Beyblade

• Japonsko Bakuten Shoot Beyblade (více)
Japonsko / Jižní Korea, (2001–2003), 54 h 44 min (Minutáž: 20–23 min)

Předloha:

Takao Aoki (komiks)

Motoko Kumai, Urara Takano, Aja Hisakawa, Ai Orikasa, Naomi Nagasawa, Hóko Kuwašima, Šiho Kikuči, Juki Kaida, Juka Komacu, Ken'iči Suzumura, Takehito Kojasu (více)

Série(3) / Epizody(154)

Před dávnými časy, kdy sport zvaný beyblading byl ještě v plenkách, se Země hemžila tvory ohromující síly. Staré časy už dávno odvál vítr Ale podstata oněch stvoření přetrvala věky a došla znovuzrození s příchodem nové éry šampionů. Monstra jsou opět mezi námi! (oficiální text distributora)

Elchar

To jsem mohl tušit, že vlna haterů, která zasáhla Pokémony, Digimony a Krále šamanů zasáhne i Bayblade. Lidi, vážně si myslíte, že si to zaslouží odpad? Já tedy ne. Seriál si zaslouží tři hvezdičky, zbývající dvě přidávám za krásný dětství a na vyrovnání vašich odpadů :) ()

Clairiss

Srovnáváme a srovnáváme, ale proč? Dívám-li se na to z obecného pohledu zase to tak špatné není. Ráda se na to koukám když nechci dokoukat nějaké anime. Ale u takových mi to nedělá problém, takže aspoň na něco jsou tato anime dobrá. Vidím to stejně jako Bakugan. Občas nechápu chování postav a řešení děje, ale tak stane se. Rozhodně to nevidím jako něco, co by člověk hltal či nějak více komentoval. A tak zajímalo by mě, jestli se o tom to tomu člověku taky zdálo....If you know what I mean. ()

D.D.Dees

Seriál, které tvořil mé mládí a naučil mě vstávat v 5 hodin ráno. To mě nutí k zamyšlení: jak může být vůbec BeyBlade považován za jeden z nejhorších seriálu? Musíme se uvědomit, že seriál byl určen pro děti ! Nepotřebujete, aby seděla logika a vše do sebe zapadalo jako v Interstellaru, nepotřebujete ani perfektní scénář nebo filmové efekty. Potřebujete pestrost, humor a hlavně akci. Což podle mého BeyBlade plní na 100%. ()

Isimlir

Pamätám si to akoby to bolo včera, kedy som si ešte na videokazety nahrával všetky diely v poľštine a skladal si ich z LEGA. Samozrejme, že isté kvality pohľadom spätne tomu chýbajú a nové publikum by si to len ťažko teraz získalo, no pre tých čo na tom vyrástli, budú spomínať v dobrom. Tím čo tu píšu o odpade by som odporučil pozrieť najnovšie série, ktoré stále vychádzajú a tie ani mne nevoňajú a majú omnoho horší dej i postavy. Malo to byť krásne ukončené sériami z rokov 2001/2002 a 2003 kedy sa uzavrel príbeh Tysona, Maxa, Raya a Kaia. Vždy sa k tomu rád vrátim a zaspomínam. Tri hviezdy dávam preto, lebo postupom času to má muchy, ale čaro a spomienky mi zostávajú kladné. ()

mp5991

Asi rok zpátky jsem si dohledal posledních asi 10 dílů, které jsem už nevím proč jako dítě neměl k dispozici. Musím říct, že závěrečná snaha udělat z čistě sportovního (dá-li se tomu říkat sport) anime bůhvíproč něco víc z toho dělá prvotřídní slátaninu, která je debilní i na poměry ryze dětských seriálů. Na druhou stranu byl úplný závěr poměrně působivý. Sranda je taky anglický dabing (jiný jsem nenašel), který zní jak poslechy k učebnici na základce. No...odpad dát nemůžu, jako dítě jsem to sledoval rád, ale na digimony nebo pokémony to nemělo ani tehdy. ()