Hooligans

• USA Hooligans (více)

Giacomo

Frodo Pytlík a angličtí Hooligans, kombinace, která mi dlouho ležela v žaludku, nicméně ve finále vyhrála zvědavost s mírným opovržením. Ze začátku jsem měl pocit, že mi snímek nenabídne víc než průměrné snímky z prostředí NY a LA gangů, ale už po první čtvrtině snímek dostává zajímavý drive, který graduje až v úplném závěru. Vzájemné kámošství protipólů slušného Matta a drsného Peta ukázalo, že drsňák může mít taky srdce na svým místě a slušňák se dokáže i s pořádným šrámem kvalitně odvázat. ()

doGof...

Frodo Pytlík“ v roli hool West Hamu United. Tak na tenhle kousek jsem byl hodně zvědavej ač velký naděje jsem mu nedával a o to s větší spokojeností jsem odcházel z kina. Život Rowdies postaven do konfrontace s rodinou, přátelstvím a prací. Dokonce i obstojná zápletka avšak trochu pošramocená srdcervoucí konečnou bitkou která z vyplývajícího děje mohla být natočena „více realisticky“. I tak velmi slušná podívaná zvláště pro „přátele třetího poločasu“. [7,5/10] ()

Uhura

Drsní hoši s drsným Frodem v hlavní úloze, kteří nám ukazují, jak jsou vlastně hooligans strašně správní a čestní. ()

coco.brice

tak..tak tenhle film je skutecne mimo a vlastne ani nevim jak toho cloveka napadlo tocit film na tema o kterem nema ani sajnu...no dobre,prvnich 40 minut to jde,pak se to meni v totalni hovadinu...a ty dve hvezdicky..tak ty jsou za im forever blowing bubbles...a par dalsich vydarenych sekvenci..jinak pokud by chtel nekdo aspon trochu nakouknout pod poklicku tehle skupiny lidi doporucuji vydarenou knihu od Johna Kinga/Football Factory a podle ni natoceny film Hooligans-Football factory nebo tez vynikajici britskou zalezitost ID...takze,tenhle film je ulet a hloupost a zaverecny fight je jenom vyustenim nerealnosti kterych se tvurci dopustili...jo a ta dalsi hvezdicka z tech dvou je za Claire Forlani a jeji sexy vyraz,ua to je zenska-]] ()

odbornicka

Asi nikdy nepochopím fanatických futbalových fanúšikov a už vôbec nie takéto gangy. To sú podľa mňa sprosté hlavy, čo nemajú nič lepšie na práci len sa biť. Trápne honenie si mužského ega, ktoré aj tak nikoho v bežnom živote nezaujíma. Príbeh priateľstva? Jeden amík Matt sa tam privtrie, Pete mu hneď ako vyjdú von jednu vrazí a sú najlepší kamoši. A tá záverečná rovinka, keď už amík má ísť domov ale opäť "prekvapene" ide do boja nemá chybu. Nechápem komu chcel, čo dokázať. Za ten čas ani neukázali, že by sa naučil lepšie biť a len ohrozil sestrin život. Záver sa končí ďalšou zbytočnou smrťou. Keď je sprostá hlava, trpí celé telo. ()

El Patron

Když mé sluchové obvody poslali tento název filmu do mozku, tak jsem si řekl, že film bude stejně debilní, jako moje předchozí věta. A pak jsem viděl, že tam hraje Frodo, asi už mu narostl prst, a sám říkal že mu chybí dobrodružství, tak se asi půjde poprat s bandou ožralých debilů. Ne, opravdu, jsem se zmýlil, protože tento film je, i přes můj nezájem ke kopané, sorry, k fotbalu, parádní příběhový, atmosférický a hlavně propracovaný, jak psychikou postav, tak i samotnými souboji. Mráz po zádech párkrát přeletí, a hlavně vás film udrží u obrazovky zuby nehty. 90% ()

