Píše se rok 1961. Jsou to už dva roky, co hrdinové z prvního dílu Pomády ukončili svá studia. Přesto však tyto mladé dámy i pánové zůstávají typickými představiteli své doby. Stephanie se však přes léto změnila. Hledá novou lásku. Jinou než s Johnym. Objevuje se Michael, který se do Stephanie bezhlavě zamiluje. Ta ho zatím nevnímá. I další příběh vzdává úsměvný hold tehdy módním sukním, seznamování s dívkami a mladým láskám. (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Likan7

Výhrou první Pomády nebylo ani tak to skvělé obsazení, jako spíš písně. Ty jsou skvělý a když jsem nedávno viděl divadelní remake (Pomáda: Živě z roku 2016), furt to funguje báječně. Ke dvojce se nevrátilo hlavní duo, ale bohužel ani ň z tý původní Pomády. Není tu atmosféra Rydellu, středoškolského života tehdejších Američanů a HLAVNĚ tu jsou fakt mizerný písně, ze který si hodnu po konci nepamatuju ani jednu. Fakt, že Michelle Pfeiffer lituje, že se tomuhle projektu upsala asi hovoří za vše. Tohle je omyl, který neměl vzniknout, je naprosto zbytečný a nudný. ()

Tamdydam

Tož je to takové blboučké. Pravda. Na druhou stranu, co si tak matně vzpomínám, hudba mi nepřišla o nic horší než v jedničce. I když postrádá nějaké opravdu zapamatovatelné hity ()

Petus

Ta jedna hvězdička patří pouze a jedině Michelle Pfeiffer, díky které se má člověk aspoň na co dívat, protože zbytek je opravdu bezbřehá mizérie. ()

DadysGirl

Tak jsem si to znova pustila a světe div se... Pobavila jsem se... Jasně, je to totální brak, ale je to růžový, hudební a s krásnou Michelle... Píseň "Reproduction" si zpívám už třetí den a moment, kdy se jeden z T-birds snaží přemluvit své děvče "do it for your country" mě dostává zas a znovu... Plus originální ředitelka a sekretářka... Prostě zvyšuju na 3* a hotovo! ()

Energie-G

Pomádu jsem miloval od dětství a jako malý kluk jsem měl Travoltu vedle Jamese Deana jako hlavní klukovský vzor. Tajně jsem doufal že by mohlo být natočeno volné pokračování kde by se mihl Travolta alespoň ve vedlejší roli a navodil by tak alespoň částečně atmosféru předešlé výtečné jedničky. K dvojce jsem se dostal náhodou až někdy v devítce a tehdy to bylo pro mě naprostej propadák a hodnotil bych to nanejvýš 20%. S odstupem času bych jednu hvězdičku přidal, ale to nemění nic na faktu, že se jedná o velké zklamání a absolutně nevyužitý potenciál. Hlavní hrdina - anglický suchar, který se promění jakože ve frajera, na Travoltu nemá ani v nejmenším, T-Birds se s těmi původními v čele se skvělým Conawayem také nemůžou absolutně rovnat, jsou tady hrozně nesympatický, klackovitý frackové bez špetky frajerství a jedinej kdo to trochu zachraňuje je Michelle Pfeiffer (zbylé pink ladies si kvůli jejich nevýraznosti vůbec nepamatuju), které by to mimochodem určitě náramně svědčilo právě s Johnem. Soundtrack není až tak hroznej ale některé písně včetně té hlavní Cool driver by se hodily spíš někam do filmu o sedmdesátkách a ten závěr v bazéně snad jeho tvůrci ani nemohli myslet vážně. Celkově mi to vyznívá tak na ty dvě slabší hvězdy, ale jen díky Michelle - 35% ()

Azrail

Pamatuji si, že jsem na to koukal v devadesátkách jako kluk a přišlo mi to to v pohodě a celkem zábavné. A do Michelle Pfeiffer jsem byl tehdy platonicky zamilován. Raději si ale reprízu neudělám, abych si mohl uchovat tento pocit. ()

stacey99

Tá jedna hviezdička je za to, že som to nevidela strašne dlho, tak si to dosť biedne pamätám. Obávam sa, že ak sa k tomu nejakým katostrofálnym spôsobom dostanem, už to bude len horšie. ()

PROTIVETRU

No jednička bola jednička a asi akékoľvek pokračovanie by bolo odsúdené na odpad, ale nemyslím si, že to bolo až také hrozné, to rozhodne nie. A aj keď väčšina pesničiek nezostala tak kultových, ako tomu bolo predtým, Cool Rider sa mi do pamäte vryl. Maxwell Caulfield tak sladký, až bol slizký, Pfeifer-ová tradične zvodná a charizmatická si to kazila tým väčným žutím žuvačky ale ten vodca "T-birds" bol vážne srandovný, nepamätám ako sa volal vo filme (žeby Zucho??) a neviem kto ho hral (žeby McDonald??) ale tá jeho držka nemala chybu. ()

Prequel Pomády našel režiséra

Prequel Pomády našel režiséra

23.07.2020

Studio Paramount našlo režiséra pro svůj oznámený prequel muzikálu Pomáda. Snímek Summer Lovin’ natočí Brett Haley (V rytmu srdce, Všechny malé zázraky) scénáře od Leah McKendrick (M.F.A.). V… (více)

Pomáda se dočká prequelu

Pomáda se dočká prequelu

10.04.2019

41 let od premiéry slavného muzikálu Pomáda se studio Paramount Pictures rozhodlo pustit do práce na prequelu. Scénář píše John August (Velká ryba), příběh by pak měl pojednávat o létě, během kterého… (více)