Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiální text distributora)

TakzvaneSam0

Komedie ve které dva černí bratři kteří očividně mají rádi bloncky je celkem zábavná.. Nesmí chybět ani krásný čokoládový pán Frankie Faison.. Určitě stojí za to a pobaví :) Klasika 2004 ()

Krtek123 odpad!

Tenhle film, to je taková blbost, která je plná bláznivých scének, které ale postrádají veškerý vtip a humor. Ano, jednou, nebo dvakrát jsem se trochu pousmál, ale to je vše. Tento film, který je o policajtech, převlečených za namyšlené blonďaté fifleny, byl skrz naskrz prolezlej červem trapných fórů a zápletka, která nebyla až tak špatná, možná čekala na lepší scénář. Ale tady se to bohužel nepovedlo. ()

Bow-Z

Asi jsem ještě pořád ve věku, kdy se mi humor Wayansových líbí (když nepočítám Pidihajzla). V tomhle filmu jsem si našel řadu scén, hlášek a gagů, který se mi vryly do paměti a mohl bych si je pouštět znovu a znovu (Lethrel na diskotéce s píšťalkou). Bohužel film má hodně kolísavý tempo a kvalitu. Konec se posunul pod hladinu průměru, ale světlá místa filmu nakonec můj osobní dojem zvedli. 65%, plné hodnocení jako protiváhu odpadům, který si White Chicks nezaslouží. Hlavně se nepozastavujte nad tím, že 1,80 m vyskoký černochy nikdo nerozeznal od padesáti kilovejch blondýnek. ()

Pattrick

Mě jde u žánru komedie se hlavně zasmát, protože ty rádoby romantické komedie jsou fakt debiloviny. Holt mi tendle nechutnej humor vyhovuje, viz scary movie ;-) ()

Ejvi

Vtip nahradí všechno ostatní. Ani na minutu se nebudete nudit. Ty odporné plastové blondýny vás prostě dostanou :D ()

K4sum1

Proč tak nízké hodnocení? Vždyť je to naprostá bomba =D Celej film jsem se smála od ucha k uchu, nemůžu si pomoct, ale tehle jednoduchej humor prostě žeru ! ()

Novik

No nebýt Terryho Crewse který po celou dobu kdy je na scéně, neskutečně válí nebyla by z toho ani z poloviny dobrá komedie. Solidní 3 hvězdy. :) ()

zuzulend

No..Tak byly tam i směšné momenty,ale humor v ,,Někdo to rád blond" je spíše trapný a primitivní.Dalo se na to ale dívat,možná proto,že já mám slabost pro takové hovadiny jako je tato.Nevadí mi,že je ten humor trapný,pokud není až tak trapný,že už není směšný :D ()

Linduna

přesto, že to bylo opravdu blbost mě to moc pobavilo. i když se mi tedy zdá nepravděpodobné, že by to nikdo nepoznal... mockrát jsem se tu zasmála! stačí jen se v tom moc ,,nešťourat"...:) ()

L_Into

Jestli v nějakém žánru na hodnocení kolegů na ČSFD nedám, pak je to komedie. Ano, tohle je další z řady bezduchých ptákovin s absurdní zápletkou - ale na tom ten film, vážení pseudointelektuálové, stojí! Divák se má chytat za hlavu, jak tenhle gag mohl vůbec někoho napadnout - a lámat se smíchy. U mě se tvůrcům tahle reakce povede vyvolat pokaždé, když si tuhle šílenou oddechovku pustím. Netřeba vše brát tak vážně :) Podle mě Někdo to rád blond naplnil svůj záměr a škatulku téměř dokonale, takže si 4 **** zaslouží. ()

Veuni

Vtipná komedie se spoustou nezapomenutelných hlášek. Místy může působit trapně, ale já se pokaždé bavím. Pokud si chce někdo jen tak odpočinout u nenáročného filmu, můžu tuto komedii vřele doporučit :) ()

sevila

Když film vidíte poprvé, některé scénky vás pobaví. Dva policajti převlečení za prsaté blondýny objevují ženský svět se všemi problémy, jako jsou vztahy, sex, móda a potrhlé kamarádky. Nehledíc na to, že spíše vzhledově připomínají dvojici špatně nalíčených transvestitů je tato komedie vhodná pro nenáročného diváka, kterému stačí pár otřepaných vtipů. Stačilo vidět jednou. ()

Desires

Mě se to líbí-až na tu trapnou záměnu,které by si kamarádky "určitě"nevšimly je to pravidvé a ze života. Copak není Amerika plná těchhle stupidních zbohatlic,které ve finále zjistí,že jsou chudé a ubohé?naopak,podání chlapů tomu dává jiný rozměr a je to vcelku odpočinkový. Akorát mi vadí výběr těch údajně sexy hochů-hrozné tlamy... ()