Beyblade

• Japonsko Bakuten Shoot Beyblade (více)
Japonsko / Jižní Korea, (2001–2003), 54 h 44 min (Minutáž: 20–23 min)

Předloha:

Takao Aoki (komiks)

Motoko Kumai, Urara Takano, Aja Hisakawa, Ai Orikasa, Naomi Nagasawa, Hóko Kuwašima, Šiho Kikuči, Juki Kaida, Juka Komacu, Ken'iči Suzumura, Takehito Kojasu (více)

Série(3) / Epizody(154)

Před dávnými časy, kdy sport zvaný beyblading byl ještě v plenkách, se Země hemžila tvory ohromující síly. Staré časy už dávno odvál vítr Ale podstata oněch stvoření přetrvala věky a došla znovuzrození s příchodem nové éry šampionů. Monstra jsou opět mezi námi! (oficiální text distributora)

keyzar

Jako malý jsem to sledoval a vždy se na to těšil. Asiati si v obchodě přilepšili, jakmile u nich začali všichni kupovat tyhle kraviny a přiznejme si, že takovou hovadinu může vymyslet jen génius. :) ()

Mograine

Co si budem, jako malý to sledoval každej. Možná asi proto jak to bylo šíleně ujetý jsem to kdysi měl rád a když se tak uhlídnu zpět, musím říct, že je to pravdu blbost. Ta jedna hvězda je za to, že mi to kdysi krásně zpříjemňovalo víkendová rána. ()

Miyamoto

Podobné důvody jako u Pokémonů, takové to anime pro děti, které dospělým připadá (na rozdíl od Naruta atd) nudné, ale mě jako malého dost bavilo... ()

MAST3R

Jo tak toto jsem tak pořádně prožíval asi jako pokemony :-). Jen s tim rozdílem, že už jsem byl něco starší a nekupoval si ty kraviny okolo toho. ()

Brainback

Viděl jsem docela dost dílů, takže mám docela přehled. Nejvíc mě dostal díl, jak přepadli vlkodlaci v metru hlavní hrdiny a místo toho aby je sežrali, si s nimi roztočili Beyblade. ()

Ziriath odpad!

Byl dřív tenhle seriál a teprve potom se začaly dělat a prodávat Beyblady dle vzoru seriálu, nebo celé to byla seriálově pojatá reklama na dříve neprodejnej produkt? Každopádně největší dětský brainwash od dob pokémonů a digimonů, naštěstí však ne tak dlouhého trvání. ()

Bornd

Dvě hvězdičky a to jen za to, že dítě na to opravdu letí (viz hračka, kterou mněl v mém věku opravdu každy. Určitě to je nehorázně stupidní stejně jako digimoni, ale každé ráno sem na to vstával a sledoval to. ()

DansteR

Pokemoni byli klasika (a řekněme, že jsou), ale tohle je vážně ptákovina, kterou můžou vymyslet fakt asi jen v japonsku. Jedna hvězdička jen proto, že to není to nejhorší z japonských dílen. ()

chinano

Zaslouží si seriál, který pokaždé, když je vysílán, připoutá k obrazovkám statisíce dětí, být odsuzován? Sám jsem se na to jako malý koukal a dobře jsem se u příběhů bavil. ()

Jack_F.

Pokémon, pak Digimon a nakonec Beyblade byly seriály, kvůli kterým jsem vstával v sedm ráno a to jsem spáč jako duha.Hodnotím to z dětského pohledu, protože to je seriál pro děti. Nechápu vás. Co je na tom vymývárna mozků u děcek? Žádnou politickou agitku jsem tam neviděl. Bože, ty to vidíš, jací debílci tu píšou. Asi si pustím geniálního krtečka, protože ten děckám zvyšuje IQ. :) PS: Díky těmhle seriálům většina lidí ví, že nějaké posrané anime vůbec existuje. ()

Phoeniyx

Když jsem byl malý tak tohle letělo musel jsem mít ty rotující koule i v doma. Dnes na to vzhlížím jako na pitomost. Ale jelikož mě to dost zabavilo tak si to ty dvě hvězdy zaslouží. ()

TT1905

Po Pokémonech druhé anime mého dětství, a spolu s nimi jediný seriál který mě dokázal připoutat k televizi. ()

ConDoom

Skvělý příběh a sympatičtí hrdinové. Repetice soubojů není tak markantní (a koneckonců, ty byly v mém dětském věku pro mě to nejúžasnější), i díky rozumnému počtu dílů a děj se vyvíjí smysluplně k epickému závěru. Beyblade vyzdvihuje kladné hodnoty, přesto se nebojí zobrazit natvrdo například zradu a bolest, což je u takového dětského anime pozoruhodné plus. A ano, když se na něj podívám nyní, v dospělosti, za veledílo to považovat nebudu, ale je to anime pro děti a srovnávat ho s díly z úplně jiné kategorie je v rozporu se zdravým rozumem. ()

Tezuka

Vtipné je, že Bakuten Shoot Beyblade zde má ilustrační obrázek z druhé série V-Force. Já jsem tohle anime měl hodně rád a v porovnání s tím, co se dnes vymýšlí za zhovadilosti, byl tohle klenot. Ačkoliv preferuji originální znění, mrzí mě, že v něm není backgroundová hudba z dabované, která je absolutně vynikající a dodnes mi nahání husinu na celém těle. Kuro Suzaku alias Black Dranzer jako nejsilnější blade, resp. bitbeast, kterého dokázal ovládat pouze Kai, je nezapomenutelný, a jen škoda, že byl tak rychle poražen. ()

mezonek odpad!

Omlouvám se malým infantilním dětem ale nevím co na tom může někdo vidět. BeyBlade je naprostý nesmysl.I Pokemoni byli koukatelnější než tohleto... ()