Keenen Ivory Wayans, režisér filmu Scary Movie, představuje bláznivou komedii Někdo to rád blond s komiky Shawnem Wayansem a Marlonem Wayansem. Co se stane, když se dva nešikovní agenti FBI musí převléct za blonďaté dívky a pokusí se proniknout do vyšší společnosti? Skandál! Šílené situace a nonstop zábava provází bratry, kteří se ze smolařů mění v mladé ženy s postavením! S filmem Někdo to rád blond plným dobré muziky se budete od začátku do konce skutečně bavit! (oficiální text distributora)

xase

největší sranda co jsem kdy viděla :D paráda, prima oddechovka, já se smála celej film, takže dávám 100% ()

len.tilka

Buď to milujete nebo je to největší trapárna. Možná to je trapárna i pro ty, co to žerou, ale libová. 2 namakaní černoši z FBI, který se přes den mění na blonďatý bílý barbíny? Vlastně pak i po nocích :D Jako jo, z toho musí vyjít humorná kravina. Scény, kdy je jakožto holky balí muži, ale oni si stále jedou svůj chlapský vnitřek, tudíž je to pro ně na poblití, sou prostě perfekt! ()

ErummeldeK

Pro mě skvělá komedie. Když přimhouříte oko nad tím, že namaskovaný černoch nikdy nebude vypadat jako skutečná blonďatá kráska a naopak doceníte to, že ty blondýny jsou celou dobu skuteční chlapi, tak si myslím, že to za ty 4* stojí. ()

ituzska.z

Proč to nízké hodnocení? Vždyť to je sranda :D Ptákovina, která sice "nenápadně" kopíruje Někdo to rád horké a kteréžto komedii se jen těžko může vyrovnat...nicméně - tento film jsem viděla dřív, než klasiku z 50. let a nááramně jsem se bavila :) ()

Krastom

Už na základní škole jsem tuto komedii miloval. Je vtipná od začátku až do konce, jednoduchá a nenáročná. Rád se k ní vracím, takže nevidím důvod, proč neudělit čtyři hvězdy. ()

Dailon

Tak hloupý až je to vlastně dokonalý. Tento film si mě získal a to nejspíš velmi dobrým českým dabingem dvojce hlavních postav. Námět je jednoduchý a humor někdy až trapný, ale jak říkám, výkon českých dabérů tento film zvedl o sto procent a já se i po sto padesáté u filmu lámu smíchy. Bratři Wayansovi jsou mými oblíbenci a proto jsem filmu dal 80%! ()

Tila

Komedie, u které se směju pokaždé, co se na ni dívám. Skvělé obsazení a herecké výkony. Režisér opět odvedl skvělou práci. Říká se, že opakovaný vtip není vtipem, no u této komedie to neplatí. Někomu scény mohou přijít trapné, já mám tento styl humoru ráda a proto doporučuji všem, co se chtějí zasmát a neočekávají srdceryvný příběh. ()