ANTYCHRYST

jednoznačná Kultovní Srdcovka!!! Vymazlenej Soundtrack.. Závěrečná Epická Bitka pro mě jedna z Top film scének - podtrhnuta skvělým songem One Blood...100%.....Fortunes always hiding,  I looked everywhere,  I'm forever blowing bubbles,  Pretty bubbles in the air.... :) :) :) ()

Homerking

Elijah Wood zde hraje amerického kluka jménem Matt, jenž je neprávem vyloučen z Harvardksé univerzity a je nucen přestěhovat se do Londýna ke své sestře, zde se spřátelí s jejím švagrem Petrem a skrze něj naváže kontakt se skupinou Westhamských chuligánů, tito lidé zcela změní Mattův život. Určitě jeden z nejlepších "chuligánských" filmů. Elijah Wood a jeho postava měnící se ze slušného chlapce na drsného rváče byla prostě skvělá. Vynikli tu i jiní herci a to především Charlie Hunnam - Peter, Leo Gregory - Magor, Geoff Bell - Hatcher , jenž ztvárnili velmi důvěryhodné postavy, především Bell alias násilnický, nevypočitatelný Hatcher, z jeho postavy šla vyloženě hrůza, dále je tu samozřejmě plno násilí a několik výborně natočených rvaček, ale i přes spoustu násilností dokázal film nabídnout také několich smutných, emotivních momentů. ()

MrMir

Poměrně hodně předvídatelný děj, nicméně atmosféra je úžasná a při některých momentech máte chuť vzít kladiva a vyrazit s písní na rtech na stadion... ()

unrocker

Prostě a jednoduše tento film na mě zapůsobil a hodně se mi líbil, ja prakticky od filmu nic jineho nečekam takže hodnocei velmi vysoké... JInak musím uznat všechny bitky a svižnost a dravost celého příběju mě se to prostě líbilo... :)) Až na to že nevím jak to se všema dopadlo... :)) ()

mikhail

Film, ktorý ma naozaj veľmi milo prekvapil. Obsahuje posolstvo, má spád, herci (najmä - Charlie Hunnam) hrajú výborne. Uvedie Vás do života obyčajných Londýnčanov (učiteľa, letca, managera firmy), ktorí majú spoločnú lásku k futbalu a v krvi príliš veľa adrenalínu. Čo si má viac divák želať? ()

Hollister

Na konci filmu je hlavní hrdina spokojený, jak ho pobyt v Anglii zocelil. Vyrovná si účty s člověkem, který ho podrazil a radostně odchází vstříc budoucnosti. Nějak mu ani nevadí, že zavinil rozpad manželství, těžký zranění jednoho člověka a smrt přítele. ()

wef

Film o mužských věcech, který nemá režiséra, ale režisérku. Jakkoli se to zdá být pro muže noční můra, opak je pravdou. Režisérka Lexi Alexander věděla, co se nám bude líbit. Rozhodně to nepojala stylem: "Tak jo, máme tu pár herců, dají si do držky, natočíme to a bude to OK." Tak by to totiž možná pojal chlap. A proto díky režisérce, scénáristům a skvělému castingu, že zapojili do filmu trochu psychiky, i když určitě tu nenajdete odpověď na některé otázky, co se týče hooligans obecně. Jedná z hlavních rolí jako stvořená pro Elijaha Wooda, ale překvapivější je Charlie Hunnam, kterého jsem neznal. 4.5 * ()

Zdenda

Solidni film, ale nejni to muj salek caje.. Nemam rowdies vubec rad a nechapu jejich "myslenkove" pochody, proto je slozite se vcitit do kuze Elijaha.. ()

HarlanWade

Taky jsem se bál, že to bude jen násilí, rvačky, řev, chlast a všechno to co k chuligánům patří. Výsledkem jsem byl ale mile překvapen. Chuligánství tam sice bylo, ale jen ve vkusné míře. Tohle byl především film o přátelství a o tom, že každý z nás je jen člověk, který má city, bez ohledu na své zájmy. Koukalo se mi na to skvěle. Jenom obsazení hlavní role mi chvílemi motalo hlavu. Elijah Wood je sice kvalitní herec, ale Frodo Pytlík a fotbalový chuligán - to k sobě zkrátka nejde :-) ()