Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiální text distributora)

Esinti odpad!

Komedie, založené na navlečení chlapa do ženských hadrů prostě vždy byly a budou těžce stup*dní a je jedno, zda se obsadí Dustin Hoffman, Robin Willians, nebo bratři Wayansovi... ()

tomino28

Taky občas máte potřebu podívat se na nějakou blbost, o které dopředu víte, že to tutově blbost bude? Tak tímhle filmem jsem přesně tuhle svou touhu uspokojil. Je to kravina, od které nic nečekáte, maximálně nějaké trapné scénky a momenty. Ale občas takový snímek prostě přijde vhod, zde konkrétně se některé fóry dokonce povedly a celkově se na to dívat dalo. Vlastně mám filmy tak rád, že mám rád i ty horší. I ony totiž mají na světě své opodstatněné místo. ()

oli9

Klasická americká komedie kolem roku 2000. Kdy komedie ještě byly vtipné, plné vulgarit, sexu a vtipu. Slovo negr, buzna atd se normálně používalo a nikoho to neuráželo ()

Lilith03

Jeden z nejoblíbenějších filmů a rozhodně má nejoblíbenější komedie. Tady se zasmějete, sranda jako blázen, vtipy už zná člověk nazpaměť, ale stejně je milujete. Kombinace špičkových herců, já nemůžu jinak než všem kteří tenhle skvost neviděli doporučit. ()

huriccan

Schválně co byste čekali, když převlečou dva černý kluky za blondýnky a nechají je skoro dvě hodiny řádit na plátně? Odpad, že? Ale tak hrozný to zas není, na rozdíl od nových blaznivých českých komedií, je tam občas nějakej ten fór. Navíc jsou tam celkem pěkný babáče, až na ty dvě nebo dva v hlavní roli, ty vypadaj fakt děsně a taky tam narvali pro bláznivý komedie skoro povinnou prdící scénu. Viděli jsme fakt horší ptákoviny a zařadit je vedle majora Maisnera by bylo fakt nespravedlivý. ()

PavHer

Absolutně šílená komedie s duem černochů známých ze Scary Movie, tentokrát je ale zábava hodně laciná. ()

SakyLand

U této komedie jsem se občas opravdu zasmál, přestože je chvílemi nudná. Hlavní dvě postavy zde zahrají párek agentů, keří se převléknou za blondýni a účastní se prestižní soutěže. původně jsem chtěl dát jednu, ale za scénu s vibrátorem dávám 2 hvězdičky :). ()

smerfetka

ano - máte pravdu... asi to je primitivní - ale je to boží :-) můžu na to koukat pořád dokola a nepřestávám se chechtat! je to klasická komedie pro uvolnění a relax - za sebe určitě doporučuji! ()

sitmin odpad!

Krom toho, že se mi z těch dvou kratur chtělo zvracet, to ještě postrádalo jakýkoliv humor, nápad a děj. Tohle je pro mě příklad toho, co se stane, když černoši točí legraci. ()

Monyfik

Komedie se mi velmi líbila, protože má děj a není zaměřená jen na sex nebo jiné neduchapřítomné náměty. Často se u ní dokážete ze srdce zasmát a některé hlášky vám utkví v paměti. Jako oddechovku mohu jen doporučit. ()

Bembeřice

Moje hodnocení je, vidím, docela ojedinělé :-). Ano, je to bizarní film. I tech pár situací, které nejspíš měly být míněny vážně, na mě působí jako parodie. Přesto jsem se výborně pobavila a Někdo to rád blond matří mezi moje nejoblíbenější komedie. Zápletka veškerá žádná, celý film je zkrátka o humoru. Ale ten stojí za to. Film na odlehčení, který doporučuji zkouknout ve chvíli, kdy nemáte chuť nad příběhem přemýšlet, ale jenom se bavit. ()

Tweetak

Já jsem se prostě smál, vtipný scénky mě naprosto dostávaly. Pohled agentů FBI, když se snažili udělat chápavou pózu v ženských převlecích a jejich opravdu velmi zajímavý smích. V poslední době jsem se už dlouho tak od srdce nezasmál. Pointa nebyla daleko, šílené kombinace scének od: "Ale to je chlap!" kdy ukazuje na kolegu v ženském převleku a mohl bych pokračovat. ()

sarianna odpad!

Tuto komedii jsem shlédla na cestě autobudem do Švédska, neboť cesta do Švédska je dlouhá a před hrající televizi v autobuse nemáte kam utéct. Něco tak děsnýho už jsem dlouho neviděla a přirovnávat tuhle tragedii k legendárnímu filmu Někdo to rád horké je na postavení ke zdi. Humus! ()