tie moralne dilemy sa riesia. Ale ani tie samy osebe nestacia. 70 % ledva(9.10.2013)

• - Červ (Edward Norton) měl ve filmu kouřit, ale jeho představitel je velký odpůrce kouření, takže se scénář upravil. (Tygrys)

• - Natáčení probíhalo v autentických newyorských klubech, v Taj Mahal Casino v Atlantic City, v Siwanoy Country Clubu v Bronxville a v Newarku. (Tygrys)

• - V úvode filmu cituje Mike McDermott (Matt Damon) slová Doyle Brunsona: "Texas bez limitu je Cadillac pokru", ktoré použil vo svojej knihe zvanej "Super System". Neskôr cituje: "V Texase bez limitu je hlavné prinútiť hráča vsadiť všetko", čo je tiež zo spomínanej knihy. (tarponko)